خصوصیات مرد متولد تیر ماه

اگر می‌خواهید اطلاعات کاملی از خصوصیات مرد متولد تیر ماه بدست آورید، ادامه مطلب را از دست ندهید.

خصوصیات مرد متولد تیر ماه

 • نماد- خرچنگ
 • عنصر- آب
 • سیاره حاکم – ماه
 • فلز- نقره
 • سنگ ماه تولد- یشم کریستال کوارتز
 • رنگ- سبز و آبی
 • ویژگی شخصیتی – دمدمی مزاجی

خصوصیات اخلاقی مرد متولد تیر

 1. سنت‌گرا بودن از خصوصیات اخلاقی مرد متولد تیر

مرد متولد تیر فردی مودب و مبادی آداب قدیمی است. اوفردی میهن پرست، سنتی و با تمام ارزش‌های خانوادگی است. مرد متولد برج سرطان دارای شخصیتی خجالتی است و نسبت به دیگران بی اعتمادی طبیعی دارد.

 1. مهربان و پرورش دهنده

از خصوصیات اخلاقی مرد متولد تیر فردی مهربان است و عشق عمیقی به دوستان و خانواده دارد. او می‌خواهد عزیزان و افراد بسته خود را ایمن و پرورش دهد. مرد تیرماهی برای خانواده و افراد بسته خود بالاتر از همه چیز ارزش قائل است. از این رو، او یک مرد خانواده عالی است. از طرف دیگر، او در بعضی مواقع فردی کنترل کننده و خود شیفته است. از خصوصیات اخلاقی مرد تیر ماهی میل به پرورش و تربیت دیگران دارید. این فرد معمولاً با مادرتان پیوند محکمی دارد و برخی افراد او را پسر مامان می‌نامند.

 1. وفادار و قابل اعتماد از خصوصیات اخلاقی مرد متولد تیر

مرد متولد تیر ماه یک دوست و همسر بسیار وفادار، قابل اعتماد و واقعی هستید. او یک رابطه مادام العمر با همه خواهد داشت. مرد تیرماهی دست کمک خود را به سمت دیگران دراز می‌کند و همیشه از آنها حمایت می‌کند. اما می‌تواند نوسانات خلقی، احساسات عمیق و همدلی داشته باشد یا گاهی اوقات فاصله ایجاد کند.

 1. حمایت کننده و احساساتی

مرد تیر ماهی با دید باز به نظرات و مشکلات دیگران گوش می‌دهد. مردم می‌توانند در هر زمان به یک تیرماهی تکیه کنند. او به آنها انگیزه می‌دهد و اعتماد به نفس آنها را افزایش می دهد. مرد متولد تیر همیشه توصیه‌ها و پیشنهادات لازم را به بقیه می‌دهد. هیچوقت مناسبت‌ها و رویدادهای خاص زندگی آنها را فراموش نمی کند. او همه چیزهای خوب و اتفاقات مربوط به آنها را در حافظه خود ذخیره می‌کند و زمانی که واقعاً به او نیاز دارند در کنار آنها می‌ایستید.

 1. دمدمی مزاج از مهمترین خصوصیات اخلاقی مرد متولد تیر

مرد متولد تیر ماه دارای خلق و خویی است که خیلی سریع تغییر می‌کند. فعالیت‌ها و انتخاب او نیز مطابق با خلق و خوی وی تغییر خواهد کرد. او در یک لحظه در منطقه راحتی خود خواهد بود و در لحظه دیگر با دوستان خود در حال معاشرت خواهد بود.

 1. رازآلود و پنهان‌کار

برای یک مرد تیر ماهی خیلی سخت است که احساسات واقعی خود را به همه نشان دهد. او نمی‌تواند به راحتی به شریک عاطفی خود اعتراف کند که رابطه آنها تمام شده است. شما در بیان صمیمیت خود مشکل پیدا می‌کنید. از جنبه مثبت، مرد متولد تیر می‌تواند اسرار زندگی را زنده نگه دارد و مردم نمی دانند که در حال انجام چه کاری است.

