معنی قلب صورتی در چت

آیا تا به حال از ایموجی قلب صورتی در چت اینستاگرام و واتساپ استفاده کرده‌اید؟ چقدر در مورد معنی قلب صورتی می‌دانید؟ برای آگاهی بیشتر این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

معنی قلب صورتی در چت اینستاگرام و واتساپ

شکلک ها و شکلک ها به بخشی جدایی ناپذیر از مکالمات ما در مورد شبکه های اجتماعی تبدیل شده اند . روزی نیست که از آن استفاده نکنیم. با این حال، صدها وجود دارد و همه معانی دارند . مهم است که آنها را بدانید که چه زمانی از آن استفاده کنید و آن را برای چه کسی ارسال کنید . در میان ایموجی های جدیدی که در سال 2022 ظاهر شده اند، قلب صورتی است که احتمالاً قبلاً از آن استفاده می کنید. با این حال، آیا می دانید در واقع به چه معناست؟

همچنین بخوانید: قلب سفید نشانه چیست

قلب صورتی به معنای عشق نیست!

در تصور عامه مردم، قلب اغلب با عشق مرتبط است . بنابراین به همین دلیل است که بسیاری از افراد از ایموجی های قلب همراه با انواع چیزها استفاده می کنند. علاوه بر این، ایموجی قلب بیشترین استفاده را در جهان دارد . برای این منظور در اشکال، رنگ ها و سبک های مختلف وجود دارد . در نتیجه به ما این امکان را می دهد که بسته به خلق و خوی خود عشق را به روش های مختلف ابراز کنیم و به همه چیزهایی که نمی توانیم ابراز کنیم شهادت دهیم.

معنی واقعی ایموجی قلب صورتی در چت!

قلب صورتی به معنی عشق صمیمانه و غیرعاشقانه استفاده می‌شود. مانند قلب صورتی درخشان، قلب صورتی ساده راهی عالی برای نشان دادن محبت به آن روابط غیرعاشقانه در زندگی شما است. این به نوعی صمیمانه تر دوست داشتنی است، اما نه به اندازه ایموجی قلب قرمز.

با این حال، اگر فکر می کنید قلب صورتی شکلک جدید نشانه عشق است، در مسیر اشتباهی قرار گرفته اید. برای آن، شما در حال حاضر یک قلب قرمز و انواع مختلف آن دارید. برخلاف اینها، ایموجی قلب صورتی جدید نماد حساسیت، مهربانی، دوستی یا حتی ادب است .

به طور خلاصه، شما می توانید از این ایموجی برای بیان همه چیزهای مثبت با بی دقتی شخصیت، سبکی استفاده کنید . برخلاف رنگ قرمز که نماد عشق است، گل رز با توجه به معنای رنگ ها به صراحت، نبوغ، وفاداری، پاکی، ملایمت یا هر عشقی بدون خودخواهی و جنسی اشاره دارد.

علاوه بر این، می توانید از شکلک قلب صورتی جدید برای ابراز قدردانی خود استفاده کنید.

معنی ایموجی قلب صورتی در واتساپ

  • خیلی ها گیج می شوند و فکر می کنند که این ایموجی قلب صورتی مربوط به عشق است، اما اینطور نیست.
  • می توانید از نماد برای نشان دادن مهربانی استفاده کنید.
  • همچنین برای بیان مثبت بودن چیزی، حساسیت، ادب، آموزش خوب، کودکی و بی گناهی مفید است.
  • به همین ترتیب، صورتی نشانه امید و احساس راحتی است.
  • وقتی ایموجی قلب صورتی را برای کسی می فرستید، به او می گویید که او فردی عاطفی، مهربان و مهمتر از همه با دیگران مهربان است.
همچنین بخوانید: معنی قلب سبز

معنی قلب صورتی در حال گسترش

معنی قلب صورتی در حال گسترش

این مجموعه ای از سه قلب با گرادیان رنگ است. این رنگ از صورتی خالص تا صورتی کم رنگ متغیر است. این نماد عشقی است که رشد می کند، شوری که روز به روز اوج می گیرد.

دیگر معانی ایموجی قلب صورتی

از آنجایی که صورتی به طور سنتی با لطافت، عاشقانه و به طور کلی جنسیت زن همراه است، ایموجی  “قلب صورتی” معمولا در این زمینه استفاده می شود. همچنین ایموجی نماد عاشق شدن و رویاپردازی است.

وقتی برای ابراز همدردی از ایموجی قلب صورتی استفاده کنید. به کسی که می‌شناسید می‌بگویید که در رابطه خود چیزی بیش از دوستی احساس می کنید. یا به طرف مقابلتان اشاره کنید که رویای یک شب عاشقانه را دارید.

ایموجی قلی صورتی در چت اینستاگرام و واتساپ به شما کمک می‌کند تا حساسیت خود را ابراز کنید و نشان دهید چقدر دلتان برای آنها تنگ شده است. این ایموجی همچنین به شما این امکان را می‌دهد که در مورد چیزهای دوست داشتنی بگویید، مثلاً خانواده شما به زودی عضو جدیدی خواهند داشت و شما مهمانان را به یک مهمانی اعلام جنسیت فرزند جدید دعوت می شوید.

همچنین بخوانید: معنی قلب بنفش

سخن آخر

در این مطلب از آلامتو سعی کردیم به طور کامل معنی قلب صورتی در چت ایستاگرام و واتساپ را ارائه کنیم. به طور کلی این شکلک برای ابراز عشق به یک نفر ارسال نمی‌شود و بیشتر جنبه نشان دادن صمیمت بین افراد را دارد. امیدواریم این مطلب برای شما همراهان سایت مفید بوده باشد.


نظر خود را بیان کنید