دعای محبت خوراکی چیست ؟

دعای محبت به صورت خوراکی

دعای محبت خوراکی

اگر به دنبال قوی‌ترین و مجرب‌ترین دعای محبت خوراکی هستید، ادامه این پست را از دست دهید.

دعای محبت خوراکی

بسیاری از دختران و پسران به دنبال یک معشوق و همسر خوب هستند تا در این زندگی پشتوانه‌ای داشته باشند، کسی که دنیا را برای او به ارمغان بیاورد و آن خوشبختی را که امید و آرزو دارد به او بدهد. اگر سهم انسان به تاخیر افتاده، تنها کاری که باید انجام دهید این است که به سوی خالق برود.

برخی ادعیه و روایات برای جلب محبت معشوق در کتب معنوی گذشتگان وجود دارد که گفته می‌شود انجام آن می‌تواند موثر باشد. فقط در جهت امر حلال به کار رود.

همچنین بخوانید : دعای محبت سریع الاجابه

دعای محبت خوراکی بسیار قوی

این دعا را پنج مرتبه بر چند حبه قند بخوانید و آن را در کنار چای به معشوق خود بدهید. این دعای باعث احساس علاقه شدید معشوق خواهد شد.

إِنَّا جَعَلْنَا فِی أَعْنَاقِهِمْ أَغْلَالًا فَهِیَ إِلَى الْأَذْقَانِ فَهُمْ مُقْمَحُونَ وَجَعَلْنَا مِنْ بَیْنِ أَیْدِیهِمْ سَدًّا وَمِنْ خَلْفِهِمْ سَدًّا فَأَغْشَیْنَاهُمْ فَهُمْ لَا یُبْصِرُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لَا یُبْصِرُونَ.

دعای محبت خوراکی فوری

این دعا به شما کمک می‌کند تا محبت معشوقتان را به سرعت جلب کرده و به علاقه شدیدی بین شما شکل گیرد. دعای زیر را 3 مرتبه بر یک خوراکی شیرین مثل خرما، شیرینی و شکلات و … بخوانید و بدمید تا بخورد و محبت وصف نشدنی به شما پیدا کند.

یُحِبُّونَهُمْ کَحُبِّ اللّهِ وَالَّذِینَ آمَنُواْ أَشَدُّ حُبًّا لِّلّهِ

دعای محبت خوراکی برای آشتی

دعای محبت خوراکی برای آشتی

دعای محبت با قند شیرینی رابطه را به آن برمی‌گرداند. دعای محبت به شما کمک می‌کند خیلی زود کدورت‌ها را از بین ببرید و آن را به آشتی تبدیل کنید. این دعا را 7 بار بر قند بخوانید و آن را به محبوب خود بخوراید. دعای بسیار مجربی و موثری است.

وَذَلَّلْنَاهَا لَهُمْ فَمِنْهَا رَکُوبُهُمْ وَمِنْهَا یَأْکُلُونَ سُبْحَانَ الَّذِی سَخَّرَ لَنَا هَذَا وَمَا کُنَّا لَهُ مُقْرِنِینَ وَإِنَّا إِلَى رَبِّنَا لَمُنْقَلِبُونَ

دعای محبت خوراکی روی سیب

دعای محبت که در ادامه متن آمده است را روی یک سیب سرخ بخوانید و سپس آن سیب را به شخص مورد نظر بدهید. این دعای یکی از مجربترین و قوی‌ترین دعاهای محبت خوراکی است.

یُحِبُّونَهُمْ کَحُبِّ اللّهِ وَالَّذِینَ آمَنُواْ اَشَدُّ حُبًّا لِّلّهِ

همچنین بخوانید : دعای محبت زن و شوهر

دعاي محبت با فلفل سياه

دعاي محبت با فلفل سياه با سرعت رعد و برق برای بدست آوردن معشوق عمل می‌کند و یکی از انواع سحر کهن است که بسیاری از بیابان نشینان در کشورهای مختلف عربی آن را می شناسند. عزیزان این را بدانید که گاهی نباید بر چیزی اصرار ورزید و سزاوار نیست که آن فرد مسحور عشق کسی شود. پس بفهمید چه سودی برای شما دارد و مطمئن باشید که همه در دست خداست.

