ماجرای شادمهر و ژینا کلانتری و حاشیه رابطه آنها چیست

ماجرای شادمهر و ژینا کلانتری و حاشیه رابطه آنها

مدتی است که برای بار دوم ماجرای شادمهر و ژینا بر سر زبان ها افتاده است. علت این یادآوری را می‌تواند به بازخوانی ترانه ژینا گل من توسط شادمهر مرتبط دانست که در آن تغییراتی داده و نام ژینا را حذف کرده بود. در ادامه این پست ماجرای شادمهر و ژینا کلانتری و حاشیه رابطه آنها چیست و علت جدا شدن آنها را با هم می خوانیم.

ماجرای شادمهر و ژینا کلانتری

قبل از آنکه به ماجرای شادمهر و ژینا بپردازیم باید بگوییم ژینا کلانتری دوست دختر پیشین شادمهر عقیلی، مدیر سایت بت مجیک می باشد. او یکی از بازیگران سابق صدا و سیمای ایران بود که مدت ها پیش از بازیگری کناره گرفت. آنچه درباره شکل گیری رابطه دوستی بین ژینا کلانتری و شادمهر عقیلی توسط رسانه ها منتشر شده است، به این ترتیب است که چندین سال پیش پس از جدایی ژینا از همسر سابق خود به یک  مهمانی در شمال ایران دعوت شد.

آشنایی ژینا و شادمهر با هم در همان مهمانی اتفاق افتاد و پیش زمینه ای برای شروع رابطه آنها شد. کمی پس از شکل گیری این رابطه، نشانه هایی از وابستگی شدید شادمهر به ژینا کلانتری مشاهده شد، از جمله اینکه شادمهر آهنگی را با اسم ژینا گل من خواند که شهرت زیادی هم پیدا کرد. اطرافیان آنها ابراز داشتند که شادمهر عقیلی به قدری ژینا کلانتری را دوست داشت که قصد ازدواج با او را مطرح کرده بود، به طوریکه در آن روزها برای مدتی نیز شادمهر و ژینا به عنوان نامزد شناخته می‌شدند. شادمهر حتی در جلسه انجمن شعر و انجمن سینما نیز ژینا را همراهی کرده بود.

ماجرای شادمهر و ژینا کلانتری

حاشیه رابطه شادمهر و ژینا کلانتری

مدتی است که فیلم و عکس های تولد شادمهر که مربوط به پیش از مهاجرت او است در شبکه‌های اجتماعی بیشتر دیده می‌شود. در این خصوص مجری یکی از شبکه های تلویزیونی فرا مرزی از شادمهر سوال کرد و پاسخ شادمهر این بود:

تقریبا سه، چهار سال پیش از آنکه به لس آنجلس مهاجرت کنم، یکی از خانم‌هایی که از طرفداران من بود برایم جشن تولد گرفت و من را هم دعوت کرد. خوب طبیعتی است که در این مراسم عکس و فیلم تهیه شد. البته قرار بر این بود که این عکس‌ها به صورت خصوص باقی بماند اما حالا که در رسانه‌ها منتشر شده نیز مسئله‌ی مهمی پیش نیامده است. وقتی مجری درباره نام ترانه ژینا از او سوال کرد، پاسخ داد: می خواستم نامی انتخاب کنم که پیش از این خواننده‌های دیگر از آن استفاده نکردند و زیباتر از ژینا را پیدا نکردم.

با همه این حرف ها و گذشت سال های زیاد از پایان رابطه ژینا و شادمهر، شواهد نشان می دهد که این خانم پرحاشیه هنوز هم احساس قلبی به شادمهر داشته زیرا همچنان در صفحات اجتماعی و فضای مجازی از خاطراتش با شادمهر گفته و عکس و فیلم آن روزها را به نمایش می گذارد.

علت جدا شدن شادمهر و ژینا کلانتری

علت جدا شدن شادمهر و ژینا کلانتری

با این وجود این ماجرا به شکل دیگری نیز تعریف می‌شود. زمانیکه شادمهر در تلاش برای گرفتن مجوز انتشار آلبوم خود ناموفق بود تصمیم گرفت از ایران مهاجرت کند. او قصد داشت پس از برگشت به ایران شرایطی را فراهم بیاورد تا ژینا را با خود از ایران ببرد. شبی که شادمهر قصد داشت از ایران خارج شود  ژینا برای او جشن تولدی ترتیب داد که فیلم آن را بسیاری دیدند. برخی منابع نیز علت ممنوع الفعالیت شدن شادمهر در آن روزها را مربوط به انتشار تصاویر آن تولد می دانند.

اما پس از گذشت 5 ماه زمانیکه شادمهر به ایران بازگشت، ژینا را با شخصی در حال قدم زدن دید که همسر او بود. شادمهر پس از آن به لس آنجلس بازگشت و آنجا بود که ترانه خیالی نیست را برای ژینا خواند. حتی گفته می شود سایر ترانه های شادمهر که بی وفایی و خیانت اشاره می کند در واقع ژینا را خطاب قرار داده است.

ازدواج شادمهر و ژینا

شادمهر عقیلی چندین سال پیش با دختری فیلیپینی که در کلیپ ترانه های او حضور داشت ازدواکرد و حاصل این ازدواج یک دختر است. ژینا کلانتری نیز پیش از آشنایی با شادمهر متاهل بود و یک فرزند پسر داشت. پس از طلاق از همسر خود مدتی را خارج از ایران بود و بعد از بازگشت به ایران با شادمهر آشنا شد. پس از پایان رابطه با شادمهر نیز مجدداً ازدواج کرد و هنوزم دارای یک پسر ازدواج اول خود می باشد.

صفحه اینستاگرام ژینا کلانتری

صفحه اینستاگرام ژینا کلانتری

ژینا کلانتری در اینستاگرام فعالیت زیادی دارد و در حدود ۱۶۰ هزار کاربر نیز صفحه شخصی او را دنبال می کنند. او در این شبکه اجتماعی بسیار فعال است و اخیر بیش از پیش پست های مربوط به رابطه خود با شادمهر را منعک می کند. بی شک این مسئله نیز موجب بر سر زبان افتادن ژینا شد و شناخته شدن او شد. آیدی پیج ژینا کلانتری در اینستاگرام (zhina.kalantari) می باشد.

سخن آخر

امیدواریم این پست از آلامتو مورد پسند شما همراهان قرار گرفته باشد و توانسته باشیم لحظاتی سرگرم کننده برای شما رقم بزنیم.


نظر خود را بیان کنید