خصوصیات زن متولد تیر ماه

اگر به دنبال کشف خصوصیات زن متولد تیر ماه هستید و می‌خواهید از خصوصیات اخلاقی زن تیر ماهی بیشتر بدانید ادامه مطلب را از دست ندهید.

خصوصیات زن متولد تیر ماه

 • سمبل – خرچنگ
 • عنصر وجودی – آب
 • سیاره – ماه
 • فلز وجود – نقره
 • سنگ ماه تولد – زمرد و مون استون (سنگ ماه)
 • ویژگی شخصیتی- دمدمی مزاجی

خصوصیات اخلاقی زن متولد تیر

 1. سخت و همچنین نرم

او شخصیتی نرم، دوست داشتنی، دلسوز و پرورش دهنده خوبی است. در عین حال، او یک فرد منضبط و سختگیر است. او از بیرون سخت هستید اما از درون بسیار نرم و ملایم است. او شخصیت ملایم و راحت دارد اما زمانیکه و موقعیت ایجاب می‌کند می تواند به یک مبارز تبدیل شود.

 1. وفاداری از خصوصیات اخلاقی زن متولد تیر

او در روابط خود بسیار وفادار است. برای ایجاد اعتماد زمان می‌گذارد، اما وقتی ایجاد شد، آن را برای یک عمر حفظ می‌کند. او مسئولیت‌های خانوادگی را به خوبی انجام می دهد و هر کاری برای محافظت از آنها انجام می دهد.

 1. زن متولد تیر بیش از حد واکنش نشان می‌دهد

او یک رهبر عالی، یک دوست فوق العاده و یک همزبان الهام بخش هستید. اما از طرف دیگر، او تمایل به واکنش بیش از حد به موقعیت‌ها و مسائل دارد. ممکن است عقده حقارت داشته باشد و دوست داشته باشد در پوسته خود بماند. اگر به زن متولد تیر ماه توهین شود خیلی سریع پوسته خود را می بندد و خود را به خاطر آن مورد سرزنش می‌کند. زن تیر ماهی تمایل دارد در دنیای تخیلی و خاطرات خود زندگی کند.

همچنین بخوانید: متن تبریک تولد تیر ماهی عاشقانه و رسمی برای دختر، پسر و خواهر
 1. دیپلماتیک از خصوصیات زن متولد تیر ماه

از درگیر کردن خود در دعواها و مسائل متنفر است. او یک صلح طلب است و به عنوان یک دیپلمات می‌ماند. او فوراً مقابله نخواهد کرد.

 1. دارای شخصیت‌های متنوع

زن تیر ماهی شخصیت‌های زیادی دارد که شامل همه چیز از خجالتی بودن و درون گرا بودن گرفته تا میل به مرکز بودن است. او حساس، همدل، احساساتی، عاشقانه و مهربان است. در عین حال، زن متولد تیر هنرمند، عجیب و غریب و پر زرق و برق است. او با خوبی‌ها، ارزش‌های اخلاقی و خانوادگی خود توجه اطرافیان را به دست می آورد.

 1. احساسی و شهودی

وقتی گذشته شان قلبشان را آزار می‌دهد از نظر عاطفی عصبی و ناراحت می شود. زن متولد تیر ماه نه تنها برای نیازهای خود بلکه برای نیازهای دیگران نیز حساس و دلسوز است. شما عمیقاً شهودی است و دارای قدرت تخیل عالی می‌باشد. وقتی قرار است اتفاق بدی بیفتد، غرایزش بیدار می‌شود، حتی اگر دلیل آن را نداند. مطمئناً غریزه شما دیر یا زود محقق می‌شود. او بر اساس غریزه خود به کسی اعتماد می کند.

 1. از خود گذشته

زن متولد تیر در عشق خود فداکار است و تا زمانیکه چیزی برای او باقی نمانده است به بخشیدن همه چیز ادامه می دهد. ممکن است به این دلیل با مشکل مواجه شود زیرا روی خود تمرکز نمی کند.

خصوصیات زن متولد تیر در عشق

از خصوصیات زن متولد تیر در عشق و روابط، انتظارات زیادی در مورد نحوه نشان دادن احساسات همسرش را می‌توان نام برد. زن تیر ماهی در عشق و روابط عاطفی، حساس، مهربان و دلسوز است. او همیشه سعی می‌کند با مردی باشد که بتواند احساسات و عواطفش را کاملا درک کند و بتواند با او همدردی کند. او میل به حمایت عاطفی و پیوند روحی دارد. زن متولد تیر در عشق نیاز به محافظت، فداکاری و شجاعت از طرف پارتنر یا شریک زندگی خود دارد. زن تیر ماهی خیلی خجالتی است و نمی تواند احساسات خود را با صدای بلند بیان کند.