پس از مقدمه قبلی، برای شخص عاقل روشن می شود که ما هشدار می‌دهیم و از عموم مردم می‌خواهیم که از روش های آوردن معشوق، حتی اگر ساده باشد، خودداری کنند.

بدست آوردن معشوق با فلفل سیاه با سرعت برق یکی از نیرومندترین راه هایی است که برای آوردن معشوق و عشق سریع و کارآمد از آن استفاده می‌کنند، زیرا این روش منجر به آوردن معشوق در زمانی کوتاه می‌شود که از 7 تا 9 روز بیشتر نمی شود.

در این روش علاوه بر فلفل سیاه از آیه کرسی نیز استفاده می‌شود:

مقداری دانه فلفل سیاه بیاورید و ترجیحاً 72 دانه فلفل سیاه بیاورید. مقداری زغال تهیه کنید. دانه‌های فلفل را با دست چپ می‌گیرید و در دهان می گذارید و آیه الکرسی را می خوانید:

اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَيُّ الْقَيُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِي السَّمَاوَاتِ وَمَا فِي

الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِي يَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ يَعْلَمُ مَا بَيْنَ أَيْدِيهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَلاَ

يُحِيطُونَ بِشَيْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ كُرْسِيُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالأَرْضَ وَلاَ يَؤُودُهُ

حِفْظُهُمَا وَهُوَ الْعَلِيُّ الْعَظِيمُ

پس از آن، دعایی را که به خادمان آیه الکرسی اختیار می‌کند، بخوانید:

توكلوا يا خدام هذه الاية الشريفة بحرق قلب ( فلانة بنت فلانة ) حتى تاتي الى (فلان ابن فلانة ) وتصالحه بمالها ونفسها وتسمع مقالته بحق ما فيها من السر والاسرار والنور الوحى الوحى العجل العجل الساعة الساعة‌.

همچنین بخوانید : دعای محبت از راه دور

به مرحله آخر یعنی ریختن فلفل داخل ذغال‌ها می‌رویم و ریختن دانه‌های فلفل درون آتش را ادامه می دهیم تا کاملا تمام شوند.

دعای محبت با نمک

دعای محبت با نمک

دعای محبت با نمک یکی از دعاهای رایج برای جلب معشوق است که روش‌های مختلفی برای آن گفته شده است. نمک دارای خواص شیمیایی و فیزیکی است که به ندرت در مواد دیگر یافت می‌شود و استفاده از آن همیشه در معنویات چیز جدیدی نیست. این کار آسیبی به کسی وارد نمی‌کند چون نمک یک ماده غذایی که خوردن آن منعی ندارد و به راحتی نیز در دسترس است.

با نیت به خدا 4 قاشق نمک درشت را بردارید و در هفت پارچه سفید نو ببندید و بر هر گره، 7 مرتبه سوره یاسین، سپس فاتحه، کافرون، اخلاص و فلق را بخوانید. نمک داخل پارچه را در ظرفی با آب در زیر ستاره در شبی که ماه نیست بریزید و صبح روز بعد یک بار سوره یاسین را روی آب بخوانید.

می‌توانید از آب نمک تهیه شده برای تهیه غذا استفاده کنید و فرد مورد نظر را با آن تغذیه کنید و یا می‌توانید آن را در یک اسپری کوچک ریخته و به میزان دلخواه اسپری کنید تا به مطلوب برسید. این روشی متمایز و قوی است.

سخن آخر

در این پست از آلامتو به معرفی تعدادی از مجربترین دعای محبت خوراکی، دعای محبت با نمک، دعای محبت با فلفل سیاه که از قوی‌ترین دعاها برای جلب محبت معشوق است اشاره کردیم. انشالله که در جهت خیر و حلال استفاده شود. اگر این مطلب را می‌پسندید می‌توانید آن را در دیگر شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.


نظر خود را بیان کنید