برخلاف سایر لوازم آرایشی، که پیشینه ای چندین هزارساله دارند، لاک، از جمله اختراعات انسان در قرن بیستم بوده است. اگرچه اشراف زادگان در مصر باستان، از حنا برای رنگ ناخن ها وموهایشان استفاده می کردند اما عمدتا، ترکیب و تولید ماده ای برای رنگ کردن ناخن ها که امروز آن را لاک می نامیم، ناشناخته بود و می توان گفت این ماده آرایشی دستاورد دوران مدرن تکنولوژی در مواد شیمیایی است. لاک در واقع مکمل آرایشی است و افرادی که به آراستگی خود اهمیت ویژه ای می دهند اغلب در مورد انتخاب لاک نیز دقت بیشتری دارند. این لی، اولین برند لوازم آرایش در داخل کشور، به تازگی محصولات خود را به بازار عرضه کرده است. رونمایی از محصولات این برند به عنوان اولین تولید کننده انواع گوناگون لوازم آرایشی و از جمله لاک، را می توان اتفاقی بزرگ برشمرد. در بازار لوازم آرایشی بی کیفیت و تقلبی تصمیم گرفتیم به بررسی محصولات لاک این برند داخلی بپردازیم.

لاک این لی

لاک های این لی در 23رنگ ارائه شده است. طیف رنگی ارائه شده نیاز تمام سلایق در هر گروه سنی را پاسخ گو است و در میان آنها رنگهای تیره و شیک تا رنگهای بسیار شاد و سرزنده دیده می شود. یکی از مهم ترین نکات در انتخاب یک لاک، غلظت آن است.لاک های این لی با غلظت مناسب یعنی نه بسیارکم و نه آنقدر زیاد که روی ناخن شکلی نامناسب را ایجاد کند، تهیه شده اند. نکته قابل توجه این است که اگر چه در استفاده از بسیاری از لاک ها، حتی در برندهای شناخته شده، مجبور به تکرار چندباره آن بر روی ناخن هستیم اما استفاده تنها یکبار از این لی کافی است و نیاز به تجدید لاک وجود ندارد به علاوه تا مدتها بدون هیچ تغییری بر روی ناخن ها باقی می ماند. پس اگر از جمله افرادی هستید،که از لاک های تقلبی و پاک شدن مداوم آنها در برخورد دست با آب و یا تجدید لاک ناخن ها خسته شده اند، این لی انتخاب بسیار مناسبی برای شما خواهد بود.

لاک این لی

از دیگر مشخصات لاک های این لی که آن را در ردیف برندهای بسیار مطرح دنیا قرار می دهد، خشک شدن سریع لاک بر روی ناخن پس از گذشت جند ثانیه است. این ویژگی موجب می شود که لاک بر روی ناخن لکه دار نشده، استفاده از آن بسیار آسان باشد و نیز حالت زیبایی به ناخن های ما ببخشد.

هوشمندی و خلاقیت این برند ایرانی، نه تنها در کیفیت بسیار بالای لاک ها مشاهد می شود بلکه شیوه ای بسیار ابتکاری و نو در طراحی بسته بندی و شیشه های لاک نیز داشته است. لاک ها با طول 6 سانتی متر، دارای دربی کاملا محکم هستند که بر روی آن نیز سرپوشی کلاهکی قرار می گیرد. این کار برای حفظ بیشتر زیبایی ظاهری و عین حال استفاده راحت تر افراد صورت گرفته است. بدین ترتیب که شما می توانید سرپوش کلاهکی را برداشته و به راحتی از لاک استفاده کنید و سپس برای نگهداری آن بر روی میز خود، سرپوش را مجددا بر روی آن قرار داده تا زیبایی آن نیز حفظ شود.

لاک این لی

به جرئت می توان گفت، این لی در تولید محصولات خود موفق بوده است. کیفیت بالای لاک این لی در قیاس با نمونه خارجی در بسیاری از موارد، برتر است. این لی با هوشمندی تمام نیازهای مخاطب را درنظر گرفته و آن را برآورده ساخته است. بویژه قیمت مناسب محصول جای هیچ شکی را برای انتخاب آن باقی نمی گذارد. لاک های این لی را می توانید با قیمت 12100 تومان، در سایت های رنگی رنگی، بامیلو و طبیعت شاپ خریداری کنید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین