کاردستی اژدها برای عید نوروز و سفره هفت سین

ساده ترین ایده ساخت کاردستی اژدها برای عید نوروز را در این پست مشاهده کنید.

ایده ساخت کاردستی اژدها برای عید نوروز و سفره هفت سین 1403

ساخت کاردستی محبوبیت زیادی بین سنین مختلف دارد و به بچه ها روشی منحصر به فرد و هیجان انگیز برای هدایت خلاقیت خود ارائه می دهد. در این پست از آلامتو مجموعه ای از کاردستی اژدها سرگرم‌کننده و آسان را آماده کردیم که می‌توانید با استفاده از مواد و تکنیک‌های مختلف آن را تهیه کنید. این کاردستی های اژدها برای کودکان پیش دبستانی، مهدکودک ها و کودکان در تمام سنین عالی است. آسان ترین ایده ساخت کاردستی اژدها برای عید نوروز و سفره هفت سین 1403 را درادامه این متن مشاهده کنید.

همچنین بخوانید: سفره هفت سین امسال چه رنگی است؟

ساخت کاردستی اژدها برای عید نوروز 1403 آسان

1. ساخت کاردستی اژدها با رول کاغذ توالت برای هفت سین

ایده ساخت کاردستی اژدها با رول کاغذ توالت بسیار جذاب و آسان است. شما می‌توانید کاردستی اژدهای رول کاغذی خود را فقط با وسایل و ابزار ساده بسازید! ما یک نمونه برای الهام گرفتن ساخت اژدها ارائه دادیم.

شما فقط به یک رول دستمال توالت، چسب، چشم های گوگولی و خلاقیت نیاز دارید. ایده‌آل برای بچه‌هایی در تمام سنین که عاشق اژدها هستند.

ساخت کاردستی اژدها با رول کاغذ توالت

2. ساخت اژدها برای سفره هفت سین با الگو

اژدهای کاغذی جادویی خود را با این الگو اژدهای ساده قابل چاپ بسازید. الگو را پرینت بگیرید و با استفاده از مقوای ضخیم، نشانگرها، مداد رنگی، یا رنگ آمیزی خلاقیت به خرج دهید تا آن را هر طور که دوست دارید تزئین کنید.

قسمت هایی که با خط قرمز مشخص شده است را برش دهید و در نقطه مشخص شده نصب کنید. فراموش نکنید که این الگو باید روی مقوای ضخیم یا کارتن پیاده شود.

همچنین بخوانید: کاردستی عید نوروز کودکانه سفره هفت سین

ساخت اژدها برای سفره هفت سین

کاردستی اژدها

3. کاردستی اژدها برای عید با بشقاب کاغذی برای کودکان

هنرمند درونی خود را با این  صنایع دستی زیبا و پیچیده اژدها رها کنید . از یک بشقاب کاغذی یک اژدهای تخیلی بسازید! فقط با یک خودکار، منگنه/نوار چسب و ایده های خلاقانه می توانید یک موجود جادویی منحصر به فرد بسازید. آن را با کلاژهای کاغذی، تکه پارچه یا رنگ تزئین کنید.

کاردستی اژدها برای عید

4. کاردستی ساده اژدها با بشقاب کاغذی برای بچه ها

این  کاردستی اژدها برای کودکان پیش دبستانی  برای توسعه مهارت های حرکتی ظریف و تشویق خلاقیت عالی است. این کاردستی اژدها با بشقاب کاغذی باورنکردنی تخیل بچه های شما را زنده می کند!

این پروژه سرگرم‌کننده و آسان، ایده‌آل برای بچه‌ها در تمام سنین، به چند ماده نیاز دارد – یک صفحه کاغذ، رنگ، کاغذ، چسب، نشانگر سیاه و الگوی مناسب اژدها. با توجه به اینکه نتیجه یک سر اژدهای شگفت انگیزی است که با آتش نفس می کشد، جای تعجب نیست که این موجودات افسانه ای بسیار مورد علاقه کودکان در همه جا هستند.

همچنین بخوانید: ایده ساخت هفت سین دست ساز خانگی زیبا و شیک با وسایل ساده

کاردستی ساده اژدها با بشقاب کاغذی

5. برای سال نو یک ماسک اژدهای چینی درست کنید

اجازه دهید تخیل شما اوج بگیرد و یک اژدهای جادویی چینی بسازید! ساختن ماسک و بال اژدها با مقوا، چوب بستنی، چسب، زرق و برق و نشانگر سیاه، محصول نهایی هیجان انگیزی را ایجاد می کند که بچه ها آن را دوست خواهند داشت!

