ولکام پلازا هتل پاتایا

رپورتاژ آگهی؛

اگر دوست دارید از قیمت هتل ولکام پلازا در شهر پاتایا تایلند مطلع شوید و بیش‌تر با امکانات این هتل تایلند که سه ستاره است آشنا شوید، با نکست هالیدی همراه باشید.

شهر پاتایا در تایلند یکی از مقاصد گردشگری جذاب در شرق آسیا است که هر ساله ایرانی‌های زیادی هم به آن سفر می‌کنند. وجود تعداد زیادی تور ارزان و تور لحظه آخری تایلند باعث شده تا بتوان با قیمتی مناسب به این شهر سفر کرد و از جاذبه‌های گردشگری مختلف آن لذت برد. در شهر پاتایا هتل‌های زیادی هستند که می‌توان با قیمت مناسب هم آن‌ها را رزرو کرد.

یکی از هتل‌های سه ستاره این شهر، هتل ولکام پلازا است که در مرکز شهر واقع شده و در سال ۲۰۱۶ تاسیس شده است. این هتل سه ستاره ۲۶۹ اتاق دارد و امکانات قابل توجهی را در اختیار مهمان‌هایش قرار می‌دهد. برای مثال از جمله امکانات خاص هتل می‌توان به استخر آن اشاره کرد که به صورت عمومی قابل استفاده است. همچنین در محوطه بیرونی هتل، یک رستوران هم قرار دارد که می‌توان در آن غذا نوش جان کرد و از منظره اطراف هم لذت برد. پارکینگ و باشگاه بدن‌سازی اختصاصی هم از دیگر ویژگی‌های کلی این هتل سه ستاره هستند.

هتل ولکام پلازا همچنین امکان جالب دیگری را هم در اختیار مهمان‌هایش قرار می‌دهد؛ برای مثال اگر نیاز به تبدیل ارز دارید، چنین امکانی در خود هتل برای‌تان فراهم شده تا بتوانید پول‌تان را تبدیل کنید. از طرف دیگر قیمت هتل ولکام پلازا پاتایا هم بسته به امکاناتی که ارائه می‌دهد مناسب است و با هزینه‌ای کم می‌توانید در این هتل اقامت کنید.

فاصله هتل ولکام پلازا تا نزدیک‌ترین فرودگاه یعنی Utapao-Rayong-Pataya تقریبا ۳۰ کیلومتر است و به دلیل واقع شدن هتل در تقریبا مرکز شهر پاتایا، امکان دسترسی به دیگر مناطق و امکانات این شهر هم به راحتی فراهم شده است. همچنین حال که با امکانات مختلف هتل آشنا شدیم، بد نیست اشاره‌ای هم به کیفیت اتاق‌های ولکام پلازا داشته باشیم؛ اتاق‌هایی که در همگی آن‌ها وای فای رایگان در دسترس شما خواهد بود و مواردی مثل سرویس بهداشتی، مینی‌بار، کولر و تلویزیون هم از دیگر امکانات اتاق‌های این هتل هستند. از طرف دیگر برخی از اتاق‌های هتل، منظره زیبایی از شهر و استخر مقابل هتل را پیش روی شما قرار می‌دهند که می‌توانید با انتخاب این اتاق‌ها، از چنین منظره‌هایی هم لذت ببرید.

در مجموع ولکام پلازا از جمله هتل‌های سه ستاره خوب پاتایا به شمار می‌رود که قیمت و امکانات مناسبی دارد و می‌تواند میزبان خوبی برای شما در سفرتان به این شهر باشد.

اگر می‌خواهید قیمت تور ارزان تایلند را مشاهده کنید، وارد وب سایت نکست هالیدی به آدرس https://nextholiday.ir شوید. سپس باید در صفحه‌ی اصلی، وارد قسمت تور، توهای خارجی و در نهایت تور تایلند شوید. در این قسمت می‌توانید قیمت تورهای تایلند را مشاهده کنید و با توجه به بودجه و زمانی که در اختیار دارید، بهترین انتخاب را داشته باشید. در این وب‌سایت می‌توانید قیمت‌های مختلفی را که آژانس‌ها ارائه داده‌اند با توجه به امکانات‌شان، مقایسه کرده و تور مورد نظر خود را رزرو کنید.