دلنوشته برای روز مادر و قدردانی از او

اگر به دنبال زیباترین دلنوشته برای روز مادر و قدردانی از او از طرف دختر و پسر هستید، این پست را تا انتها دنبال کنید.

دلنوشته برای روز مادر و قدردانی از او

یکی از بهترین راه‌ها برای اینکه به مادرتان نشان دهید چقدر برای شما مهم است، پیامی صمیمانه برای روز مادر است، چه در کارت باشد یا در کنار یک دسته گل. این صفحه به شما کمک می‌کند پیام‌های مناسب روز مادر را برای مادرتان امسال انتخاب کنید.

دلنوشته روز مادر از طرف دختر

من یک زن قوی هستم زیرا یک زن قوی مرا بزرگ کرده است. تأثیر و مثال شما به من نشان داده است که چگونه بهترین نسخه از خودم باشم. برای همه چیز ممنون.

///////////////

“دلیلی وجود دارد که برخی از مردم فکر می کنند می توانند به هر چیزی برسند. آنها به حرف مادرشان گوش کردند.” من خیلی خوشحالم که به شما گوش دادم، حتی اگر مدتی طول بکشد تا بفهمم شما در چه چیزی هستید. از شما ممنونم که مرا بزرگ می کنید و هر روز به من الهام می دهید. روز مادر مبارک!

///////////////

یک مادر وقتی کودک هستید، او پیش از شما راه می‌رود تا نمونه باشد. وقتی نوجوان هستید، او پشت سر شما راه می رود، اگر به او نیاز دارید، برای حضور در آنجا. وقتی بالغ می شوی او در کنارت راه می رود تا به عنوان دو دوست بتوانید از زندگی مشترک لذت ببرید. ممنون که راهنمای من در طول زندگی و بهترین دوست من هستید. روز مادر مبارک!

///////////////

مامان، راستش نمی دونم بدون تو کنارم هر روز رو چطور می گذرونم. از شما برای اینکه چنین مادری برای من حمایت می کنید و مادربزرگ فوق العاده ای برای فرزندانم سپاسگزارم. همه ما شما را خیلی دوست داریم! روز مادر مبارک!

///////////////

وقتی بزرگ شدم، فکر نمی‌کنم متوجه شده باشم که چقدر برای اینکه زندگی روزمره ما تا این حد روان پیش برود، انجام دادی. حالا که بزرگ شده‌ام، از هر کاری که برای ما انجام دادی در هراسم و بیشتر تو را تحسین می‌کنم. ممنونم که کودکی من را به این دوران خاص تبدیل کردی! من شما را دوست دارم مادر!

///////////////

گاهی اگر می بینیم جاده زندگی، صاف و هموار شده است،

بدانیم دعای مادر، چقدر راهگشا است

روزهای ما اگر به جایی برسند،

همه از برکت دست به دعا برداشتن کسی است که ادب، روبه رویش زانو زده است.

///////////////

مادرم ای فرشته بی بال من دوستت دارم چون بهترینی

زیباترینی، برای من محبوب‌ترینی… دوستت دارم به اندازه ستاره‌های

آسمون گل مهربان من، تو برای منی و من برای تو شکرگزار خداوند هستم

که حق انتخابت دست من نبود و خداوند بهرین را برایم انتخاب کرده است

عشق بی پایان من دوستت دارم

///////////////

مامان، از محبت و حمایتت هر روز و برای اینکه همیشه کنار من هستی ممنونم.

///////////////

تو بهترین شنونده، بهترین آشپز، بهترین دوست، بهترین مادری هستی که می‌توانم از او بخواهم. روز مادر مبارک

///////////////

مامان، من می دانم که این را به اندازه کافی نمی گویم /////////////// دوستت دارم. شما الگوی شگفت انگیزی هستید و من از هر کاری که برای من و خانواده ما انجام می دهید قدردانی می کنم.

///////////////

همچنین بخوانید: متن ادبی تبریک روز مادر و زن رسمی و سنگین به دوستان و همکاران

دلنوشته قدردانی روز مادر از طرف دختر

متن قدردانی زیبا و احساسی روز مادر از طرف دختر

من خوش شانس ترین دختر دنیا هستم که توسط زنی مثل شما بزرگ شده ام. راستش بابت همه چی ممنونم من به خاطر تو همینی هستم که امروز هستم.

///////////////

ممنون که باورنکردنی ترین مادر دنیا هستی. من از اینکه دختر شما هستم احساس خوشحالی و افتخار می کنم.

///////////////

تو دلسوزترین و دوست داشتنی ترین کسی هستی که من میشناسم. ممنون که مرا به این دنیا آوردی و هر روز کنارم هستی. مامان دوستت دارم!

///////////////

مامان، بدون عقل، عشق و حمایت تو چه کار می کردم؟ برای هر کاری که برای من انجام می دهید متشکرم. روز مادر مبارک

///////////////

تو بهترین دوست من هستی و همیشه خواهی بود. از شما ممنونم که مرا در زندگی راهنمایی کردید و به من کمک کردید که انسان بهتری باشم.

///////////////

مامان بزرگترین معلم من بود، معلم شفقت، عشق و بی باکی. اگر عشق مانند یک گل شیرین است، پس مادر من آن گل شیرین عشق است.

///////////////

عشق یک مادر به فرزندش شبیه هیچ چیز دیگری در دنیا نیست. هیچ قانونی نمی شناسد، هیچ ترحمی نمی شناسد. به همه چیز جرأت می کند و هر چیزی را که سر راهش قرار می گیرد، بی رحمانه در هم می کوبد.

