معنی قلب مشکی در چت اینستاگرام و واتساپ

معنی قلب مشکی

فضای چت در اینستاگرام  و واتساپ پر از امکانات است. در حال حاضر افراد زیادی هستند که دوست دارند نه تنها متن، بلکه سرگرم کننده ترین استیکرها را به اشتراک بگذارند. یکی از این ایموجی‌های پرکاربرد قلب است. اما قلب در چت می‌تواند به رنگ‌های مختلف استفاده شود که هر یک کاربرد خاص خود را دارد. در مورد قلب سیاه هم همینطور است. آیا کسی تا بحال برای شما قلب سیاه فرستاده است؟ آیا می‌دانید معنی آن چیست؟

همچنین بخوانید: معنی قلب سفید

معنی قلب مشکلی در چت اینستا و واتساپ

به طور سنتی، رنگ سیاه با شر، غم و اندوه و تاریکی همراه است. در حالی که مشخص نیست که آیا مسنجر قصد داشته ایموجی قلب سیاه را با شر مرتبط کند یا خیر، کاربران می توانند قلب سیاه را در زمینه های مختلف تفسیر کنند.

یکی دیگر از استفاده های روزمره از قلب سیاه در مسنجر بیان طنز سیاه است. طنز تاریک زمانی است که از چیزی که معمولاً غم انگیز است لذت می برید یا از آن بی حوصله می شوید.

برای نشان دادن عدم پشیمانی از موقعیت غم انگیز، می توانید یک قلب سیاه و یک ایموجی خندان بعد از پیام اضافه کنید.

اگرچه استفاده اصلی از قلب سیاه در مسنجر برای ابراز اندوه یا طنز سیاه است، مردم به طور فزاینده ای از آن برای نشان دادن حمایت از سیاه پوستان یا فرهنگ آنها استفاده می کنند. با این حال، این استفاده همچنان به این بستگی دارد که شما چه کسی هستید و به چه کسی پیامک ارسال می کنید.

معانی جایگزین قلب سیاه در چت

همانطور که قبلاً ذکر شد، مردم ایموجی ها را متفاوت تفسیر می کنند، به ویژه برخی از آنها، مانند ایموجی قلب سیاه، که می توانند معانی مختلفی داشته باشند.

علاوه بر طنز تاریک و غم، برخی از افراد از قلب سیاه برای نماد عشق و محبت استفاده می کنند. با این حال، این یک تعبیر رایج نیست زیرا دارای ایموجی های قلب عشق در رنگ های دیگر مانند قرمز و صورتی است که برای ابراز عشق مناسب تر است.

با این حال، اگر کسی پیام محبت آمیزی را به اشتراک می گذارد و آن را با قلبی سیاه همراه می کند، بهتر است آن را بدبینانه یا شیطانی تعبیر نکنید.

معنای جایگزین دیگر قلب سیاه در مسنجر معنویت است.به طور سنتی، رنگ سیاه با شر، پوسیدگی و هرج و مرج همراه است. اگر شخص یا موضوع مورد بحث شما معنوی است، ممکن است از ایموجی قلب سیاه در زمینه معنوی استفاده کند.

همچنین بخوانید: معنی قلب بنفش

قلب مشکی نشانه چیست؟

قلب مشکی نشانه چیست؟

ایموجی قلب سیاه ممکن است به این معنی باشد که کسی غمگین است

شاید اتفاق غم انگیزی در زندگی آنها رخ داده باشد یا در اخبار غم انگیزی وجود داشته باشد. از ایموجی قلب سیاه می توان برای انتقال آن احساسات استفاده کرد. از آنجا که رنگ آن مشکی است، ممکن است به این معنا باشد که شخصی که آن را برای شما ارسال می کند کمی جدی تر از حد معمول احساس می کند. آنها ممکن است نخواهند از شکلک های رنگارنگ تری استفاده کنند زیرا با خلق و خوی آنها مطابقت ندارد. مثال: روز بدی داشتم چون خیلی دلتنگم

ایموجی قلب سیاه ممکن است نمایانگر طنز سیاه باشد

اگر یک شکلک قلب سیاه برای شما ارسال شود، ممکن است نشان دهنده این باشد که فرد طرف مقابل در حال شوخی کردن است. به طور معمول، شکلک قلب سیاه به این معنی است که جوک به سمت تاریک تر متمایل می شود. اگر افراد احساس عصبانیت یا سوءتفاهم داشته باشند، ممکن است از این ایموجی استفاده کنند. شاید فرد در حال طعنه زدن است. به عنوان مثال، اگر از نگهداری از کودک متنفرند، ممکن است یک شکلک قلب سیاه بفرستند تا نشان دهند که چقدر خسته کننده است. به طور معمول در این موقعیت به زمینه بیشتری نیاز است تا بفهمیم که فرد با چه چیزی شوخی می کند.

همچنین بخوانید: معنی قلب آبی

سخن آخر

همانطور که در این متن گفتیم قلب مشکی در چت اینستاگرام و واتساپ می تواند معانی مختلفی داشته باشد. مردم در درجه اول از این ایموجی برای ابراز ناراحتی یا اندوه استفاده می کنند. معنی دیگر قلب سیاه طنز سیاه است. از دیگر کاربردهای قلب سیاه می توان به همبستگی با سیاه پوستان یا فرهنگ آنها و نمایش معنویت اشاره کرد.


نظر خود را بیان کنید