همچنین بخوانید: طالع بینی هندی زن تیر

خصوصیات زن متولد تیر در عشق

خصوصیات زن متولد تیر برای ازدواج

زن متولد تیر ماه شخصیتی بسیار زنانه، متواضع و حتی کمی درونگرا دارد. خصوصیات زن متولد تیر ماه برای ازدواج او را همسری بسیار وفادار، خونگرم و دلسوز می‌سازد. او به شما اجازه می‌دهد تا بر رابطه مسلط شوید و رهبری را بر عهده بگیرید. این زنی است که دوست دارد شما او را با فداکاری شدید و صمیمیت دوست داشته باشد و از شما اطاعت کند.

امنیت در زندگی زناشویی برای زن تیر ماهی از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود و او می‌داند که رفتار زیاده‌روی تقریباً همیشه خطراتی را به همراه دارد. دیدن زنان متولد تیر در حال پس انداز و ارزش گذاری برای پول غیر معمول نیست. آنها بی جهت پول خرج نمی‌کنند و در واقع دوست ندارند که پول خود را هدر دهید. همسر متولد برج سرطان همیشه از مهارت‌های پول سازی شما قدردانی می کند. با این حال، این بدان معنا نیست که احترام او به شما با ثروت شما مرتبط است.

همسر تیر ماهی مادری بسیار دلسوز، فداکار و پرورش دهنده خواهد بود. خانه اولویت اصلی او خواهد بود. او تمام تلاش خود را می کند تا بچه‌ها را خوب تربیت کند و همه چیز را در خانه، به ویژه در آشپزخانه، مرتب و به خوبی حفظ کند.

خصوصیات منفی زن متولد تیر

مانند ماه، زنان تیر ماهی نیز دائم در حال تغییرند. آنها فوق العاده دمدمی هستند. با وجود اینکه می‌خواهند همه اطرافیانشان حال و هوای خوبی داشته باشند، اما خلق و خوی آنها در یک ثانیه تغییر می‌کند. وقتی همه چیز بر وفق مراد خود پیش نمی رود، خود تخریب می شوند. از خصوصیات منفی زن متولد تیر این است که نمی‌توانند بدون نگرانی از پس تغییرات یا موانع غیرمنتظره برآیند. آنها به خودشان اعتماد ندارند، بنابراین کوچکترین مشکل را پایان دنیا فرض می کنند.

متولدین برج سرطان بسیار دغل کار هستند و باعث می‌شوند طبق خواسته آنها رفتار کنید. اگرچه آنها از رویارویی مستقیم خوششان نمی آید، اما در به خطر انداختن دوستان و خانواده خود عالی هستند. زنان تیر ماهی اشک می‌ریزند و دروغ‌های سفید کوچکی می‌گویند تا به آنچه می‌خواهند برسند. آنها از احساسات دیگران به نفع خود استفاده می کنند.

زن متولد تیر چه مردی را دوست دارد

جذب یک زن سرطانی کار آسانی نیست، زیرا او بسیار حساس است، انتقاد را سالم نمی پذیرد و کوچکترین تجربه‌ای را حفظ می کند. خلق و خوی او در چند ثانیه تغییر می کند و همیشه میل به محافظت، وفاداری و فداکاری دارد. اگر می‌خواهید بدانید زن متولد تیر چه مردی را دوست دارد به موارد زیر توجه کنید:

 1. مردی که به طور سنتی رمانتیک باشد

شما باید رویکردی سنتی برای عشق داشته باشید زیرا او بیشتر بر ارزش‌های سنتی تأکید می‌کند. شما باید با زن متولد تیر صادق و وفادار باشید. ظاهر و شخصیت برای او کمترین اهمیت را دارد. می‌توانید یک شام با نور شمع ترتیب دهید و او را با یک غذای خاص همراه کنید. شما باید موقعیت‌های خاص را در زندگی او و همچنین در زندگی خانوادگی او به خاطر بسپارید.

 1. مرد که ملایم و مطمئن باشد

زنان سرطانی همیشه میل به ایمنی و امنیت دارند. اگر به او بگویید در چه موقعیتی قرار دارد، می توانید روابط سالمی با او داشته باشید. او باید به وضوح از صداقت و نیت شما در یک رابطه عاشقانه آگاه باشد.