 1. خانه و خانواده گرا

از خصوصیات اخلاقی مرد متولد تیر ماه این است که  دوست دارد در خانه بماند و انرژی، ایده‌ها و افکار خود را در خانه سرمایه گذاری کند. او تمایل بیشتری به فعالیت‌هایی خواهد داشت که می‌توان در خانه انجام داد، مانند دعوت کردن دوستان برای شام، بازی کردن و تماشای تلویزیون. هیچ چیز در زندگی برای مرد تیر ماهی مهمتر از بستگان و خانواده شما نیست. او می‌خواهد با کسی در ارتباط باشد که بتواند به درستی از خانواده شما مراقبت و پرورش دهد.

همچنین بخوانید: فال ابجد تیر

خصوصیات مرد متولد تیر برای ازدواج

مرد متولد تیر علیرغم این باور عمومی که افراد بسیار خوشایندی هستند، به عنوان شوهر، به آسانی درک نمی‌شود. یک مرد متولد تیر یا برج سرطان، فردی ملایم با احساسات زیاد و رفتار پیچیده است. او برای رسیدن به موفقیت که برای او مترادف پول است، سخت کار می‌کند. این تیپ را می‌توان به دو گروه تقسیم کرد: دسته اول مردانی هستند که خانه‌شان را دوست دارند، اما آزاردهنده، شلوغ و منتقد هستند. مردان نوع دوم سرطانی هستند، منفعل، تنبل و بی‌علاقه، به خاطر پول یا موقعیت زن شادی می کنند، البته این مرد جالب و دوست داشتنی است، اما فقط زمانی که خوب بودن را انتخاب کند.

با این حال، هر شوهر متولد تیر، صرف نظر از نوع، در خانه خود بیشتر از مردان دیگر به قولی که داده است عمل می‌کند. آنها حس سنتی عمیقی از خانه و خانواده دارند و بسیاری از خصوصیات مربوط به زن را دارند. این ایده آل نیستند، به خصوص زمانی که در دوزهای زیاد اتفاق بیفتد. با وجود اینکه عاشق همسر و فرزندانش است، هرگز راضی نیست، همیشه می‌تواند چیزی برای انتقاد یا چیزی برای شکایت پیدا کند.

مرد متولد تیر می‌تواند بسیار شهوانی باشد، او وابسته به حس لامسه است و به دنبال تحریک دائمی وابسته به عشق شهوانی است. او وفادار است، اگر آرزوهایشان در خانه برآورده شود. مرد متولد برج سرطان خجالتی است و بنابراین در صورت امکان از خطر اجتناب می‌کند. مرد سرطانی دوست دارد بازی‌های جنسی انجام دهد اما از طرد شدن می‌ترسد یا فکر می کند که شریک زندگی آنها ممکن است پاسخ مثبت ندهد.

خصوصیات مرد متولد تیر در عشق

از خصوصیات مرد متولد تیر در عشق عاطفی، معنوی و حمایت کننده بودن آنها است. ترس آنها از تکرار اشتباهات گذشته، یافتن عشق واقعی را برایشان دشوار می‌کند.

مرد متولد تیر در عشق فقط به روابط جدی، متعهد و طولانی مدت علاقه مند هستند. آن‌ها نمی‌خواهند روابط یک شبه را تجربه کنند. رابطه جنسی بدون احساس برای آنها رضایت بخش نیست. یک مرد متولد تیر یک مرد خانواده است. او رویای این را دارد که با درآمدی ثابت ساکن شود و بچه‌دار شود. او به شریکی نیاز دارد که به همان نوع زندگی سنتی علاقه مند باشد. برای مرد متولد تیر هیچ چیز مهم تر از خانواده نیست.

اگرچه مردان متولد برج سرطان می‌توانند از خود مراقبت کنند، اما در روابط از نظر عاطفی وابسته هستند. آنها می‌خواهند هر لحظه بیداری را با شریک زندگی خود بگذرانند. مردان متولد تیر عاشق خانه هستند، بنابراین نمی‌خواهند آخر هفته‌ها به تنهایی بیرون بروند. آنها ترجیح می‌دهند با شریک زندگی خود در خانه بمانند و تلویزیون تماشا کنند یا کتاب بخوانند. آنها از چیزهای ساده زندگی لذت می‌برند.

