باطل کردن سحر و طلسم

باطل کردن سحر و طلسم

وقتی ما طلسم می کنیم، به جهان دستور می دهیم که واقعیت را تغییر دهد. برای تغییر شرایط یا ارائه یک نتیجه دلخواه. در زمان طلسم، پاسخ دادن به آن خواسته مهم است. به اندازه کافی مهم است که برای ایجاد یا یافتن دستورالعمل های طلسم، انتخاب زمان و مکان مناسب و سپس انجام مراسم، تمام مشکلات را به جان بخرید. با این حال، چند ماه بعد، این تمایل ممکن است چندان مطلوب نباشد. در واقع همه اینها یک اشتباه بزرگ بوده است. داشتن ابزاری برای خنثی کردن طلسم ضروری است. در ادامه بخوانید: باطل کردن سحر و طلسم

باطل کردن سحر و طلسم با قلیاب

اغلب طلسم مسیر خود را طی کرده است و شما دیگر نمی خواهید نتایج آن در زندگی شما ظاهر شود. به عنوان مثال، ممکن است طلسمی برای آوردن عشق به شما انجام داده باشید. . . و کائنات همچنان عاشقان بالقوه جدید را تحویل می دهد. شما قبلاً چیزی را که می خواهید دریافت کرده اید، بنابراین ممکن است ایده خوبی باشد که آن طلسم را معکوس یا خنثی کنید. سنگ قلیاب از زمان های قدیم برای باطل کردن طلسم و سحر مورد استفاده بوده است. برای باطل کردن طلسم توسط سنگ قلیاب کافی است آن را در مقداری سرکه حرارت دهید. پس از آن محلول به دست آمده را به چهار طرف خانه بپاشید تا طلسم را به راحتی باطل کند.

همچنین بخوانید: دعای باطل کردن سحر،جادو و طلسم قوی و فوری از قرآن و امامان

باطل کردن سحر و طلسم با قلیاب

باطل کردن سحر و طلسم با مدفوع سگ

شاید نتیجه طلسم قدرتمندتر از چیزی باشد که انتظار داشتید؟ به عنوان مثال، شما یک طلسم کاهش وزن انجام دادید که به زیبایی کار کرد اما اکنون کمی بیش از حد لاغر شده اید. شما باید فوراً جلوی آن را بگیرید. یا شاید شما یک طلسم الزام آور روی کسی انجام داده اید و اکنون متوجه شده اید که این باعث استرس روحی او می شود. باز هم، باید در اسرع وقت این کار لغو شود. برای باطل کردن طلسم و سحر با مدفوع سگ باید مقداری از آن در خانه سوزانده شود. زیرا دود حاصل از سوزاندن مدفوع سگ می تواند طلسم را ازبین ببرد.

باطل کردن سحر و طلسم با ادرار

باید به شما بگویم که معکوس کردن طلسم ها همیشه کار نمی کند. گاهی اوقات همه چیز آنقدر پیش رفته است که غیرممکن است. همچنین اگر طلسم شما برای دستکاری رفتار شخص دیگری طراحی شده است، احتمالاً با آن تغییر همسو بوده است. با این حال، آنها ممکن است با تغییر مجدد در یک راستا نباشند. برای باطل کردن یک طلسم و سحر با ادرار یک قطره ادرار در لیوان باید توسط فرد سحر شده خورده شود. اما این کار در دین حرام است زیرا ادرار نجس است. بنابراین بهتر است برای بطلان طلسم از یک روش دیگری استفاده شود.

باطل کردن سحر و طلسم با سرکه

برای باطل کردن طلسم و سحر از طریق سرکه مقداری از آن را با آب و نمک ترکیب کنید و به قسمت های مرشوش خانه بپاشید. سپس سوره مبارکه بقره و جن را بخوانید. قبل از پاشیدن این محلول به قسمت های مرشوش بهتر است اذان گفته شود.

