معنی زرافه در فال قهوه

زرافه در فال قهوه

فال قهوه دارای پیشینه چند هزار ساله و زیر شاخه علم نهان شناسی می باشد. قهوه همواره یکی از پر رونق ترین موارد طالع بینی بوده و اشتیاق آگاهی از رویدادهای پیش رو از جذاب ترین جریانات در طول تاریخ بشری بوده و خواهد بود. مردم چین باستان از گذشته های دور پس از نوشیدن چای در فنجان هایی به شکل زنگوله، به تفسیر اشکال مندرج در ته فنجان که با تفاله های چای و معمولا به شکل حروف یا کلمات چینی بود؛ اقدام می نمودند. ولیکن گفته اند نخستیم قومی که از فال قهوه به عنوان طالع بینی استفاده نموده اند؛ قوم عرب بویژه مردم عربستان و یمن بوده اند.

نقش زرافه نیز از جمله اشکال رایجی است که در ته فنجان قهوه به کررات رویت شده و مورد توجه بسیاری از مفسران قرار گرفته است. برخی از مفسرین شکل زرافه را نماد هدیه روشن بینی و بصیرت دانسته اند و معتقدند صاحب فال به بالاترین پتانسیل خود دست خواهد یافت. امروز در این مطلب از سایت آلامتو به پاسخ سوال معنی و تعبیر زرافه در فال قهوه در بالا و پایین فنجان پرداخته ایم؛ امیدواریم در این تفسیر به پاسخ سوالات خود رسیده و مورد توجه شما سروران گرامی قرار گیرد. با ما همراه باشید.

 

استخاره آنلاین


تفسیر زرافه در فال قهوه

به طور کلی نقش زرافه در فال قهوه بیانگر پیروزی و تصمیماتی قاطع از جانب صاحب فال در جهت پیشرفت است. به این معنی که اکنون زمان بسیار خوبی برای بروز استعداد های معنوی و درونی است چرا که شکل زرافه نشان می دهد چه زمانی توجه بیشتری از سوی اطرافیان در یافت کرده و چه زمانی بهترین زمان برای شکرگزاری می باشد. البته شکل زرافه بسته به اینکه کدام قسمت از فنجان فهوه نمایان شود دارای تفاسیر متفاوتی است.


تعبیر زرافه در فال قهوه و در بالای فنجان

تفسیر شکل زرافه در بالای فنجان قهوه معمولا بیانگر رویدادهایی در آینده است که به زودی به وقوع خواهند پیوست. نماد زرافه به تفسیر برخی مفسران خبر از تجربه روابطی عاشقانه و احساسی برای صاحب فال خواهد داشت ولیکن در عین حال هشدار خواهد داد که توجه بیشتری به این نوع روابط داشته و مراقب خود باشند تا این احساسات زیبا به تجربه ناخوشایندی مبدل نگردد.

همچنین بخوانید: فال انبیا

تعبیر زرافه در فال قهوه


معنی زرافه در فال قهوه و در میانه‌ فنجان

شکل زرافه در وسط فنجان قهوه نمایانگر اتفاقات و روابط کنونی زندگی صاحب فال است. به طوریکه مشاهده زرافه در قسمت میانی فنجان قهوه به وضوح نشان می دهد که بهتر است صاحب فال در انتخاب دوست و روابط خود دقت بیشتری داشته یاشد زیرا آن ها می توانند در تعیین شرایط آینده به شدت تاثیرگزار باشند.


تعبیر زرافه در فال قهوه و در پایین فنجان

نقش زرافه در ته فنجان قهوه تغییر در شرایط کنونی است. همچنین می تواند نشانگر یک اتفاق سرنوشت ساز باشد که صاحب فال می تواند با انرژی مثبت آن را به سوی خود دعوت نماید. بهتر است با یک نگرش باز از فرصت های جدید استقبال نموده و تحولاتی در زندگی خود ایجاد کند.

همچنین بخوانید: فال حافظ آنلاین

سخن پایانی

البته اشکال مندرج در فنجان قهوه ممکن است واضح و خیلی دقیق نباشند، ولیکن مفسر با تجربه دارای چشمان آموزش دیده ای است که نقوش را به خوبی تشخیص داده و با توجه به جزئیات و اندازه اشکال بهترین تفسیر را برای آن ارائه خواهد داد. امروزه بسیاری از افراد در محافل و مجالس دوستانه خود مبادرت به تفسیر اشکال فنجان قهوه با توجه به شرایط زندگی صاحب فال می نموده و لحظات مفرحی را برای خود می سازند.

نقش زرافه نیز از جمله نقوشی است که به دفعات در بالا، پایین و میانه فنجان قهوه رویت و گزارش می شود؛ به این ترتیب این مطلب از سایت آلامتو می تواند پاسخ سوالات احتمالی شما عزیزان باشد. امید است مورد توجه قرار گرفته و موثر واقع گردد.


نظر خود را بیان کنید