فرانسه france

آژانس هواپیمایی آیشم یکی از معدود مجریانی است که در زمینه تورهای اروپایی با سابقه ای درخشان که سالیان سال فعالیت موفقی را دارد در کنار نرخهای بسیار رقابتی، خدمات مورد قبولی را به مسافرین عزیز ارائه می دهد. در ادامه به معرفی مسیرهایی که دفتر خدمات مسافرتی آیشم تخصص بیشتری در آنها دارد می پردازیم و هرگونه پرسشی در این زمینه داشتید میتوانید با شماره 222777790 تماس حاصل فرمایید.

تور یونان

یونان از جمله کشورهای حوزه شنگن می باشد که علاوه بر جاذبه های تاریخی و طبیعی تنوع بسیار زیادی برای انتخاب مسیر دارد.به عنوان مثال شما میتوانید در یونان از شهرهای آتن، تسالونیکی،ساتورینی، سارونیک،دلفی،میکونوس و بی نهایت شهر و جزیره زیبای دیگر بازدید فرمائید و در هر کدام از تجربه ای جدید لذت ببرید.

تور اسپانیا

مقصد دیگری که مطمئنا در تمام طول سال طرفداران بسیار را از سراسر دنیا به سمت خود جذب می کند اسپانیا است که در دو زمینه بسیار معروف است.اول فوتبال و دوم مردمانی شاد. شهرهای بارسلونا، مادرید،زاراگوزا،مالاگا،والنسیا،تنریف یا به قول ما ایرانیان جزایر قناری و ده ها شهر دیگر از جمله مقاصد دوست داشتنی مسافرین اسپانیا می باشد.جشنواره ها و فستیوالهای سالیانه، مسابقات فوتبال،سواحل زیبا و آثار باستانی به جا مانده از دوران شکوه و سلطه اسپانیا دلایلی هستند که شما را به سمت اسپانیا می کشانند.

تور فرانسه

دیگر مسیری که در میان کشورهای حوزه شنگن از محبوبیت بالایی برخوردار است می توان از فرانسه-سرزمین برج ایفل- نام برد. پاریس با تمام دیدنیهای فراوان، در صدر شهرهای فرنسه قرار دارد. اماکن دیدنی همچون برج ایفل، کاخ ورسای، موزه لوور، کلیسای نوتردام،تپه مونتمار و و کلیسای قلب مقدس، خیابان شانزه لیزه، دروازه پیروزی،باغ لوکزامورگ، میدان کنکوردو فقط تعدادی از جاذبه های پاریس می باشد.از دیگر شهرهایی که می توانید در سفر به فرانسه از آنها دیدن فرمائید، شهر لیل،شهر نیس، کن، مارسی،مونت پلیر،لیون می باشد. از شما عزیزان دعوت میکنیم تا برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان آیشم تماس حاصل فرمایید و یا به سایت www.aysham.com مراجعه فرمائید.

توزیع رسانه ای توسط رپورتاژ ادز