asrgardesh1

در عصر انفجار اطلاعات که در هر ثانیه با حجم انبوهی از داده ها مواجه می شویم، یافتن اطلاعات دقیق آن هم در زمانی اندک، کاری بس دشوار است. این دشواری اهمیت بیشتری پیدا می کند زمانیکه قصد سفر به شهر یا کشوری دیگر را داشته باشید و اینجاست که نمی توان به هر یافته ای اطمینان کرد و کوله بار سفر را بر پایه آن بست. عصر گردش با هدف ارتقای فرهنگ گردشگری، امکان دست یابی به موثق ترین اطلاعات از هتل ها، مراکز اقامتی و جاذبه های گردشگری در سراسر کشور عزیزمان در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه برای شما فراهم می نماید. فضای سایت کاملاً ساده و بدور از هرگونه تبلیغات و مطالب اضافی، با قابلیت دسترسی سریع به تمامی هتل ها در سرتاسر ایران طراحی شده و نمایی کامل از مرکز اقامتی و گردشگری مورد نظر شما را ترسیم می نماید .

تلفن پشتیبانی ویژه : 05131813 (30خط)

آدرس سایت : asrgardesh.com

کمتر هزینه کنید، بیشتر خدمات بگیرید

عصر گردش، جلودار در صنعت هتلداری و گردشگری با کمترین هزینه، بروز ترین خدمات را ارائه داده و تلاش دارد تا در راستای شکوفایی هرچه بیشتر ایران اسلامی، صنعت گردشگری و توریسم را با نگاهی نو هماهنگ با پیشرفت های روز دنیا در کشور عزیزمان پیاده کند. عصر گردش امکان رزور آنلاین هتل مورد نظرتان را فراهم می کند. عصر گردش برای هر بودجه ای امکان سفر را فراهم می نماید.

عصر گردش همراه و مشاور سفرهای شما

در عصر گردش، مجموعه ای کامل از جزئیات و اطلاعات بهترین هتل ها، مراکز اقامتی و جاذبه های گردشگری با امکان رزرو هتل، مقایسه قیمت ها، مقایسه هتل ها و مراکز اقامتی و نقد و بررسی نظرات مسافران فراهم شده است تا شما علاقه مندان بتوانید متناسب با نیاز و سلیقه خود، بهترین انتخاب را برای سفری دل انگیز، ایمن و راحت داشته باشد و تمام عیار سفر کنید. مشاورین توانمند عصر گردش مسلط به زبان های زنده دنیا، آماده پاسخگویی 24 ساعته در 7 روز هفته به شما مخاطبان ارجمند می باشند.

عصر گردش

مشهد: مشتاقان زیارت امام خوبی ها علی بن موسی الرضا (ع) و دلدگان حرم عشق، دعوت دوست شما را می خواند. بهترین و محبوبترین هتل های مشهد را گرد هم آورده ایم تا شما غیر از رویای زیارت دغدغه دیگری نداشته باشید. دعای خیر ما بدرقه راهتان ….

عصر گردش

کاشان: خانه دوست کجاست؟ شعر ناب سهراب و بوی عطر گل و گلاب و صفای وحود مردمی از جنس آیینه شما را صدا می زند تا خاطری خوش در اقامتگاه ها، خانه های سنتی و هتل های کاشان برای شما رقم بزند.

عصر گردش

یزد: دل هوای گل و خشت و کویر دارد یا بادگیر و آب انبار – پسته و انار؟ را می جوید. رهسپار آفتاب کویر همچون گرمای لطف مردمانش میهمان شهر کهنسال یزد شوید تا توشه ای بیش از یک سفر را بیابید. ما اقامت در انواع اقامتگاه های سنتی و هتل های یزد را به شما پیشنهاد می کنیم.

عصر گردش

شیراز: خوشا شیراز و وصل بی مثالش … همچنان که از نامش بر می تابد شهری پر رمز و راز است و مردمی صاحب کمال دارد. برای آنان که می خواهد دلی سیر در کنار حافظ، سعدی و شاه چراغ سپری کنند یا شکوه پارس را به چشم خود ببیند هتل های شیراز پذیرای گرمتان میباشد.

عصر گردش

تهران: شلوغی و هیجان جریان زندگی را فریاد می زند و بلندا و بزرگی دماوند نشان از مردم فهیم و فرهنگ دوست تهران دارد. آنجا که چنارهای بی شمارش خاطرات گذر ایام را به یاد دارد. شما نیز می توانید با ما همراه شوید و اقامت متفاوتی را در هتل های تهران برگزینید.

عصر گردش

اصفهان: گاهی می توان پا را فراتر از یک کشور گذاشت و به نصف جهان سفر کرد. مهد هنر، فرهنگ و نقش جهان را می توان در نگاه دید و با لید. خانه های تاریخی و سنتی و هتل های اصفهان درهای خود را برای شما گشودند تا پذیرای پر مهر شما باشند.

عصر گردش

کیش: جزیره مرجانی کیش همچون نگینی در خلیج فارس می درخشد. بی شک دیدنی ها و جاذبه های زیبای منحصر به فرد جزیره کیش بر همگان روشن است. ما آرامش دریا و نغمه مرغان دریایی را در هتل های کیش برای شما به ارمغان می آوریم.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین