بهترین جاهای دیدنی جزیره ایبیزا در اسپانیا

‏10 تا از بهترین مکان ها برای بازدید در ایبیزا:‏

یکی از معروف ترین، خوش منظره ترین و زیباترین و محبوب ترین جزایر بالئارس ایبیزا است. اگر چه اندازه این جزیره نسبتا کوچک است، اما دارای جاذبه های زیادی است.

جزیره ایبیزا به طور گسترده ای برای گذران شبی بی نظیر شناخته شده است، اما فعالیت های زیادی نیز در طول روز می توان انجام داد.


  1. Cala Llenya

دیدنی های ایبیزا اسپانیا,Cala Llenya

اگر به امید پیدا کردن یک ساحل ساکت تر در ایبیزا هستید، Cala Llenya محلی مناسب است. ساحل 10 دقیقه با San Carlos فاصله دارد این جزیره جمعیت کمی دارد. Cala Llenya توسط درختان کاج سرسبز احاطه شده است.

والیبال ساحلی در این ساحل محبوب است و بسیاری از خانواده ها به سمت فضای آرام در منطقه جذب می شوند. اگر نزدیک یکشنبه آنجا می روید، پیش از رفتن به ساحل، از بازارهای Cala LLenya دیدن کنید.


  1. Playa d’en Bossa

دیدنی های ایبیزا اسپانیا,Santa Eulalia del Rio

بسیاری از افرادی که به ایبیزا می آیند به استراحت گاه های ساحلی زیبای آن سر می زنند. شاید هیچ جایی بهتر از Playa d’en Bossa در ایبیزا نباشد. این تفریحگاه ساحلی فوق العاده برای کسانی که می خواهند تعطیلات را ساحل بگذرانند مناسب است.

این ساحل، طولانی ترین ساحل در جزیره است. اگر برای گذران شب به این منطقه آمده اید، Playa d’en Bossa منطقه ای ایده آل است. بسیاری از کافه ها در اواخر شب کار می کنند، که برخی از آنها درست در ساحل قرار دارند.


  1. Santa Eulalia del Rio

دیدنی های ایبیزا اسپانیا,Cala Llonga

Santa Eulalia del Rio مکانی پر رفت و آمد در ایبیزا است و در ساحل شرقی جزیره واقع شده است. از فرودگاه اصلی فاصله کمی تا ایبیزا است و نقطه ای برای کسانی است که می خواهند فرهنگ و غذاهای منطقه را امتحان کنند.

یکی از ویژگی های منطقه تفرجگاه آن در امتداد ساحل است. ساحل اندود شده با درختان نخل، برای پیاده روی در کنار آب و نظاره ساحل تا مایل ها دورتر مناسب است. در این ساحل می توانید در طول شب به خرید و تفریح بپردازید.


  1. Cala Llonga

دیدنی های ایبیزا اسپانیا,Sant Josep de sa Talaia

رفت و آمد مکرر به Cala Llonga با ساحل سفید بزرگ و شنی، خلیج زیبا و تپه های پوشیده از درختان کاج منظره ای زیبا است.

شاید این منطقه یکی از خانوادگی ترین مناطق ایبیزا باشد که در آن خانواده ها و فرزندان آن ها را می بینید.

ساحل اصلی دارای زمین بازی و پارک تفریحی مینیاتوری برای سرگرم نگه داشتن بچه ها در تعطیلات است. Cala Llonga فقط 10 دقیقه از شهر ایبیزا فاصله دارد یعنی به راحتی می توانید از ساحل دور شوید و جاذبه های تاریخی را کشف کنید.


  1. Sant Josep de sa Talaia

دیدنی های ایبیزا اسپانیا,Sant Josep de sa Talaia

اگر شما مشتاق به دیدن سمت های مختلف جزیره ایبیزا هستید، به Sant Josep de sa Talaia سر بزنید. در جنوب غربی این جزیره، Sant Josep de sa Talaia است که در آن می توانید برخی از دیدنی ترین مناطق ایبیزا را ببینید.

پارک طبیعی Salines و جنگل طبیعی Vendranell دو مورد از بارزترین مناطق هستند هر چند به آتشفشان های خاموش و سواحل نیز نزدیک هستید.

در Cala Comte ، می توانید بر روی خط ساحلی شنی استراحت کنید و یا می توانید به یکی از کارخانه های لبنی محلی در منطقه سر بزنید. این منطقه برای طبیعت دوستان در جزیره مناسب است.


