امروزه بدنسازی و فیتنس به یک روند جهانی تبدیل شده و بیشتر جوانان و حتی افراد میان سال برای اینکه بتونن به بدنی زیبا و سالم دست پیدا کنند خودشون رو تو باشگاه های بدنسازی و فیتنس ثبت نام میکنن

،به همین دلیل حجم کسانی که در باشگاه ها تمرین میکنن به شدت بالا رفته ، اما این ورزشکاران برای اینکه بتونن بصورت سالم ورزش کنند و دچار آسیب دیدگی نشن و همچنین برای دریافت برنامه های تمرینی باید زیر نظر مربی باشند! گرفتن مربی خصوصی هزینه زیادی داره و همچنین خیلی از مربی ها خیلی از نکات طلایی رو به ورزشکاراشون نمیگن ، در اینجاست که استفاده از

اپلیکیشن های موبایلی مثل برنامه فیتنس کار مطرح میشود

فیتنس کار

برنامه بدنسازی فیتنس کار نحوه انجام صحیح حرکات ورزشی رو بهتون بصورت تصویر ، ویدیو و توضیح بهتون آموزش میده ، همچنین میتونید رکورد های تمرینی تون رو در برنامه ثبت کنید و روند پیشرفت تون رو برای رسیدن به اهدافتون اندازه گیری کنید !

فیتنس کار به شما برنامه بدنسازی میده

میشه گفت فیتنس کار مربی خصوصی شماست. به شما یاد میده که چطور تمرین کنید و چطور تغذیه مناسبی داشته باشید. همچنین در قسمت دریافت برنامه تمرینی، این برنامه به شما برنامه بدنسازی متناسب با هدفتون رو میده.

سیکس پک

اگر میخواهید شکم خود را آب کنید یا اینکه حجم بگیرید یا هر هدف دیگری دارید حتما به قسمت دریافت برنامه های بدنسازی سر بزنید! این برنامه ها بصورت کاملا حرفه ای و توسط بهترین مربیان آماده شده اند ،کافیست از بین برنامه ها با توجه به هدف خود برنامه ی مناسب برای خودتون رو انتخاب کنید.

برنامه یه قسمت هم داره به اسم جملات انگیزشی که بهتون انگیزه میده تا بهتر تمرین کنید، قسمت دیگری هم داره برای اندازه گیری BMI و BMR که از طریق این ابزار ها میتونید وضعیت سلامت خودتون رو بررسی کنید و همچنین برای کاهش وزن و یا افزایش وزنتون برنامه ریزی کنید!

بزرگترین بانک حرکات بدنسازی و فیتنس

فیتنس

فیتنس کار شامل بیش از ۱۳۰۰ حرکت ورزشی در دسته بندی های مختلف ،تمرینات مخصوص منزل و باشگاه و هوازی می باشد که همه حرکات به صورت ویدیویی و تصویری آموزش داده شده اند و همه ماهیچه های درگیر در هر حرکت ورزشی را به شما اطلاع میده.

بهترین اپ فیتنس

برنامه دیجیتالی بهتر از برنامه های کاغذی هستند

از طریق فیتنس کار میتوانید برنامه های خود را در گوشی خود تعریف کنید و روند پیشرفت خودتون رو بررسی کنید.

مجله فیتنس کار مکانی برای مطالعه در مورد ورزش تناسب اندام

در مجله فیتنس کار ما سعی میکنیم همه نکاتی که برای رسیدن به اهدافتون لازمه بدونید رو به شما آموزش بدیم. این بخش بصورت هفتگی با جدید ترین مقالات اختصاصی بروز میشه تا شما بتونید اطلاعات کافی برای رسیدن به هدفتون رو داشته باشید.

با فیتنس کار بدنسازی و فیتنس را بصورت حرفه ای آغاز کنید و این برنامه رو به دوستاتون معرفی کنید.

برای دانلود این برنامه بروی گوشی خود میتوانید به آدرس زیر مراجعه کنید:

https://fitnesskar.com

لینک گوگل پلی:

https://play.google.com/store/apps/details?id=net.kurdsofts.fitnesskar

این برنامه برای هر دو ورژن آی او اس و آندروید طراحی شده. نظرات و پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید.