چگونه آهنگ پیشواز ایرانسل را برداریم

از آهنگ پیشواز ایرانسل خود خسته شده‌اید؟ در ادامه می‌گوییم چگونه آهنگ پیشواز ایرانسل را برداریم و یا غیر فعال کنیم. با ما همراه باشید.


چگونه آهنگ پیشواز ایرانسل را برداریم؟

شنیدن صدای بوق برای مدت طولانی می‌تواند برای کسی که با ما تماس می‌گیرد ناخوشایند باشد. شرکت ایرانسل برای مشترکین دائمی و اعتباری خود امکان انتخاب آهنگ پیشواز را قرار داده است که وقتی مخاطب با تلفن شما تماس می‌گیرد به جای بوق انتظار موزیک انتخابی پخش بشود و این انتظار را به وضعیت مطلوب تری تبدیل کند. این قابلیت طرفداران زیادی دارد، اما ممکن است بعد از مدتی از آن خسته شوید و بخواهید آن را غیر فعال کرده یا تغییر دهید.

این کار به آسانی انجام می‌شود و مشترکین می‌توانند این آهنگ‌های پیشواز را به طور موقتی یا دائمی غیر فعال کنند. برای اینکه آهنگ پیشواز ایرانسل را برداریم روش های مختلفی وجود دارد. از جمله می‌توان به کمک ارسال پیامک و ارسال کد دستوری آهنگ پیشواز ایرانسل را حذف کرد. به این منظور کافیست مطابق توضیحات ارائه شده عمل کنید.

همچنین بخوانید: گلچین کد آهنگ پیشواز ایرانسل ماه محرم

 نحوه غیر فعال کردن و برداشتن آهنگ پیشواز ایرانسل


 نحوه غیر فعال کردن و برداشتن آهنگ پیشواز ایرانسل

برای اینکه بتوانید آهنگ پیشواز موجود را لغو کنید باید کد مربوط به آن را داشته باشید. اگر این کد را ندارید نگران نباشید، شما می‎توانید با وارد کردن کد دستوری #۲*۷۷۷* و سپس زدن کلید تماس، گزینه ok یا Yes، کد آهنگ مورد نظر را از طریق یک پیام کوتاه که از طرف ایرانسل ارسال می‌شود، دریافت کنید.

اگر فوراً این کد برای شما ارسال نشد باید کمی صبر کنید. حالا با داشتن کد آهنگ پیشواز خود می‌توانید با دنبال کردن مراحل بعدی، آهنگ پیشواز را حذف کنید.

1. حدف آهنگ پیشواز از طریق کد لغو آهنگ پیشواز ایرانسل

در این روش باید کد دستوری ( # کد آهنگ پیشواز* 5* 777* ) را وارد کنید و دکمه شماره گیری را بزنید.

2. حذف آهنگ پیشواز ایرانسل با پیامک

لغو آهنگ پیشواز از طریق پیامک (روش اول)

  • به بخش ایجاد پیام کوتاه در تلفن همراه خود بروید، حروف HZ را در آن تایپ کنید.
  • سپس بدون زدن فاصله (Enter) کد آهنگ پیشواز خود را وارد کنید. برای مثال HZ123456، سپس آن را به شماره 7575 ارسال کنید تا آهنگ پیشواز ایرانسل شما غیر فعال شود.

حذف آهنگ پیشواز با پیامک (روش دوم)

  • در این روش هم می‌توانید با ارسال پیام کوتاه به لغو آهنگ پیشواز اقدام کنید.
  • باید به بخش ارسال پیام کوتاه یا (SMS) موبایل خود بروید
  • کد آهنگ پیشوار خود را به اضافه شماره 77100 در قسمت شماره گیری وارد کنید و یک پیام خالی به این شماره ارسال کنید. برای مثال اگر کد آهنگ پیشواز شما 220110 است، باید یک پیام کوتاه خالی را به شماره 77100220110 ارسال کنید تا آهنگ پیشواز ایرانسل حذف شود.

حذف پیشواز ایرانسل از طریق پیامک (روش سوم)

  • در سومین روش لغو آهنگ پیشواز فقط کافیست که کد ENS را به 7575 پیامک کنید.

حذف آهنگ پیشواز ایرانسل به طور موقت

  • اگر به دنبال راهکاری برای لغو آهنگ پیشواز ایرانسل به طور موقت هستید، تنها باید کد GHF را به شما 7575 بفرستید.

نکات مهم درباره لغو آهنگ پیشواز ایرانسل

  • چنانچه همه روش‌های ارائه شده در این متن را امتحان کرده و به باز هم قادر به حذف آهنگ پیشواز ایرانسل نشده‌اید با پشتیبانی ایرانسل به شماره تلفن 700 تماس بگیرید تا آهنگ پیشواز شما توسط اپراتور لغو شود.
  • حذف پیشواز ایرانسل هیچ هزینه برای مشترکین ندارد.
همچنین بخوانید: کد آهنگ پیشواز ایرانسل محمود کریمی ماه محرم

سخن آخر

مشترکین ایرانسل می‌توانند لیست آهنگ‌های پیشواز را در سایت ویترین ایرانسل پیدا کرده و کد آهنگ مورد را برای انتخاب فعال کنید. اگر کاربر خطوط اعتباری و دائمی همراه اول هستید باید بدانید روش‌های متفاوتی نیز برای لغو آهنگ پیشواز همراه اول توسط این شرکت ارائه شده است که در آینده به آن نیز می‌پردازیم. امیدوارم این مطلب آموزشی مورد پسند شما واقع شده باشد. اگر تجربه و راهکار دیگری برای حذف آهنگ پیشواز ایرانسل دارید می‌توانید آن را در بخش نظرات با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.


نظر خود را بیان کنید