 1. مردی که اولین حرکت را انجام دهید

برای اینکه زن متولد تیر ماه مردی را دوست داشته باشد باید ابتکار عمل را به دست بگیرید و خود را نشان دهید. شما باید در رویکرد خود بیش از حد تهاجمی باشید. اما نباید در فضای او تهاجم کنید. با یک مکالمه معمولی که با دوستان خود دارید شروع کنید و بعد از اینکه او احساس راحتی کرد احساسات خود را باز کنید.

 1. زن تیر ماهی مردی را دوست دارد که از او در مورد خانواده بپرسد

از دیگر خصوصیات زنان متولد تیر ماه ایت است که خانواده برای او حرف اول را می‌زند. شما باید در مورد خانواده و سلامتی آنها بپرسید. شما باید در مورد خانواده خود صحبت کنید و به او بگویید که چقدر خانواده برای شما مهم است. تجربیات و خاطرات خانواده خود را به اشتراک بگذارید و همین را از او بخواهید. شما باید به خانواده او نزدیک شوید و دل آنها را به دست آورید.

همچنین بخوانید: فال ابجد تیر

خصوصیات زن متولد تیر برای ازدواج

زن متولد تیر با چه ماهی ازدواج کند

 1. ازدواج زن متولد تیر ماه و مرد متولد آبان

ازدواج زن متولد تیر با مرد آبانی انتخاب خوبی است. هر دوی آنها مرموز هستند زیرا عنصر آب را به عنوان یک عامل مشترک به اشتراک می‌گذارند. پیوند بین متولد برج سرطان و عقرب با گذشت زمان قوی‌تر و سالم‌تر می‌شود و ارتباطات شما نیز بهبود می‌یابد. هر دوی شما نسبت به یکدیگر وفاداری و صداقت دارید. اگرچه هر دوی شما جاه طلب و فوق العاده حساس هستید، لجباز و سرسخت نیز از ویژگی‌های شماست. زن تیر ماهی و مرد آبان ماهی به سطح جدیدی از سازگاری با هم می‌رسند.

 1. ازدواج زن متولد تیر ماه و مرد متولد مرداد

زن تیر ماهی و مرد مردادی زوج ایده آلی هستند. با وجود این واقعیت که نشانه‌های ماه شما کاملاً متضاد هستند، اصل اضداد جذب می‌شود برای شما مناسب است. هر دوی آنها انرژی مثبت زیادی دارند و صداقت و وفاداری چیزی است که هر دوی شما در رابطه خود از آن دفاع می‌کنند. هر دوی آنها عاشقان مالکیتی هستند که برای نقاط قوت و ضعف یکدیگر ارزش قائل هستند و از آنها قدردانی می‌کنند، و وقتی نوبت به بخش مراقبت از یکدیگر می رسد، به یکدیگر کمک می کنند تا بهترین‌ها را از یکدیگر نشان دهند.

 1. ازدواج زن متولد تیر ماه و مرد متولد اسفند

متولدین ماه تیر و اسفند موجوداتی بسیار تخیلی، احساساتی، مهربان و حساس هستند. شما مانند ستون‌های حمایت از یکدیگر عمل می‌کنند. شما هر دو به تمرین معنوی اعتقاد دارند و طول موج یکسانی دارند. هر دوی شما با عشق نوع دوستانه، طبیعت سخاوتمندانه و رفتاری زمینی مشخص می‌شود. ازدواج برای دو طرف سودمند خواهد بود و هر دوی آنها نیازهای دیگری را تشخیص می دهند.

 1. زن متولد تیر ماه و مرد متولد اردیبهشت

زن متولد تیر ماه و مرد متولد اردیبهشت یک ترکیب ستاره‌ای هستند که در بهشت ​​ساخته شده اند. هر دوی آنها در طبیعت اشتراکات زیادی دارند زیرا هر دوی آنها رک، وفادار، با استعداد و خلاق هستند. آنها به عنوان یک پرورش دهنده و مرد متولد اردیبهشت به عنوان یک مدافع زندگی آرام مکمل یکدیگر هستند و در صورت مواجهه با هر گونه نقص یا شکست، به کمک یکدیگر می‌روند. آنها بدون شک سازگارترین زوجی هستند که احساسات خود را می پوشانند و توانایی تصمیم گیری قوی دارند.

سخن آخر

امیدواریم این مجموعه مطالب گردآوری شده درباره خصوصیات زن متولد تیر ماه برای شما مفید بوده باشد. اگر شما هم چیزی از ویژگی‌های شخصیتی زنان تیر ماهی می‌دانید می‌توانید آن را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.


نظر خود را بیان کنید