معنی کارت درویش در تاروت

برای آشنایی با معنی کارت درویش در تاروت به صورت صاف و معکوس در زمینه های عشق، سلامت، شغل و حرفه این مطلب از آلامتو را تا انتها بخوانید.

کارت درویش در تاروت

کارت درویش در تاروت یا Hermit پیرمردی با موهای خاکستری را در بالای یک کوه برفی به تصویر می کشد. این مرد یک هودی سرپوش خاکستری و کفش های هم رنگ به تن دارد. در دست چپش عصای چوبی و در دست راستش فانوس است. تابش فانوس به گونه ای ساطع می شود که از راه دور شبیه یک ستاره است. نگاه پیرمرد پایین است. تمام اتفاقات در پس زمینه آسمان آبی کم رنگ و کوه های پوشیده از برف اتفاق می افتد. در Tarot de Marseille، قهرمان داستان لباس‌های روشن می‌پوشد و مستقیم به جلو نگاه می‌کند. این کارت در رنگ های روشن و تایید کننده زندگی طراحی شده است.

مهمترین جزئیات در کارت درویش تاروت فانوس است. این نماد آتش درونی، استقامت، روشنگری است. درویش به کوه می رود تا خود را بشناسد، حقیقت را بیابد. موهای خاکستری و، به طور کلی، سن یک مرد به تجربه زندگی، خرد به دست آمده در طول سال ها اشاره دارد. قهرمان در میان کوه های پوشیده از برف کسی را ندارد که روی او حساب کند. او تمام مسئولیت را بر عهده خود می گیرد. سفر خطرناک است، اما می تواند تجربیات جدیدی به ارمغان بیاورد. قله کوه خود نشان دهنده قله ای است که صعود به آن آسان نیست. این تمثیلی است برای پیروزی روح بر بدن فانی، از بالا به پایین.

فال تاروت روزانه اصلی


معنی کارت درویش در تاروت به صورت صاف

هنگامی که کارت درویش در تاروت به صورت صاف ظاهر می شود، به شما توصیه می کند که برای ارتباط با صدای درونی خود و جستجوی پاسخ هایی که در درون خود دارید، زمانی را به تنهایی اختصاص دهید. این می تواند به معنای تجسم آن شخصیت خرد خود یا شخصی در زندگی شما به عنوان یک شخصیت مربی باشد. برای بسیاری از تاروتیست ها، این کارت نشان دهنده نیاز به فضای فیزیکی و ذهنی است. خلوت فیزیکی لازم برای یافتن وضوح ذهنی. کارت درویش تاروتی هنگامی که در وضعیت صاف یا عمودی باشد، با جستجو، تنهایی، درون نگری، سفر درونی و یادگیری مرتبط است.

معنی کارت درویش در تاروت به صورت صاف در زمینه عشق

زمانی که کارت درویش صاف در زمینه عشق و روابط بیرون کشیده می شود، نشان دهنده نیاز به صرف زمان است. شاید به تازگی از یک رابطه بیرون آمده اید و به شما توصیه می شود که مستقیماً به رابطه بعدی نپرید. واقعاً برای ادغام درس‌هایی که تجربه به شما نشان داده است، وقت بگذارید و برای شناخت عمیق‌تر خود، خواسته‌ها و نیازهایتان وقت بگذارید. اگر قبلاً در یک رابطه هستید، شاید لازم باشد زمانی را برای بررسی این سؤالات با هم، از طریق ارتباط صادقانه و آسیب پذیر، به طور بالقوه با کمک یک زوج یا درمانگر خانواده صرف کنید.

معنی کارت درویش در تاروت به صورت صاف در زمینه شغل

هنگامی که کارت درویش در گسترش تاروت شغلی ظاهر می شود، می تواند نشان دهنده این باشد که میل شما برای کار معنادار در حال بیشتر شدن است بر میل شما برای کاری که به رسمیت شناختن اجتماعی یا سهولت مالی برای شما به ارمغان می آورد.

به طور مشابه، در رابطه با فال سعادت، ممکن است متوجه این واقعیت باشید که چیزهای مادی آن گونه شادی واقعی را که می توانید از تجربیات غیر مادی زندگی پیدا کنید، به ارمغان نمی آورند. شاید جریان مالی خود را به گونه ای تغییر دهید که منعکس کننده آن باشد.

