اگر زن متولد مرداد ماه هستید یا قصد دارید از خصوصیات زن متولد مرداد ماه باخبر شوید، این مطلب همه چیز را درباره آنها به شما ارائه می‌دهد.

خصوصیات زن متولد مرداد ماه

 • سمبل- شیر
 • عنصر وجود – آتش
 • سیاره- خورشید
 • فلز وجود- طلا
 • سنگ ماه تولد- یاقوت سرخ، اونیکس
 • ویژگی شخصیتی- ثابت

خصوصیات زن متولد مرداد ماه

خصوصیات اخلاقی زن متولد مرداد

 1. زن متولد مرداد در کانون توجه بودن را دوست دارد

زن متولد مرداد یک ملکه طبیعی صحنه است و هنگام اجرا در مقابل تماشاچیان بسیار راحت است. او همیشه می‌خواهد در مرکز صحنه باشد و در مقابل تشویق‌ها و تمجیدها قرار گیرد. او به خوبی می‌داند که چگونه به خواسته خود برسد و کلمه غیرممکن در فرهنگ لغت او وجود ندارد. از خصوصیات اخلاقی زن متولد مرداد این است که از بیرون با اعتماد به نفس به نظر می‌رسد. او از اینکه دیگران چگونه درکش می‌کنند آگاه است. لباس‌های پر زرق و برق و ویژگی‌های غالب زن مرداد همیشه باعث می‌شود که از بقیه متمایز شوید.

 1. از خصوصیات اخلاقی زن متولد مهربان بودن است

زن مردادی تمایل طبیعی به کمک به دیگران دارید، از این رو همیشه مورد علاقه همه است. زن متولد برج اسد معمولاً به فکر دیگران است و رفاه آنها به خصوص نزدیکانش را در اولویت قرار می‌دهد. او مطمئن می‌شود که نیازهای عزیزانش قبل از نیازهای خود برآورده می‌شود. زن متولد مرداد هرگز از نشان دادن محبت و احساسات خود به عزیزان و نزدیکان خود کم نمی‌گذارد.

 1. زن مردادی مستقیم به جلو پیش می‌رود

زن مردادی همیشه حرف خود را می‌زند و بدون هیچ تردیدی وارد بحث می‌شود. وقتی اعتماد به نفس دارد و می‌داند این تنها بهترین راه برای پیشرفت است، نمی‌ترسد. از خصوصیات اخلاقی زن متولد مرداد این است که همیشه بهترین‌ها را برای خود و نزدیکان می‌خواهید. اگر قرار است در درازمدت به نفع آنها باشد، بدون تردید دیگران را مورد انتقاد قرار می‌دهد. زن مردادی در مورد آنچه در زندگی می‌خواهد کاملاً آگاه است و با اعتماد به نفس و اشتیاق کامل به دنبال آن می‌رود.

 1. شیک بودن از خصوصیات اخلاقی زن متولد مرداد است

زن متولد مرداد یک انگیزه درونی خلاق برای تولید خلاقیت و هنر در هر کاری که آنها انجام می‌دهد دارد. او در مورد انتخاب و سلیقه خود بسیار خاص است. زن مردادی تمایل به زیبایی شناسی دارد. او لباس مناسبی را برای هر مناسبت انتخاب می‌کند تا جذاب به نظر برسد و بسیاری را جذب کند.

 1. رفتار زن متولد مرداد خودخواهانه است

منیت زن مردادی لطیف است و ممکن است تمایل داشته باشد که احساسات خود را بروز دهد. اگر کسی از خط خارج شود، خشمگین و تندخو می‌شود. وقتی کسی به او بی‌احترامی می‌کند یا سعی می‌کند او را کنترل کند، به موجوداتی بسیار وحشی تبدیل می‌شود. زن مردادی آزاد به دنیا آمده و می‌خواهد مسئولیت زندگی خود را به دست بگیرد. وقتی کسی او را کنترل می‌کند و به او می‌گوید چه کار کند، لذت نمی‌برد.