  1. Sant Antoni de Portmany

دیدنی های ایبیزا اسپانیا,Sant Antoni de Portmany

سن آنتونیو، بزرگترین منطقه در ایبیزا است. این منطقه بزرگ برای گشت و گذار شبانه در ایبیزا مناسب است، و هیچ کمبود مکانی برای رقص و پایکوبی تا صبحگاه وجود ندارد.

می توانید در غروب آفتاب به کافه ها و بارها سر بزنید و به تماشای غروب بپردازید. سپس به سمت غرب بروید جایی که مکان های مناسب تفریحات شبانه به صورت متمرکز وجود دارند.

اگر شب ها نمی خواهید بیرون باشید، می توانید روزها از قدم زدن در ساحل لذت ببرید و مناطق زیبایی مانند Passeig de ses Fonts را ببینید.


  1. Es Vedra

دیدنی های ایبیزا اسپانیا,Es Vedra

یکی از جذاب ترین مناطق در ایبیزا جزیره ES Vedra است. این منطقه در سواحل Cala d’Hort در ساحل غربی واقع شده استES Vedra. کاملا خالی از سکنه است و پر از رمز و راز و افسانه ها و روایات قومی می باشد.

افسانه ها Es Vedra را به Tanit، الهه ماه فنیقی مرتبط می کنند. این جزیره همچنین نقطه ای است که در آن بدنامی سعی به فریب اودیسه از کشتی خود در ادیسه هومر داشت.

گفته شده است که ES Vedra فوق العاده مغناطیسی است زیرا در پشت قطب شمال و مثلث برمودا قرار دارد. گشت و گذار در این منطقه باعث می شود چشم اندازهای زیبای اطراف را نیز مشاهده کنید.


  1. Portinatx

دیدنی های ایبیزا اسپانیا,Portinatx

در ساحل شمالی جزیره Portinatx قرار دارد که جنگلی پر رفت و آمد با سه ساحل دیدنی و جذاب می باشد. بزرگترین ساحل آن، ساحل شنی S’Arenal Gros است، و دو جزیره دیگر کمی خصوصی تر هستند.

جزیره های خلوت تر S’Arenal Petit و Playa Porto می باشند. هر سه جزیره دارای نجات غریق، فروشگاه ها و تخت هایی برای آفتاب گرفتن است. در حالی که می توانید در ساحل استراحت کنید، Portinatx به خاطر غواصان آن معروف است.

این منطقه خانوادگی است، و محلی ایده آل برای پیاده روی ساحلی است. بهترین نکته این است که بیشتر هتل ها نزدیک ساحل هستند به طوری که با پیاده روی کوتاه به آن ها می رسید.


  1. Es Canar

دیدنی های ایبیزا اسپانیا,Es Canar

Es Canar ساحلی در سمت شرقی جزیره است. این ساحل برای بازارهای هیپی آن شناخته شده است، اما دیدنی های زیادی دارد. Es Canar از جنگل های کاج و سواحل شنی با مناظر عالی و استثنایی ساخته شده است.

این منطقه برای علاقه مندان به تفریح در فضای باز فضایی رویایی است زیرا فرصت های نامحدودی مانند موج سواری و چتربازی دارد.

البته، بهتر است بازار هیپی مشهور را از دست ندهید. این بازار هر چهارشنبه برگزار می شود؛ بازار محلی عالی برای خرید صنایع دستی محلی و انواع سوغاتی ها است.


  1. شهر ایبیزا

دیدنی های ایبیزا اسپانیا,شهر ایبیزا-ibiza_town

شهر بندری شناخته شده ایبیزا بزرگترین و قشنگ ترین نقطه در این جزیره است. منطقه مشرف به دریای مدیترانه است و دارای یک قلعه دیوار و خیابان های سنگ فرش است.

مردم محلی به این شهر ایویسا می گویند. ایبیزا به دو بخش تقسیم می شود: Dalt Vila و Eixample. Dalt Vila بر فراز آب است و شهری قدیمی محسوب می شود؛ این منطقه تاریخی دارای رستوران های در سطح جهانی و بارهای بزرگ است.

در زیر آن، Eixample دیده می شود که در آن ساختمان های جدیدتری یافت می شود.

در حالی که بازدید می کنید از کلیسای جامع به نام بانوی برف ها نیز دیدن کنید. این نقطه بهترین نقطه برای نمایش کل شهر است.


نظر خود را بیان کنید