هزینه ارتودنسی چقدر است Orthodontist

لبخند زیبا بزرگترین و لذت بخش ترین حس برای هر شخص می باشد که می تواند اعتماد به نفس او را افزایش دهد. اگر خواهان لبخند زیبا و اعتماد به نفس هستید نگران هزینه ارتودنسی خود نباشید زیرا بهای زیبایی به هر میزان که باشد ارزش دارد. هزینه ارتودنسی توسط متخصص ارتودنسی انجام می شود و نحوه درمان ارتودنسی، هزینه ارتودنسی و نحوه پرداخت در همان جلسه اول برگزار خواهد شد. دکتر جمیلیان یکی از بهترین متخصص ارتودنسی می باشد که می تواند در این زمینه شما را یاری کند. در کلینیک دکتر جمیلیان جلسه اول ویزیت رایگان می باشد و هزینه ارتودنسی به بیمار اعلام خواهد شد و قسمتی از هزینه ارتودنسی در ابتدا و قسمت دیگر هزینه در طول درمان به طور اقساط از بیمار دریافت خواهد شد. هدف اصلی این است که هزینه های ارتودنسی به صورت اقساط دریافت شود تا متناسب با بودجه ی متقاضی ارتودنسی باشد.

عوامل موثر در هزینه ارتودنسی

عوامل زیادی بر هزینه ارتودنسی تاثیر خواهد گذاشت از جمله نوع ناهنجاری فک و دندان، نحوه درمان، مدت درمان، سن بیمار، نوع دستگاه به کار گرفته شده که شمال ارتودنسی ثابت ، ارتودنسی متحرک، ارتودنسی نامرئی، براکت های هم رنگ دندان و … هر یک از این موارد شامل هزینه ای جداگانه می شود با در نظر گرفتن همه موارد لازم برای درمان ارتودنسی شما مجموع هزینه ارتودنسی محاسبه خواهد شد.

ناگفته نماند برخی از بیمه های قسمتی از هزینه درمان را متقبل می شوند که هزینه ارتودنسی طبق تعرفه بیمه های گوناگون، متفاوت می باشد.

هزینه ارتودنسی ثابت

مرتب کردن و ردیف کردن دندان ها همچنین هماهنگ نمودن فک ها تنها با ارتودنسی امکان پذیر است که توسط بهترین متخصص ارتودنسی انجام شود. بهترین متخصص ارتودنسی می تواند تشخیص ناهنجاری ، پیشگیری از ناهنجاری های دندانی به خوبی تشخیص دهد و حتی به موقع درمان کند. درمان ارتودنسی نسبت به دیگر درمان های دندان طولانی تر است.

برخی از بیماران متقاضی استفاده از ارتودنسی ثابت هستند این نوع درمان بعد از رویش دندان های دائمی امکان پذیر است. در ارتودنسی ثابت بیمار نمی تواند دستگاه ارتودنسی را از دهان خارج کند به همین دلیل بیمار باید بیشتر از گذشته به بهداشت دهان و دندان خود اهمیت بدهد.  ارتودنسی ثابت یکی از موثرترین درمان ها می باشد و تنها تجربه بالای بهترین متخصص ارتودنسی می تواند به شما کمک کند تا لبخندی زیبا داشته باشد.

هزینه ارتودنسی نامرئی

هزینه ارتودنسی نامرئی به عوامل زیادی بستگی دارد برای مثال تعداد طلق های نامرئی که داده خواهد شد، مورد دیگر نیاز است دندانی را از دهان خارج کرد یا خیر، ممکن است نیاز به جراحی فک داشته باشد، شیب دندان ها، میزان شلوغی دندان ها وضعیت رادیوگرافی بیمار و خیلی از موارد دیگر که متخصص ارتودنسی در معاینه بیمار تشخیص می دهند بهترین درمان کدام است و هزینه ارتودنسی بیمار چقدر می شود.