فکر کردن به چین و چروک زیر چشم ها و پیرشدن و افتادگی پوست می تواند از مواردی باشد که هر فردی را نگران می کند. با افزایش سن، پوست صورت ما نیز افتاده تر می شود و بسیاری از ما، زمانی به فکر چاره می افتیم که می بایست به اعمال جراحی پرهزینه پناه ببریم . اما چاره چیست؟ چطور می توان شادابی پوست را طوری حفظ کرد که گذشت زمان، این اتفاق را در ما چندان پررنگ نکند؟ بی شک روش زندگی ما، آب و هوایی که در آن زندگی می کنیم، مواد خوراکی که مصرف می کنیم بی تاثیر نخواهد بود. اما یکی از بهترین راه حل ها می تواند، انتخاب زمان مناسب و انتخابی درست برای مصرف کرم ها و محافظت کننده های پوست صورت باشد. سینره، به عنوان برندی شناخته شده در ایران و تولید کننده انواع مختلف کرم ها و شوینده های پوست، برای جلوگیری از ایجاد چین و چروک، محصولی را به نام کرم دور چشم به بازار عرضه کرده است که قصد داریم در ادامه به بررسی آن بپردازیم.

سینره cinere

اگر شما مصرف کننده کرم های دور چشم بوده باشید، تجربه استفاده از کرم هایی را داشته اید که بدلیل چربی زیاد روی پوست حرکت کرده وداخل چشم می شوند اما سرعت جذب این کرم بسیار بالاست و به محض استفاده جذب پوست شده و به هیچ عنوان سنگین و چرب نیست. به علاوه براق نبوده و در زیر چشم نیز حالت چسبناکی را ایجاد نمی کند. همین طور مواد مؤثر موجود در این کرم، باعث تقویت غشاء مویرگی رگهای پوست شده که در نتیجه آن تغذیه پوست بهتر انجام شده و پوست، رنگی شفاف پیدا می کند و شاداب تر و جوان تر به نظر می رسد و در نتیجه پف و سیاهی دور چشم را از بین می برد. این کرم بوی خاصی ندارد و در آن از اسانس های خوشبوکننده استفاده نشده است.

کرم های دور چشمکرم های دور چشم موجود در بازار اغلب در اندازه کوچک، تولید می شوند. این کرم نیز در حجم سی میل تولید شده و دارای تیوبی نرم و قابل انعطاف بوده به طوری که شما می توانید تمام محتویات آن را تا انتها مصرف کنید. در هربار استفاده می بایست مقدار بسیار کمی را مصرف کنید (حدود یک پنجم کرم صورت) بنابراین می توانید مطمئن باشید، با مصرف دوبار در روز، زمان استفاده از آن با یک کرم 150 میل برابری خواهتد کرد. سرباریک آن نیز موجب می شود تا نور و هوا کمتر به داخل آن نفوذ کرده و سالم بماند.

استفاده از کرم دور چشم از سن بیست و پنج سالگی توصیه می شود. برای استفاده از آن می توانید، روزانه دوبار، صبح پس از استفاده از کرم مرطوب کننده صورت و شب پس از شستن صورت و پیش از خواب از این کرم به زیر چشم مالیده و با ضربه های آرام پخش کنید.
این کرم با قیمت 23900تومان در مقایسه با برند خارجی خود بسیار قیمت مناسبی دارد. درنظر داشته باشید که رسیدن به نتیجه مطلوب و پوستی سالم در اثر استفاده طولانی مدت، بدست می آید و درست مثل بدن ما که برای حفظ سلامتی، به ورزش هر روزه نیازمند است، پوست صورت نیز به مراقبت نیاز دارد.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

نظر خود را بیان کنید