آموزش بافت مو از بالا سر توسط خود شخص

آموزش بافت مو از بالا سر توسط خود شخص

آموزش بافت مو یکی از مواردی است که نه تنها مورد توجه بسیاری از زنان بلکه مردان نیز توجه فراوانی به این استایل مو از خود نشان داده اند. استایل مو از شینیون، فر، اتو کشیدن تا بافت مو گستره بوده ولیکن بافت مو از انواع استایل هایی است که به خودی خود مجموعه گسترده ای را در بر می گیرد. بافت مو دارای انواع متفاوتی است که از دیرباز مورد توجه بشر بوده و گفته شده است اولین مجسمه دارای موی بافت 28000 سال قدمت داشته که در بر دارنده تاریخچه این مدل مو می باشد. در این مطلب از آلامتو آموزش بافت مو از بالای سر توسط خود شخص همراه با ویدیو را برای شما همراهان عزیز تهیه و تنظیم نموده و در اختیار شما قرار داده ایم. امید است مورد توجه قرار گرفته و مفید و موثر واقع گردد.

همچنین بخوانید: رنگ مو جدید سال برای پوست سبزه و روشن چه رنگی است؟

آموزش بافت مو از بالای سر جدیدترین مدل اروپایی

آموزش بافت مو مدل کنار سر که به راحتی در عرض چند دقیقه انجام خواهد شد. این مدل یکی از راحت ترین و در عین حال زیباترین مدل های بافت مو اروپایی است که برای انواع مو و چهره مناسب خواهد بود.

آموزش بافت مو از بالای سر تا بغل گوش

بافت مو بالای سر تا بغل گوش یک مدل بافت بسیار ساده و زیبا که به راحتی استایل بسیار زیبایی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

همچنین بخوانید: مدل موی خامه ای دخترانه و پسرانه ساده و جدید

آموزش بافت مو از بالای سر مدل فانتزی

بافت مو مدل فانتزی یکی از انواع مدل بافت مو است که طرفداران بسیاری را در سنین مختلف به خود اختصاص داده است. بافت فانتزی مو یک مدل بسیار زیبای اروپایی است که برای خانم های جوان بسیار مناسب خواهد بود

آموزش بافت مو از بالا با دستمال

بافت مو از بالا با دستمال کوچک یا روسری یکی از مول های بافت مو است که جذابیت زیادی داشته و زمانی که رنگ و مدل دستمال با لباس یا آرایش هماهنگ گردد جذابیت بی نظیری خواهد داشت.

آموزش بافت مو از بالا مدل فرق وسط

بافت مو مدل فرق وسط از مدل بافت هایی است که برای افرادی که فرق وسط دوست دارند گزینه بسیار مناسبی بوده و آموزش بافت مو از بالا جزء مواردی است که این مدل مو را به سادگی آموزش خواهد داد.

همچنین بخوانید: طرز تهیه اسپری رزماری برای مو

آموزش بافت مدل تیغ ماهی

بافت مو مدل تیغ ماهی از مدل بافت های بسیار زیبا و جذاب است که برای موهای بلند انتخاب شایسته ای خواهد بود. شاید در نگاه اول مدل تیغ ماهی یک مدل پیچیده و سخت به نظر برسد ولیکن با مشاهده ویدئو آموزش بافت مو از بالا خواهید دید که این مدل به سادگی انجام شده و استایل زیبایی را به موهای شما خواهد داد.


نظر خود را بیان کنید