///////////////

مامان برای همه چیز ممنونم من در نهایت شروع به درک عمق و وسعت هر کاری کردم که شما برای من انجام دادید و به انجام آن ادامه می دهید. تو بهترینی. دوستت دارم!

///////////////

ممنون که به من نشان دادی چگونه یک مادر عالی باشم. شما سطح را بسیار بالا گذاشته اید، اما من تمام تلاشم را می کنم تا از آنچه به من

///////////////

همچنین بخوانید: متن برای روز مادر از طرف دختر کوتاه، طولانی و احساسی برای استوری

متن قدردانی زیبا و احساسی روز مادر از طرف دختر

دلنوشته روز مادر از طرف پسر

کلماتی برای بیان اینکه مادرت چقدر خاص است پیدا نمی کنی؟ به او بگویید که چقدر برای شما مهم است و عشق او چگونه شما را به مرد امروزی تبدیل کرده است. این پیام‌های صمیمانه روز مادر که در دسته گل‌های مورد علاقه او قرار گرفته‌اند، مطمئناً این کار را انجام می‌دهند.

///////////////

برای تمام کارهایی که برای من انجام می دهید متشکرم حالا که من خودم یک پدر و مادر هستم، تحسین من برای شما بیشتر شده است. شما همیشه یک مادر شگفت انگیز بوده اید و اکنون برای فرزندان من یک مادربزرگ درخشان هستید. همه ما شما را خیلی دوست داریم!

///////////////

مامان، تو بهترینی! من خیلی خوش شانس هستم که تو را به عنوان مادرم دارم. ما از هر کاری که برای ما انجام می دهید قدردانی می کنیم /////////////// از شما متشکرم.

///////////////

از شما برای همه درس های ارزشمندی که به من آموختید سپاسگزارم. من این درس ها را تا آخر عمر با خودم خواهم برد. روز مادر مبارک!

///////////////

در روز مادر نمی‌دانم برای تشکر و قدردانی از تو چه در وصفت بنویسم؛ مگر مادر همان کسی نیست که مرا به این دنیا آورد و در من روح زندگی را دمید؟ پس از خدا مادر آفرینش را کامل می‌کند. دوستت دارم و روزت مبارک.

///////////////

عزیزترینم، خداوند تو را از عشق سرشته است. باور نمی‌کنم که تو از جنس انسان باشی. چطور یک انسان می‌تواند این همه لطیف و بامحبت باشد؟ تو بی‌گمان از جنس ملائک هستی. تشکر از تو مادر خوبم ، هر آن جایی که تو هستی، آنجا بهشت است. روزت مبارک

///////////////

مادرم‌ ای فرشته بی بال من دوستت دارم، چون بهترینی، زیباترینی، برای من محبوب‌ترینی. دوستت دارم به اندازه ستاره‌های آسمون گل مهربان من، تو برای منی و من برای تو شکرگزار خداوند هستم که حق انتخابت دست من نبود و خداوند بهترین را برایم انتخاب کرده است. عشق بی پایان من دوستت دارم. روزت مبارک

///////////////

امروز روز تو است مادرم و چه زیباست که وقتی از تو حرف میزنم احساس می کنم به خدا نزدیکترم ودر مقدس‌ترین نقطه لحظات زندگی قرار گرفته‌ام. وقتی نام مقدست را بر زبان می‌آورم بغض گلویم را می‌فشارد شاید این نشان عشق خالص و پاک است. روزت مبارک

///////////////

من می دانم که من همیشه کار را برای شما آسان نکردم. از شکیبایی و دلسوزی شما سپاسگزارم. من به خاطر تو مرد بهتری هستم.

///////////////

شما شگفت انگیز و قابل قدردانی هستید. من نمی دانم شما چگونه این کار را انجام می دهید. من فقط خوشحالم که بهترین مادر دنیا را دارم!

///////////////

همچنین بخوانید: کادو مناسب برای روز مادر مسن و جوان که ارزان باشد چی بخرم؟

پیام های تبریک و قدردانی روز مادر از طرف پسر

دلنوشته زیبا و احساسی روز مادر از طرف پسر

مامان تو غیر قابل تعویضی نمیدونم بدون تو چیکار میکردم! روز مادر مبارک. امیدوارم روز خوبی داشته باشی.

///////////////

بابت تمام کارهایی که برای من انجام دادی ازت ممنونم ممنون که همیشه از من و آرزوهایم حمایت می کنید. ممنون که بهترین مامان

///////////////

مامان، تو بزرگترین الهام و تاثیر منی. از شما برای هر کاری که برای حمایت از من انجام دادید و برای اینکه من را مردی کردید که اکنون هستم، سپاسگزارم.

///////////////

روز مادر فوق العاده ای داشته باشید، مامان! بیش از آنچه بتوان گفت دوستت دارم!

///////////////

من خیلی خوشحالم که مادری مثل شما دارم عشق بی قید و شرط شما مرا به مردی که امروز هستم تبدیل کرده است. روز مادر مبارک.

///////////////

مامان با تمام وجودم دوستت دارم بیش از این ها ارزش داری. روز مادر را برای شما تبریک می گویم!

///////////////

به اندازه کافی زیاد نمی گویم، اما دوستت دارم، مامان. تو مهمترین زن زندگی من هستی و الهام بخش من هستی. روز مادر مبارک.

///////////////

 سخن آخر 

در این پست از آلامتو زیباترین دلنوشته برای روز مادر و قدردانی از او زیبا و احساسی از طرف دختر و پسر را برای شما همراهان سایت گردآوری کردیم تا بهانه ای باشد برای تشکر از مادر و زحمات او در زندگی فرزندان. امیدواریم مورد پسند شما واقع شده باشد.


نظر خود را بیان کنید