خصوصیات منفی و بد مرد متولد تیر

به طور کلی، از خصوصیات منفی و بد مرد متولد تیر، اخلاق ناپایدار او را می‌توان نام برد. مرد متولد تیر ماه بیش از حد حساس است، بنابراین باید مراقب آنچه در اطراف آنها می‌گویید باشید. آنها به راحتی توهین کنند، حتی زمانیکه هیچ هدفی وجود نداشته باشد. مردان سرطانی بدبین هستند، بنابراین تصور می‌کنند همه پشت سرشان آنها را مسخره می‌کنند. عدم اعتماد به نفس آنها باعث می‌شود که مردم اطرافشان بدترین دیدگاه را به آنها دارند.

از دیگر خصوصیات بد مرد متولد تیر کینه توز بودن آنهاست. وقتی کوچکترین مشکلی پیش بیاید ناراحت می‌شوند. این علامت زودیاک منفعل – تهاجمی است. آنها همچنین به طرز شگفت انگیزی دغل باز هستند. مردان متولد تیر ماه از احساسات خود استفاده می‌کنند تا به هدف خود برسند. آنها از اشک ریختن نمی‌ترسند تا دیگران نسبت به خود احساس بدی داشته باشند.

همچنین بخوانید: طالع بینی هندی مرد تیر

مرد متولد تیر چه زنی را دوست دارد

سرطان‌ها شهود و احساساتی هستند و با هر کسی که نزدیکشان هستند همدلی می‌کنند. همانطور که ماه بر آنها حکومت می کند، آنها انرژی های مادرانه ای دارند که نشان دهنده مراقبت از خود و راحتی است. در نتیجه، افراد وفاداری را جذب می کنند که می توانند از نظر عاطفی با آنها ارتباط برقرار کنند. مرد متولد تیر ماه زنی را دوست دارد که خصوصیات زیر در او مشاهده شود:

 1. با خانواده و دوستانش مهربان باشد

خانواده برای مرد متولد تیر ماه بسیار مهم است و آنها اغلب به دوستان خود به عنوان بخشی از خانواده خود نگاه می‌کنند. بنابراین آشنایی با خانواده و دوستان افراد متولد برج سرطان می‌تواند یکی از بهترین راه‌ها برای جذب او باشد.

2. با او همدردی کند

مرد متولد تیر ماه به توجه و درک زیادی نیاز دارد. بنابراین اگر با شما صحبت می‌کنند، دیدگاه خود را کنار بگذارید و به آنها گوش دهید. همدل باشید و در سطح عاطفی با آنها ارتباط برقرار کنید.

3. آسیب پذیر باشد

کلید جذب یک سرطان، آسیب پذیر بودن و باز بودن برای یافتن عشق است. افراد سرطانی فوراً جذب افرادی می‌شوند که به کمک و حمایت نیاز دارند.

رگ خواب مرد متولد تیر

همانطور که گفتیم مرد متولد تیر یک شخصیت دمدمی مزاج دارد. رگ خواب مرد متولد تیر به دست آوردن دل اوست. برای این کار باید بتوانید او را درک کنید و احساساتش را دریابید. قلب این مرد بر مغزش فرمان می‌دهد و گاهی زندگی او تحت تاثیر عواطفش پیش می‌رود. اگر عاشق چنبن مردی هستید باید بدانید او راحت‌تر از دیگران احساس خود را ابراز می‌کند.

همچنین بخوانید: متن تبریک تولد تیر ماهی عاشقانه و رسمی برای دختر، پسر و خواهر

رنگ مورد علاقه مرد متولد تیر

رنگ مورد علاقه مرد متولد تیر می‌تواند چیزی از بین آبی فیروزه‌ای، آبی روشن، قرمز، خاکستری، سفید یا سبز باشد.

مرد متولد تیر با چه ماهی ازدواج کند

مردان متولد تیر یا برج سرطان به‌عنوان احساساتی، غریزی و مهربان شناخته می‌شوند. زنان اسفند (برج حوت) یا اسفند (برج سرطان) می توانند بیشترین سازگاری را با مردان برج سرطان داشته باشند. همچنین زنان آبان ماهی (برج عقرب) و اردیبهشتی ها (برج ثور) هم می‌توانند انتخاب خوبی برای ازدواج با مرد متولد تیر باشند.

سخن آخر

ویژگی‌های ذکر شده از خصوصیات مرد متولد تیر می‌تواند شما را با شخصیت این افراد آشنا کند و فرصت بهتری برای شناخت یک مرد متولد تیر به شما بدهد.


نظر خود را بیان کنید