همچنین بخوانید: بهترین ماه برای ازدواج چه ماهی است؟ طالع بینی ازدواج براساس ماه تولد

خصوصیات زن متولد مرداد برای ازدواج

 1. اقتصادی بودن از خصوصیات زن متولد مرداد برای ازدواج

زن متولد مرداد در ازدواج از نظر اقتصادی نیز حامی خانواده است. ملکه می‌خواهد امپراتوری خود را گسترش دهد. او فردی سختکوش است و ازینکه خانواده‌اش منابع کافی دارد، خوشحال می‌شود. او همچنین در صورتیکه شوهر خود را تحت فشار ببیند، در کنار او می‌ایستد.

 1. زن متولد مرداد در ازدواج حامی است

همسر مردادی از بودن در کنار شما لذت می‌برد. او راه‌هایی برای هیجان انگیز نگه داشتن ازدواج ایجاد خواهد کرد. وقتی با او ازدواج می‌کنید، مثل این است که دوره نامزدی هرگز تمام نشده است. شاید او گاهی شما را با هدایایی غافلگیر کند.

 1. زن مردادی عاشق خانواده است

در خانواده، زن مردادی از احترام و محبت زیادی برخوردار است، زیرا خودش معتقد است که به همه احترام می‌گذارد. عشق و ستایش او بی حد و حصر است. او دیوانه‌وار عاشق شوهر، فرزندان و خانواده اش است. او مادر دوست داشتنی برای فرزندانش است.

 1. حسود بودن از خصوصیات زن متولد مرداد برای ازدواج

یک زن مردی گاهی نیز فردی متکبر یا کوتاه مزاج است. او به سرعت عصبانی و به شدت عصبانی می‌شود. او احساس مالکیت به همسرش دارد. اگر با دختر دیگری قرار می‌گذارید، او اصلاً تحمل شنیدن این حرف را ندارد. یک دختر مردادی به شدت به عشق و رابطه طولانی مدت اعتقاد دارد. اگر به کسی متعهد شد، می‌تواند تا آخرین نفس با او ادامه دهد، اما فقط در صورتیکه شما هم عاشق او باشید.

 1. میل جنسی قوی از خصوصیات زن متولد مرداد برای ازدواج

وقتی صحبت از رابطه جنسی به میان می آید، زن متولد مرداد آن را جدی می‌گیرند. او میل جنسی بسیار قوی دارد، ماجراجویی در رختخواب را دوست دارد و آماده است تا هر چیزی را امتحان کند. مهارت های عشق ورزی او واقعاً بسیار خوب است و او از معشوق خود انتظار رضایت دارد همانطور که برای همسرش همین کار را می‌کند. همچنین از او انتظار نداشته باشید که همیشه تسلیم شما شود و آنچه را که می‌گویید انجام دهد.

همچنین بخوانید: فال ابجد مرداد

خصوصیات اخلاقی زن متولد مرداد

خصوصیات زن متولد مرداد در عشق

از خصوصیات زن متولد مرداد در عشق این است که حد وسطی وجود ندارد، این یک معامله تمام یا هیچ است. زن متولد برج اسد تماماً آتش و شور است. این شدت و اشتیاق که در تمام جنبه‌های زندگی او ظاهر می‌شود، بیشترین تمرکز خود را در زندگی عاشقانه او دارد. هر چیزی که در کتاب‌ها و فیلم‌ها عشق را به تصویر می‌کشد، در زن مردادی پیدا می‌کنید. این به معنای عشق بزرگ است، عشقی که پایه‌ها را تکان می‌دهد و ستاره‌ها را منفجر می‌کند.

او عشق خود را در مرکز جهانش قرار خواهد داد. او همچنین خواستار عشق متقابل است و به چیزی کمتر از آن رضایت نخواهد داد. زن متولد مرداد به راحتی عاشق می‌شود. این بدان معنا نیست که جذب او آسان است یا به هر کسی بسنده می‌کند. اما وقتی خواستگار مناسب او را مورد توجه قرار می‌دهد، تسلیم شدن به احساسات عاشقانه برای او آسان است. زن متولد برج اسد تمایل بر مالکیت به معشوق خود دارند. وای به حال کسانی که آنقدر بدشانسی می‌آورند که بین یک شیر و طعمه او قرار بگیرند.

