اهل سفر هستید و وقت‌تان هم برا‌یتان ارزشمند است؟  می‌خواهید بدون اینکه زمان‌تان را برای خرید بلیط اتوبوس بیش‌تر از این در شرکت های مسافربری تلف کنید، این امکان را داشته باشید که بلیط اتوبوس را خیلی سریع و البته با اطمینان کافی از سایتی معتبر خریداری کنید تا درگیر دردسرهای بعدی‌اش نشوید؟ سفر 724 به جرات یکی از بهترین سایت‌های خرید آنلاین بلیط اتوبوس است که بلیط را به شکل مستقیم از شرکت های مسافربری برتر کشور به هم‌وطن‌هایش ارائه می‌کند تا در کنار سرعت در فرآیند جستجو و خرید بلیط اتوبوس، دقت و اعتبار کافی را نیز چاشنی خدماتش کرده باشد.

سامانه سفر 724

شرکت های معتبر مسافربری در لیست سرویس های سفر 724

با توجه به اینکه یکی از مهم ترین کارکردهای تکنولوژی، صرفه جویی در وقت افراد است، سفر 724 نیز با ایجاد امکان جستجو، رزرو و خرید انلاین بلیط اتوبوس موجب شده است تا کاربرانش از سرراست ترین و امن ترین مسیر ممکن، به خواسته ی خودشان برسند، چرا که سفر 724 مستقیما سرویس­های شرکت های مسافربری معتبر (از قبیل سیر و سفر، عدل، میهن‌تور، همسفر، ایران‌پیما و…) را در اختیار مسافرانش قرار می دهد. همچنین دسترسی شما به تمامی پایانه­های شهرها (پایانه جنوب، پایانه غرب، پایانه بیهقی، پایانه شهر تبریز، پایانه شهر اصفهان و …) از دیگر ویژگی­های این سامانه است. تنها با یک کلیک ساده می توانید از تمامی سرویس های موجود اکثر تعاونی ها به همراه قیمت مطلع شوید. برای صرفه جویی در وقت و سادگی و راحتی کار نیازی به ثبت نام نیست. همین حالا می توانید به جستجوی سرویس از شرکت تعاونی دلخواه­تان بپردازید.

ارسال شماره بلیط از طریق پیامک و عدم نیاز به چاپ

پس از تکمیل فرایند خرید بلیط، بلافاصله پیامکی برای شما ارسال می شود. که حاوی شماره بلیط شماست. نیازی به چاپ بلیط نیست. کافیست قبل از سوار شدن به اتوبوس شماره بلیط را تحویل شرکت مسافربری بدهید. بلیط را برای شما صادر خواهند کرد.

استرداد انلاین با بازگشت هزینه کنسلی به حساب بانکی برای اولین بار

خدمات استرداد آنلاین بلیط توسط سفر 724 ارائه می گردد. و مسافران در هر ساعت از شبانه روز می توانند بدون مراجعه به شرکت های مسافربری، درخواست کنسل کردن بلیط شان را در سایت ثبت کنند. نکته قابل توجه اینجاست که سفر 724 برخلاف سایت های مشابه هزینه را در حساب کاربری شما جهت خریدهای بعدی حفظ نمی­کند، بلکه آن را به حساب بانکی شما واریز میکند.

مراحل خرید بسیار آسان بلیط اتوبوس از سامانه سفر 724

سامانه سفر 724

امکان خرید بلیط اتوبوس به شهر­های کشورهای خارجی

 سفر 724 به عنوان یک سامانه جامع علاوه بر مسیرهای داخلی، سرویس هایی به شهرهای کشورهای همسایه را به کاربران خود ارائه می دهد. سفرهایی از مبداء تهران به شهرهای مدینه، عشق آباد، آنکارا، استانبول، هرات، بغداد، نجف، کربلا، دمشق، تفلیس، سلیمانیه، اربیل و باکو، همچنین از مبداء تبریز به شهرترابزون و از مبداء اردبیل به شهر باکو در سامانه سفر 724 ارائه می گردد. برای اطلاع دقیق از قیمت بلیط اتوبوس، نوع اتوبوس و ساعات حرکت، وارد سامانه سفر 724 شوید. با یک جستجوی ساده  اطلاعات کاملی در اختیار شما قرار می گیرد.

قرعه کشی ماهانه اعضای کانال تلگرام سفر 724 و جواز ویژه

سفر724 در ایام مختلف سال مسابقه، قرعه کشی و جوایز ویژه ای برای خریداران بلیط اتوبوس دارد و همچنین اعضای کانال تلگرام (@safar724) سفر 724 این شانس را دارند که در قرعه کشی ماهانه ویژه عضوهای تلگرام شرکت کنند و برنده جوایز ویژه که از طرف اسپانسرهای سفر 724، شرکت های مسافربری و یا خود سفر724داده می شود، باشند.

a3

فرصت شرکت در قرعه کشی مخصوص اعضای تلگرام را از دست ندهید  با یک عضویت ساده هر ماه شانس برنده شدن جایزه داشته باشید!

اگر قصد سفربا اتوبوس را دارید، همین الان یک با گوشی، تبلت و یا لپ تاپ سفر 724 را جستجو کنید وخرید آسان بلیط اتوبوس را تجربه کنید!

www.safar724.com