ماسک اژدهای چینی

6. ساخت اژدهای کاغذی زیبا

ایده‌های هنری و صنایع دستی سرگرم‌کننده و آسان اژدها برای بچه‌ها را کاوش کنید. این کاردستی برای کودکان کم سن و سال و مبتدی مناسب است و به آنها اجازه می دهد اژدهای بزرگ، کوچک، زیبا یا خشن بسازند.

تنها چیزی که لازم است مقداری کاغذ مقوایی، نشانگر/ مداد رنگی/ مداد رنگی، یک الگوی کاردستی اژدها، یک چسب و چشم‌های پلاستیکی است، بقیه چیزها به تخیل آنها بستگی دارد.

ساخت اژدهای کاغذی زیبا

7. کاردستی اژدها برای عید نوروز

با این ایده‌های سرگرم کننده و آسان برای اژدهای کاغذی  که مطمئناً خوشحال و الهام بخش هستند، خلاق شوید  . با این کاردستی رول دستمال توالت اژدها، داستان های افسانه ای را زنده کنید! شما فقط به تعدادی رول کاغذ، نشانگر، چوب چسب و یک الگوی قابل چاپ نیاز دارید.

همچنین بخوانید: آموزش ساخت ظروف هفت سین با سیخ چوبی

کاردستی اژدها برای عید نوروز

8. ایده کاردستی اژدهای سفره هفت سین با کاغذ رنگی

می توانید سعی کنید کاغذ اژدهای رنگارنگ را با استفاده از کاغذهای خود با رنگ‌های خیره کننده بسازید. این کاردستی اژدها اگرچه ساده است اما به سفره هفت سین جلو زیبایی می دهد.

ایده کاردستی اژدهای سفره هفت سین با کاغذ رنگی

9. ساخت کاردستی سر اژدها با جعبه کفش

تنها چیزی که نیاز دارید دو جعبه کفش و چند ابزار ساده برای ایجاد یک اژدهای آتش‌نفس خیره‌کننده است که مناسب تزئینات سال نو شما خواهد بود.

این کاردستی سرگرم‌کننده برای کل خانواده، فعالیتی عالی است. چه به عنوان یک پروژه گروهی مشترک و چه به عنوان یک اثر هنری انفرادی، سر اژدهای جعبه کفش نهایی می تواند افزودنی عالی برای هر نمایش یا تزئینات سال نو شمسی باشد.

ساخت کاردستی سر اژدها

10. کاردستی اژدها با کاغذ مخروطی

یکی از ساده ترین روش های ساخت کاردستی اژدها برای عید تهیه یک مخروط با کاغذ رنگی و تزیین آن است. شما می توانید اژدهای خود را در اندازه کوچک یا بزرگ تهیه کنید.

همچنین بخوانید: ایده تزیین سفره هفت سین با شیشه استوانه ای

کاردستی اژدها با کاغذ مخروطی

اژدهای هفت سین

11. ساخت کاردستی اژدها برای سفره هفت سین با کارتن تخم مرغ

اگر می خواهید یک اژدهای چینی بسازید استفاده از کارتن تخم مرغ ایده خوبی است. شما می توانید با رنگ آمیزی و تزیین آن یک اژدهای زیبا در هفت سین خود داشته باشید.

ساخت کاردستی اژدها برای سفره هفت سین

12. ایده ساخت اژدها برای عید نوروز با نمد

ساخت کاردستی اژدها با نمد یک ایده جذاب است که می تواند به تزیین هر چه بیشتر سفره هفت سین کمک کند. برای این که اژدهای شما تمیزتر از کار در بیاید باید ابتدا الگوی کاغذی تهیه کرد و سپس روی نمد آن را پیاده کرد. کودکان باید برای ساخت این اژدها از والدین خود کمک بگیرند.

ایده ساخت اژدها برای عید نوروز با نمد

مدل اژدها نمدی

ساخت اژدها نمدی

سخن آخر

امیدواریم این مطلب از آلامتو با موضوع ساخت کاردستی اژدها برای عید نوروز و ساخت کاردستی اژدها برای هفت سین مورد پسند شما همراهان قرار گرفته باشد.


نظر خود را بیان کنید