خصوصیات منفی و بد زن متولد مرداد

 1. سرسخت

آنها ذاتاً سرسخت هستند و متقاعد کردن آنها به دلیل خاصی می تواند بسیار دشوار باشد.

 1. حسودی از خصوصیات منفی و بد زن متولد مرداد

وقتی آنها فردی با استعدادتر یا افراد بالقوه بیشتری را می‌بینند، احساس حسادت می‌کنند.

 1. متکبر

آنها نه تنها خودخواه هستند، بلکه در عین حال مغرور هستند و این آنها را بسیار بی ادب می‌کند.

 1. انحصار طلبی از خصوصیات منفی و بد زن متولد مرداد

زن متولد مرداد به دلیل تمایل به جلب توجه معروف است. آنها این نورافکن را می‌خواهند و از اطرافیانشان می خواهند که به آنها اهمیت دهند.

 1. بی قرار

زن متولد مرداد بی‌حوصله است، آنها همه چیز را اکنون می‌خواهند و صبر یا صبور بودن کاری است که هرگز ترجیح نمی دهند انجام دهند.

 1. سلطه جو از صفات منفی زن مردادی

به عنوان پادشاه جنگل، زن متولد برج اسد می‌خواهد هر موقعیتی را کنترل کند و می‌خواهد بقیه او را دنبال کنند.

 1. خودخواه

غرور زن مردادی چیزی است که بهتر است بدون چالش رها شود. آنها انتقاد را به خوبی نمی‌پذیرند و هر کاری که لازم باشد برای حفظ نفس خود انجام می‌دهند.

 1. خود محور از خصوصیات منفی و بد زن متولد مرداد

آنها قبل از اینکه به هر چیزی فکر کنند ابتدا به خودشان فکر می‌کنند.

 1. خشم و نگرش انتقام جویانه

زن مردادی مانند شیر است که در صورت نیاز می‌تواند انسان را پاره کند و خشم او چیزی است که تصورش سخت است.

 1. خود بزرگ‌بین

آنها فکر می کنند که جهان دور آنها می‌چرخد ​​و آنها مرکز جذب هستند. یکی از خصلت‌های بد زن مردادی این است که فکر می کند از همه برتر است.

همچنین بخوانید: طالع بینی هندی زن مرداد

خصوصیات زن متولد مرداد در عشق

زن متولد مرداد چه مردی را دوست دارد؟

جذب یک زن لئو کار آسانی نیست زیرا او شاهانه، با اعتماد به نفس و بدون زحمت قدرتمند است. در اینجا چند نکته وجود دارد که به شکار و تحت تاثیر قرار دادن زن متولد مرداد کمک می‌کند. در واقع زن متولد مرداد مردی را دوست دارد که:

 1. مملو از چاپلوسی باشد

باید این تصور را در او ایجاد کنید که از نظر شما شگفت‌انگیزترین دختر دنیاست. نیازی به توسل به ظرافت‌ها و بیان غیر مستقیم نیست. برای اینکه یک زن مردادی را جذب کنید، باید همیشه از او تعریف و تمجید کنید. شما نباید او را مورد انتقاد قرار دهید یا در صورت وجود اشتباهات به او گوشزد کنید.

 1. به او اجازه دهد رهبری را بر عهده بگیرد

برای جذب زن مرداد باید به او اجازه دهید که در بحث، ترتیب دادن و به عهده گرفتن مسئولیت روابط پیشتاز باشد. برای به دست آوردن قلب زن متولد مرداد باید با ایده‌ها و پیشنهادات او موافقت کنید. همچنین ممکن است لازم باشد در مقابل مقام برتر او تعظیم کنید، اگر شرایط سخت است. به طور کلی، قرار گرفتن در صندلی عقب به رابطه کمک خواهد کرد.

