معنی و تعبیر شکل تاج در فال قهوه چیست؟

تعبیر و نشانه های تصویر تاج در فال قهوه

تاج در فال قهوه

تاج در فال قهوه

اگر در فنجان قهوه شما تاج ظاهر شده است و می‌خواهید بدانید معنی و تعبیر تاج در فال قهوه چیست، این پست به شما کمک می‌کند.

معنی و تعبیر تاج در فال قهوه چیست؟

فال شامل خواندن تفاله های قهوه پس از مصرف یک فنجان قهوه ترک است. این عمل مبتنی بر این باور است که اشکال و تصاویری که در قهوه شکل می‌گیرد در پس زمینه یک فنجان سفید باقی می‌ماند، می‌تواند برای پیش‌بینی اتفاقات آینده یک فرد استفاده شود.

تاج یکی از بزرگترین نمادها در خواندن فنجان قهوه است و معنی و تعبیر تاج در فال قهوه  فرهنگ‌های مختلف موفقیت است. با این وجود دیدن تاج در هر قسمت از فنجان قهوه می‌تواند تعابیر متفاوتی داشته باشد. همچنین شکل تاج نشان دهنده نوع احساسات و دیدگاه ما نسبت به جهان است.


تعبیر تاج در فال قهوه

همانطور که گفتیم تاج نماد قدرت و اقتدار است. شما تمایل دارید با دوستان خود گفتگو کنید، اما اگر به آنها خیلی نزدیک شوید ممکن است به تباهی شما منجر شود. تعبیر تاج در فال قهوه به این معنی است که فرد می‌خواهد رهبر باشد. چیزی بدتر از بحث و جدل با کسی نیست که می‌خواهد بر شما کنترل داشته باشد. اما گاهی لازم است از این افراد دوری کنیم تا بتوانیم به سمت آینده پیش برویم.

تعبیر تاج در فال قهوه به معنای پاداش کار سخت و موفقیت در هر بخشی از زندگیست. هرچند این موفقیت‌ها با افزایش مسئولیت‌ها همراه خواهد بود. اگر در کنار شکل تاج خطوط صافی مشاهده شود، به معنای رسیدن به افتخارات در مسیر مستقیم است. اگر این خطوط مواج باشند با موانع در رسیدن به موفقیت همراه است.


تعبیر تاج در قسمت بالای فنجان

مشاهده تاج در قسمت بالای فنجان نشان می‌دهد که شما به آسانی نمی‌رنجید و از کسی ناراحت نمی‌شوید. اما ممکن است گاهی در رابطه با دیگران خوش بین و ساده باشید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب تاج

تعبیر تاج در فال قهوه


تعبیر تاج در قسمت میانی فنجان

مشاهده تاج در قسمت میانی فنجان خبر از موفقیت در موقعیتی می‌دهد که دیگران شکست می‌خورند. خوب است که با دوستان خود گفتگو داشته باشید اما لازم است که احساسات آنها را در نظر بگیرید. هرگر سعی نکنید رفتار افراد دیگر را به چالش بکشید.


تعبیر تاج در کف فنجان قهوه

بوجود آمدن شکل تاج در کف فنجان قهوه نشان دهنده وجود شخصی با رفتار کنترلگرانه در اطراف شماست. او می‌خواهد با رفتار خود شما را وادار به برآورده کردن خواسته ‌هایش کند. این موضوع مربوط به روابط عاطفی و کاری شما باشد.


قوانین اساسی فال قهوه گرفتن

 1. یک قهوه ترکی مقوی و مخملی تهیه کنید
 2. قهوه را در فنجان های کوچک با رنگ سفید جامد سرو کنید
 3. از فردی که قهوه می‌نوشد بخواهید که قهوه را با نیت بنوشد، به این معنی که در حین نوشیدن به سؤالات خود فکر کند. در برخی کشورها، فرد مجبور است قهوه را در تعداد معینی جرعه بنوشد، معمولاً 1،3 یا 5 جرعه.
 4. وقتی نوشیدن آنها تمام شد، فنجان را بر روی نعلبکی زیر و رو می کنند.
 5. سپس از آنها بخواهید فنجان و نعلبکی وارونه را بردارند و در حالی که به نیت خود فکر می‌کنند، فنجان و نعلبکی را 3 بار در جهت عقربه‌های ساعت یا خلاف جهت عقربه‌های ساعت بچرخانند و رسوبات داخل آن شل شود.
 6. هنگامی که چرخش آنها تمام شد، از آنها بخواهید که نعلبکی و فنجان را زمین بگذارند. در حالی که باقیمانده قهوه در فنجان روی نعلبکی ریخته می‌شود، فالگیر از فردی که قهوه را نوشیده است می‌خواهد اگر هدف عشق یا ثروت است یک حلقه یا سکه بالای فنجان بگذارد.
 7. برای خواندن قهوه ترکی به شهود، داستان سرایی کاریزماتیک و دانش مناسب از نمادها نیاز دارید. در حالی که قهوه در حال تخلیه شدن در فنجان است، از 5 تا 10 دقیقه برای گفتگو با فردی که آن را نوشیده است استفاده کنید. اشکالی ندارد که از آنها جزئیاتی در مورد قصدشان و اینکه چرا نسبت به آینده خود احساس نگرانی می کنند بپرسید.
 8. در برخی کشورها، فالگیرها هم فنجان و هم نعلبکی را می خوانند. بعد از حدود 5-10 دقیقه فنجان آماده خواندن خواهد بود. فالگیر فقط فنجان را برمی‌دارد و سعی می‌کند آن را از نعلبکی جدا کند.
 9. اگر فنجان و نعلبکی فوراً به دلیل مکش از هم جدا نشوند در نظر گرفته می‌شود که فنجان نباید خوانده شود.
 10. اگر اکثر رسوبات قهوه از فنجان روی نعلبکی ریخته شد، فالگیر باید اظهار کند که “نگرانی ها برطرف می‌شوند”.
 11. یک تپه کوچک برآمده کامل روی نعلبکی نشان می دهد که “پول به زودی خواهد آمد”
 12. در برخی از کشورها، اگر فنجان دایره کاملی بر روی لبه نعلبکی ایجاد کند، به این معنی است که هدف محقق خواهد شد، در حالی که یک دایره شکسته خلاف آن را نشان می دهد.
همچنین بخوانید: فال ازدواج ابجد – طالع بینی واقعی زمان ازدواج با حروف ابجد

تعبیر خرس در فال قهوه


سخن آخر

همانطور که در این پست خواندیم دیدن تاج در فال قهوه نشان دهنده قدرت و اقتدار است. هر چند مشاهده آن در هر قسمت تعبیر متفاوتی دارد. تاج در فال قهوه نشان دهنده قدرت طلبی شما و افتخار کردن به خودتان نیز است.


نظر خود را بیان کنید