معنی دست در فال قهوه

معنی دست در فال قهوه چیست؟

دست نماد روابط است. همچنین نشان دهنده ارتباط شما با اطرافیانتان است. دست ها راه اصلی ارتباط هستند و در مواقعی قدرت، اقتدار، نفرت، حفاظت و عدالت را نیز نشان می دهند و البته فرم و حالت شکل دست در فال قهوه نیز در معنی و تعبیر آن تاثیر دارد. در ادامه این مطلب از آلامتو معنی دست در فال قهوه را بخوانید.


معنی کف دست در فال قهوه

دیدن کف دست در فال قهوه به شما پیشنهاد می‌کند که باید به کسی که نیاز دارد، دست کمک دراز کنید. اگر شخص دیگری به شما کمک می کند، به این معنی است که ممکن است نماد دست موجود در فال قهوه شما نشانه دست آن شخص و کمک خالصانه او به شما به شما باشد. هیچ نیازی به ترس از درخواست کمک یا اتکا به دیگران در مواقعی که به آن نیاز دارید وجود ندارد. اگر دست چپ باشد، بزرگ‌دلی و ویژگی‌های زنانه شما را به دیگران نشان می‌دهد، در حالی که دست راست ویژگی‌های مردانه فعال را نشان می‌دهد. دست راست همچنین ممکن است نشان دهنده یک تصمیم خوب یا درست بودن چیزی یا رفتن در بهترین مسیر ممکن باشد.

همچنین بخوانید: معنی و تعبیر شکل گربه در فال قهوه چیست؟

معنی دست در فال قهوه در بالای فنجان


معنی دست در فال قهوه در بالای فنجان

دست با کمک به دیگران مرتبط است. دست در بالای فنجان قهوه شما می تواند به معنای فعالیت های جدیدی باشد که نتیجه نهایی آن می تواند خوشحال کننده باشد و شما را نسب به آینده خوشبین تر خواهد کرد. اغلب، موقعیت خاص دست در بالای فنجان قهوه نشان می دهد که ممکن است پیشنهادی به شما برای کار ارائه شود، اما شما هر نوع انتخاب یا حتی ارزیابی شانس موفقیت آمیز بودن آن را به تعویق می اندازید، تا زمانی که مطمئن شوید این کار برای شما موفقیت آمیز خواهد بود.


معنی دست در فال قهوه با خطوط شکسته

اگر تصویر دست شکسته را مشاهده کردید، این به معنای ناامیدی در شما یا گیر کردن در یک مخمصه است. شما دست از تلاش برای شاد زیستن برداشته اید و گرفتار حزن و اندوه شده اید، برای انکه به زندگی قبلی خود بازگردید و آرامشی دوباره بیابید تلاش کنید تا امید خود را برگردانید و به آرامش برسید. حزن و اندوه را از خود دور کنید و روند شاد زیستن را دوباره در پیش بگیرید. یک دست با خطوط شکسته در فال قهوه شما نشان می دهد که شما از کمک دیگران نا امید شده اید. اما این فال قهوه از شما می خواهد به کمک دیگران امید ببندید و در کنار آن تلاشتان را برای رسیدن به آرامش و زندگی شاد و آن چیز که می خواهید دست کم نگیرید.

همچنین بخوانید: معنی و تعبیر شکل گوزن در فال قهوه چیست؟

معنی دست در فال قهوه پایین فنجان


معنی دست در فال قهوه در پایین فنجان

قرار گرفتن دست در پایین فنجان، اغلب می تواند به حالت تدافعی اشاره کند. ممکن است در رابطه عاشقانه خود دچار مشکلاتی شده باشید و بخواهید از ادامه یافتن این رابطه جلوگیری کنید. بنابراین در این صورت شما نماد دست را در ته فنجان خود میبینید که به حالت تدافعی شما اشاره دارد.


نظر خود را بیان کنید