 1. محبت زیادی به او نشان دهد

برای اینکه او تجلیل کنید باید بسیار فداکار و مهربان باشید. زن متولد مرداد گاهی اوقات کمی آسیب پذیر است و برای احساس شادی و امنیت به نوازش زیادی نیاز دارد. شما باید او را دلداری دهید و زمانی که شرایط سخت است، او را در آغوش بگیرید یا ببوسید. شما می‌توانید با نشان دادن محبت خود و اینکه چقدر او را می‌پرستید و به او احترام می‌گذارید، اعتماد به نفس او را تقویت کنید.

رنگ مورد علاقه زن متولد مرداد

رنگ‌های قرمز و زرد به عنوان رنگ مورد علاقه زن متولد مرداد شناخته می‌شوند. زیرا زن متولد مرداد تمایل به جلب توجه دارد و خود را برتر از دیگران می‌داند، به دنبال رنگ‌هایی است که چشم‌ها را به خود خیره کند.

همچنین بخوانید: متولدین کدام ماه زنان بهتری هستند؟ بهترین زنان برای زندگی

زن متولد مرداد با چه ماهی ازدواج کند؟

 1. ازدواج زن متولد مرداد و مرد متولد فروردین

از نظر عشق و سازگاری، یکی از شناخته شده‌ترین مسابقات عشقی برای یک زن مردادی بر اساس نمودارها مرد فروردینی است. مرد متولد برج حمل و زن برج اسد نقاط مشترک زیادی دارند، که درک متقابل بهترین بخش رابطه آنها را تشکیل می‌دهد. هر دو دارای ویژگی های بیش از حد پرشور، پرانرژی، فعال و کمی خودخواه هستند، اما تا زمانی که احترام شریک زندگی خود را جلب کنید، همه چیز به خوبی پیش می‌رود. از این رو، یک شریک همیشه در هنگام سقوط یکی دیگر از پا می ایستد.

 1. ازدواج زن متولد مرداد و مرد متولد آذر

به نظر می‌رسد که هر دو برای یکدیگر ساخته شده اید. همانطور که، هر یک از شما تمایل به تحریک، تشویق و از همه مهمتر الهام بخشیدن برای رسیدن به قله‌های موفقیت دارید. هر دوی شما در رابطه با صمیمیت نیز کاملا شبیه یکدیگر هستید، و رابطه جنسی را به روشی مورد علاقه برای برقراری ارتباط و گذراندن زمان با کیفیت با هم تبدیل می‌کنید. نه این که یک زن مردادی و یک مرد آذری فقط برای عشقبازی جفت شوند، بلکه در تمام جنبه های زندگی پیوند و درک خوبی با هم دارند.

 1. ازدواج زن متولد مرداد و مرد متولد خرداد

زوجی که از زندگی با شرایط خود لذت می‌برند، می‌تواند بهترین راه برای برچسب زدن به رابطه بین زن مردادی و مرد خردادی باشد. در جبهه عشق، به نظر می‌رسد همه چیز به نفع شماست، زیرا هر دوی شما نه تنها به قلب خود گوش می‌دهید، بلکه مطابق با انتخاب دلخواه خود عمل می کنید. مرداد و خرداد هر دو نشانه‌هایی هستند که با اشتیاق و ذوق به زندگی نزدیک می‌شوند. معمولا هیچ شخص سومی در رابطه شما وجود ندارد.


2 دیدگاه

 1. نیایش

  من مردادماهی هستم خیلی از خودم نا امید شدم چه خصوصیات بدی یعنی ما این قدر بد هستیم خودمون نمیدونیم البته فکر کنم هر چه به اواخر ماه نزدیک تر بشیم این خصوصیات کمرنگ تر بشند در کنار این همه چیزی که گفتید زنان مرداد واقعا خوش قلب و سخاوتمند هستند من ی وقتهایی خودمو یادم میره از بس برای دیگران تلاش می‌کنم و بار همه رو به دوش میکشم هر چند متهم به همین چیزهایی میشم که شما نوشتید ولی واقعیت چیزیه که گفتم

 2. لیلل

  من متولد ترازو هستم .

نظر خود را بیان کنید