معنی کارت درویش در تاروت به صورت صاف در زمینه سلامت

معنی کارت درویش در تاروت در زمینه سلامتی، کارتی است که بسیار بر سلامت روانی و معنوی تمرکز دارد. کشیدن این کارت در زمینه سلامتی نشان دهنده این است که شما باید در فعالیت هایی شرکت کنید که شامل تنظیم سلامت معنوی فردی شما می شود، مانند مدیتیشن، پیاده روی، کار با گوی کریستال و غیره.

کارت درویش در تاروت با علامت باکره در زودیاک مرتبط است، که بر روده ها حکومت می کند، بنابراین شاید مراقب مشکلات گوارشی باشید یا در حمایت از این جنبه از سلامت خود با برخی از پروبیوتیک ها فعال باشید.

همچنین بخوانید: فال حافظ انلاین

معنی کارت درویش در تاروت به صورت معکوس


معنی کارت درویش در تاروت به صورت معکوس

وقتی کارت درویش در تاروت به صورت معکوس می شود، اگر احساس می کنید که انرژی این کهن الگو را به کار گرفته اید، وقت آن است که انزوا را ترک کنید و به تعامل با جامعه بازگردید، تازه از درس هایی که در درون نگری آموخته اید. بنابراین می تواند با سطحی از تنهایی صحبت کند که شما را از یک ارتباط طرد می کند.

با این حال، برعکس، همچنین می‌تواند به این معنا باشد که شما این فراخوان را نادیده می‌گیرید تا از سر و صدای جمعیت دور شوید – چه جنبه‌ای از رویارویی با خودتان به تنهایی برایتان دشوار است؟ هنگامی که کارت درویش تاروت در موقعیت معکوس کشیده می شود، با تنهایی، انزوا، تبعید، کناره گیری و نیاز به ارتباط همراه است.

معنی کارت درویش در تاروت به صورت معکوس در زمینه عشق

در کشیدن کارت های تاروت، اگر در یک رابطه هستید، پس کارت درویش معکوس در تاروت می تواند به این معنی باشد که شما احساس تنهایی و دوری از شریک زندگی خود می کنید. این می تواند در سطح فیزیکی یا احساسی باشد.

اگر در حال حاضر در یک رابطه نیستید، کارت تاروت معکوس می‌تواند توصیه‌ای باشد مبنی بر اینکه وقت آن است که به قرار ملاقات بازگردید، یا حداقل به حالتی از ذهن که آماده ملاقات با کسی هستید.

معنی کارت درویش در تاروت به صورت معکوس در زمینه شغل

در رابطه با شغل شما، کارت درویش در تاروت به صورت معکوس می تواند به معنای احساس تنهایی در محل کار باشد، نه لزوما انتخاب خودتان. شاید شما احساس می کنید که توسط همکاران خود حمایت نمی شوید یا از پویایی ها و روابط محل کار طرد شده اید. همچنین می‌تواند به این معنا باشد که شما برای مدت معینی به تنهایی روی یک پروژه خاص کار کرده‌اید، و اکنون زمان خوبی است که به دیگران مراجعه کنید تا از آنها نظر یا پشتیبانی بخواهید.

از نظر رفاه در حال حاضر نیز می‌تواند زمان خوبی برای دریافت برخی توصیه‌های خارجی باشد و افکار فردی خود را در مورد معنای پول برای شما در یک زمینه عمومی‌تر بیاورید.

معنی کارت دوریش در تاروت به صورت معکوس در زمینه سلامت

همانطور که اشاره کردیم، هرمیت با علامت زودیاک باکره مرتبط است، که به نوبه خود بر خانه ششم در طالع بینی حکومت می کند. اگر کارت درویش در یک زمینه سلامتی به صورت معکوس ظاهر می شود، این می تواند پیامی برای نگاه دقیق تر به روال روزانه شما و روش هایی باشد که از طریق آنها از سلامت جسمی، روانی و معنوی شما حمایت می کند یا نه.

همچنین بخوانید: فال چوب روزانه

سخن آخر

در این مطلب از آلامتو به معنی کارت درویش در تاروت پرداختیم و آن را در زمینه های مختلف بررسی کردیم و گفتیم هر کارت به شما می گوید که باید چطور پیش بروید. در برخی منابع گفته شده است که نتایج پیش بینی شده ممکن است شش ماه تا یک سال بعد اتفاق بیفتد.


نظر خود را بیان کنید