باطل کردن سحر و طلسم با گلاب

برای بطلان سحر و طلسم با گلاب و زعفران آیه شریفه زیر را در ۷ ورق نوشته و هر کدام را در یک شیشه گلاب قرار داده روزی یکبار با آب آن دعا غسل کنید. تا ۷ روز و هر روز  محتوی یکی از شیشه های مذکور را با آب بیشتری مخلوط کنید و با آن آب غسل نمایید. قبل از آنکه غسل را انجام دهید  بدن خود را خوب بشویید و با یک حوله تمیز خشک کنید و سپس با آب دعا غسل کنید. و بدون خشک کردن خود لباس بپوشید و از حمام خارج شوید.  هنگام غسل کردن ، زیر پای خود تشت گذاشته تا آب دعا به فاضلاب نرود .بعد آن آب جمع شده در تشت را پای درخت یا باغچه یا گلدان بریزید. دعای شریف را در زیر بخوانید:

همچنین بخوانید: نماز حرز امام جواد برای ازدواج و دفع سحر و چشم زخم + طریقه خواندن آن

باطل کردن سحر و طلسم با گلاب

بسم الله الرحمن الرحیم

وَاتَّبَعُواْ مَا تَتْلُواْ الشَّیَاطِینُ عَلَى مُلْکِ سُلَیْمَانَ وَمَا کَفَرَ سُلَیْمَانُ وَلَـکِنَّ الشَّیْاطِینَ کَفَرُواْ یُعَلِّمُونَ النَّاسَ السِّحْرَ

(الهی به عظمت و قدرت حرمت این آیه شریفه و به قدرت وحرمت پیران گذشته هر سحر و جادو و دعا و بخت بستگی ( یا بستگی کار ) در وجود فلان زاده فلان (بجای فلان زاده فلان نام شخص ونام مادرش را بنویسید) درست کرده اند یا میکنند باطل کردم بفرمان خداوند عز وجل و بحکم

وَمَا أُنزِلَ عَلَى الْمَلَکَیْنِ بِبَابِلَ هَارُوتَ وَمَارُوتَ وَمَا یُعَلِّمَانِ مِنْ أَحَدٍ حَتَّى یَقُولاَ إِنَّمَا نَحْنُ فِتْنَهٌ فَلاَ تَکْفُرْ فَیَتَعَلَّمُونَ مِنْهُمَا مَا یُفَرِّقُونَ بِهِ بَیْنَ الْمَرْءِ وَزَوْجِهِ وَمَا هُم بِضَآرِّینَ بِهِ مِنْ أَحَدٍ إِلاَّ بِإِذْنِ اللّهِ وَیَتَعَلَّمُونَ مَا یَضُرُّهُمْ وَلاَ یَنفَعُهُمْ وَلَقَدْ عَلِمُواْ لَمَنِ اشْتَرَاهُ مَا لَهُ فِی الآخِرَهِ مِنْ خَلاَقٍ وَلَبِئْسَ مَا شَرَوْاْ بِهِ أَنفُسَهُمْ لَوْ کَانُواْ یَعْلَمُونَ قَالَ مُوسَى مَا جِئْتُم بِهِ السِّحْرُ

الهی به قدرت وعظمت این آیه شریفه هر سحر و جادوئی و بستگی در وجود فلان…….. کرده اند باطل کردم بفرمان خداوند یکتا

وبحکم إِنَّ اللّهَ سَیُبْطِلُهُ إِنَّ اللّهَ لاَ یُصْلِحُ عَمَلَ الْمُفْسِدِینَ فَوَقَعَ الْحَقُّ وَبَطَلَ مَا کَانُواْ یَعْمَلُونَ فَغُلِبُواْ هُنَالِکَ وَانقَلَبُواْ صَاغِرِینَ فَأُلْقِیَ السَّحَرَهُ سُجَّداً قَالُوا آمَنَّا بِرَبِّ هَارُونَ وَمُوسَى .

توکلوا ای خادمین این آیات شریفه وهر سحر و جادوئی و بستگی و گره ای در وجود فلان………. شما هم باطل کنید به حرمتی که برای این آیات قائلید بارک الله فیکم وعلیکم

دعای زیر را بنویسید:

اللهم رب موسی و خاصه بکلامه و هازم من کاده بسحره بعصاه و معیدها بعدالعود ثعبانا و ملقفها افک انک اهلا لافک و مفسد عمل الساحرین و مبطل کید اهل الفساد من کادنی بسحراً او بضر عامداً اوغیر عامد اعلمه او لا اعلمه و اخافه او لااخافه فأقطع من اسباب السموات عمله حتی ترجعه عنی غیر نافذ و لا ضارلی و لاشامت بی انی ادرء بعظمتک فی نحور الاعداء فکن لی اللهم منهم مدافعا احسن مدافعه و اتمها یا کریم

باطل کردن سحر و طلسم با پوست سیر

برای باطل کردن سحر و طلسم با پوست سیر پوست سير و پياز و فضله چهار پايان خصوصا شتر را در شب شنبه يا چهارشنبه دود کرده و خود را دود دهید. چهارقل  را بر کاغذي نوشته آن را در آب بگذارید و آب آن را به سر و روي خود بریزید.

باطل کردن سحر و طلسم با پیاز

برای باطل کردن طلسم و سحر با پیاز باید پوست پیاز را سوزانده و خود را به دود آن آغشته کنید. سپس چهارقل  را بر کاغذي نوشته آن را در آب بگذارید و آب آن را به سر و روي خود بریزید.

همچنین بخوانید: دعای دفع چشم زخم

باطل کردن سحر و طلسم با پیاز

باطل کردن سحر و طلسم با پوست مار

اگر بر روی دفینه طلسم مار موکل باشد هنگام کاویدن در محل ۶۰ قاف را ۲۴۰ مرتبه بخوانید تا آن طلسم ظاهر نگردد و اگر هم ظهور نماید هیچ آسیبی نتواند برساند. متن دعای قاف را در زیر بخوانید:

سوره مبارکه بقره آیه شریفه ۲۴۶

بِسمِ اللهُِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ اَلَمْ تَرَ اِلیَ الْمَلَاءِ مِنْ بَنیَ اِسْرآئیلَ مِنْ بَعْدِ مُوسی اِذْ قالوُا لِنَبِیٍّ لَّهُمُ ابْعْثُ لَنا مَلِکاً نّقُاتِلْ فی سَبیلِ اللهِ قالَ هَلْ عَسَیْتُمْ اِنْ کُتِبَ عَلَیْکُمُ الْقِتالُ اَلَّا تُقاتِلوُا قالوُا وَ ما لَنا اَلَّا نُقاتِلَ فی سَبیلِ اِللهِ وَ قَدْ اُخْرِجْنا مِنْ دِیارِنا وَ اَبْنآئنا فَلَمّا کُتِبَ عَلَیْهِمُ الْقِتالُ تَوَلّوَْا الَّا قَلیلاً مِنْهُمْ وَاللهُ عَلیمُ بِالظّالمِینَ.

سوره مبارکه آل عمران آیه شریفه ۱۸۱

بِسمِ اللهُِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ لَقَدْ سَمِعَ الله‏‏ُ قَوْلَ الّذَینَ قالوُآ اِنَّ اللهَ فَقیرَُ وَ نَحْنُ اَغْنِیآءُ سَنَکْتُبُ ما قالوُا وَ قَتْلَهُمُ الاَنبِیآءَ بِغَیْرِ حَقِّ وَ نَقُولُ ذُوقُوا عَذابَ الَحریقِ.

سوره مبارکه نسآء آیه شریفه ۷۷

بِسمِ اللهُِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ اَلَمْ تَرَ اِلیَ الّذَینَ قیلَ لَهُمْ کُفّوُآ اَیْدِیَکُمْ وَ اَقیمُوا الصَّلواهَ وَ آتُوا الزَّکواهَ فَلَمّا کُتِبَ عَلَیْهِمُ الْقِتالُ اِذا فَریقُ مِنْهُمْ یَخْشَوْنَ النّاسَ کَخَشْیَهِ اللهِ اَوْ اَشَدَّ خَشْیَهً وَ قالوُا رَبَّنا لِمَ کَتَبْتَ عَلَیْنا الْقِتالَ لَوْ لآ اَخّرَْتَنآ اِلی اجَلٍَ قَریبٍ قُلْ مَتاعُ الدُّنیا قَلیلُ وَاْلآخِرَهُ خَیْرُ لِمَنِ‎اتّقَی وَ لا تُظلَمُونَ فَتیلاً.

سوره مبارکه المآئده آیه شریفه ۲۷

بِسمِ اللهُِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ وَ اتْلُ عَلَیْهمْ نَبَاَابْنَیْ آدَمَ بِالْحَقّ اِذْ قَرَّبا قُرْباناً فَتَقَبَّلُ مِنْ اَحَدِهِما وَ لَمْ یَتَقَبَّلَ مَنَ الْآخَرِ قالَ لَاَقْتُلَنَّکَ قالَ اِنَّما یَتَقَبَّلُ اللهُ مِنَ الْمُتَّقینَ.

سوره مبارکه الرّعد آیه شریفه ۱6

بِسمِ اللهُِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ قُلْ مَنْ رَّبُّ السَّماواتِ وَاْلَارْضِ قُلِ اللهُ قُلْ اَفَاَتَّخَذْتُمْ مِّن دوُنِهِ اَوُلِیآءَ لا یَمْلِکوُنَ لِاَنْفُسِهِمْ نَفْعاً وَ لا ضَرّاً قُلْ هَلْ یَسْتَوِی اْلَاعْمی وَالْبَصیرُ اَمْ هَلْ تَسْتَوِی الضُّلُماتُ وَالنّوُرُ اَمْ جَعَلوُا للهِ شُرَکآءَ خَلَقوُا کَخَلْقِهِ فَتَشابَهَ الْخَلْقُ عَلَیْهِمْ قُلِ اللهُ خالِقُ کُلِّ شَیَُ وَ هُوَ الْواحِدُ الْقَهَّارُ.

سوره مبارکه المزمّل آیه شریفه ۲۰

بِسمِ اللهُِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ اِنَّ رَبَّکَ یَعْلَمُ اَنَّکَ تَقُومْ اَدْنی مِنْ ثُلُثَیِ اللَّیْلِ وَ نِصْفَهُ وَ ثُلُثَهُ وَ طآئفَه مِّنَ الّذَینَ مَعَکَ وَاللهُ یُقَدِّرُ اللَّیْلَ وَالنَّهارَ عَلِمَ اَنْ لَنْ تُحْصُوهُ فَتابَ عَلَیْکُمْ فَاقْرَؤُا ما تَیَسَّرَ مِنَ الْقُرْآنِ عَلِمَ اَنْ سَیَکُونُ مِنْکُمْ مَّرْضی وَ آخَروُنَ یَضْرِبُونَ فیِا الاَرْضِ یَبْتَغوُنَ مِنْ فَضْلِ اللهِ وَ آخَروُنَ یُقاتِلوُنَ فی سَبیلِ اللهِ فَاقْرَؤا ما تَیَسَّرَ مِنْهُ وَ اَقیموُا الصَّلواهَ وَ آتوُا الزَّکوهَ وَ اَقْرِضوُا اللهَ قَرْضاً حَسَناً وَ ما تُقَدِّمُوا لاَنْفُسِکُمْ مِّنْ خَیْرٍ تَجِدُوُه عِنْدَاللهِ هُوَ خَیْراً وَ اَعْظَمَ اَجْراً وَ اسْتَغْفِروُا اللهَ اِنَّ اللهَ غَفُورَُرَحیمُ.

باطل کردن سحر و طلسم با کندر

سوزاندن کندر در خانه یکی از روش هایی است که می تواند سحر و جادوی موجود در خانه را ازبین ببرد. پیامبر فرموده اند : هیچ دودی به سوی آسمان زود تر از دود کندر بالا نمیرود و هیچ خانه ای نیست که در آن کندر دود شود مگر اینکه شیطانهای جنی از آن دفع شوند. و همچنین مشهور است که اگر اسفند را برای کسی که چشم زخم به او رسیده دود کنند نافع می باشد.

باطل کردن سحر و طلسم با قهوه

باطل کردن سحر و طلسم برای افراد از مهمات است. زیرا وجود طلسم و سحر در اطراف افراد می تواند تمام انرژی های منفی را به دور افراد جذب کند. برای آنکه طلسم را باطل کنید به حمام بروید و خود را با قهوه بشویید و طلسم و سحر را باطل کنید.

همچنین بخوانید: متن دعای هفت حصار یا هفت هیکل برای ازدواج و کارگشایی

باطل کردن سحر و طلسم با قهوه

باطل کردن سحر و طلسم با نمک

نمک وگلاب را با یک دیگر ترکیب کنید. یک حمدو ۱۱۰ توحید و ۷ آیه الکرسی را به نمک بخوانید. و سپس بدن خود را در حمام با نیت بطلان طلسم و سحر را غسل دهید. سپس طلسم و سحر اطراف شما ازبین خواهد رفت.

باطل کردن سحر و طلسم با کافور

مقداری کافور را با آب مخلوط کنید تا جایی که کافور در آب حل شود. در ساعت مشتری در روزهای پنج شنبه یا جمعه در ۲۰ روز اول ماه قمری. ابتدا دو رکعت نماز برای حضرت ابوالفضل بخوانید و بعد با  همان چاقو دور خودتان یک حصار بکشید و خودتان و چاقو و آب داخل حصار باشید ابتدا سه بارآیه الکرسی و بعد ۷۰ بار فلق و بعد هفتاد بار ایه ۳۳ سوره رحمن و بعد ۷۰ بار هم سوره ناس را بخوانید و هر بار که سوره را میخوانید به آب فوت کنید و ایه ۳۳ رحمن را هر بار آیه را میخوانید به آب فوت کنید.


نظر خود را بیان کنید