تبلیغات آنلاین online_advertising

آیا تابحال به این فکر کرده‌اید که کدام شیوه تبلیغاتی برای شما موثرتر خواهد بود؟

روش های متعددی برای تبلیغ یک وب سایت میتوان به کار برد. این روش ها میتوانند وب سایت را به صورت آفلاین و آنلاین (تبلیغ بنری ، تبلیغ متنی و …) ترویج دهند. به طور مشابه اگر وب سایت یک ابزار بازاریابی برا کمک به ترویج کسب و کار حقیقی باشد، گمان میشود که بهترین روش برای تبلیغ این کسب کار استفاده از روشهای تبلیغاتی سنتی میباشد. اما این صحیح نیست.

در حقیقت، بیشتر کسب و کارها در دنیای حقیقی برای ترویج وب سایت های خود از روش های آفلاین استفاده میکنند، چرا که برداشت آنان این بوده است که بهترین روش برای انتقال پیام و تبدیل آگهی های تبلیغاتی به فروش موثر، بوسیله یک وب سایت امکان پذیر است. در اینجا به چند دلیل مهم برای بهتر بودن تبلیغات آنلاین از تبلیغات آفلاین می پردازیم:

آگهی های فوری

وقتی که کاربران از وبسایتی بازدید میکنند، آنها میتوانند سریعا به محصول یا خدمات آن دسترسی پیدا کنند که این امر به وسیله تبلیغات چاپ شده و تلویزیونی امکان پذیر نیست. شما میتوانید یه بازدید کننده از هر کلیک دریافت کنید که فوری بتوانند تصمیم به خرید بگیرند. کسب و کار شما چه بر پایه تجارت الکترونیک باشد و چه نباشد، شما میتوانید این بازدید کننده ها را بسیار آسان تر از دیگر شرایط تشویق به خرید کنید.

یادآوری آسانتر

توانایی به یاد آوردن آدرس وب سایت ها بسیار را حت تر از به یاد آوردن شماره تلفن هاست. دلیل این مساله این است که به یاد آوردن کلمات بسی آسان تر از یادآوری ترکیبی از رقم هاست. بنابراین ، استفاده از تبلیغات آنلاین، در تشخیص دیگران به شما برند بهتری میدهد و بازاریابی شما موثر تر خواهد بود.

قابل توجه ترین ویژگی وب سایت ها و بازاریابی آنلاین این است که بر خلاف تبلیغات چاپی و تلویزیونی یک واسط تعاملی است. همانطور که در بالا ذکر شد، تبلیغات آنلاین یک شانس برای تصمیم های فوری خرید است. آنچه که تبلیغات آنلاین را بیش از همه از تبلیغات آفلاین متمایز میکند مشتریان بالقوه ای هستند که به اطلاعاتی که میخواهند میتوانند دست پیدا کنند به طوریکه به وب سایت شما دسترسی پیدا کنند. این باعث میشود که آنها احساس اطمینان بیشتری برای خرید کردن پیدا کنند.

هزینه کمتر

تبلیغات تلویزیونی و چاپی میتوانند بسیار گران باشند. شما نه تنها مجبور به پرداخت برای فضای تبلیغاتی که نیاز دارید هستید، بلکه باید هزینه تولید، طراحی و غیره تبلیغات را نیز بپردازید. با پرداخت کلیکی هزینه کمتر و مناسب تری در این زمینه پرداخت خواهید کرد.

تبلیغات آنلاین تبلیغات جهانی را ممکن میسازد

تبلیغات آنلاین باعث میشود که تبلیغات محدود به مکان خاصی نباشد و قابل استفاده برای اقصی نقاط جهان قرار بگیرد. در حالیکه تبلیغات بیلبردی و حتی تلویزیونی برای شهر و کشور خاصی قابل استفاده است.

تبلیغات آنلاین آسانتر مدیریت و نظارت میشوند

نظارت و مدیریت اینکه چه کسی بر روی تبلیغات شما کلیک کرده است در مورد تبلیغات آنلاین آسانتر است. تبلیغات آفلاین، به صورت موثر نمیتوانند نظارت شوند. مثلا اگر یکی از مشتریان شما در مورد یک تبلیغ بیلبردی خاص با شما تماس بگیرد، شما به سختی تشخیص خواهید داد که کدام بیلبرد مد نظر این شخص بوده ست. تبلیغات آنلاین ابزار تحلیل تمامی اتفاقاتی که در محل سرمایه گذاری شما می افتدا را فراهم میکند.

تبلیغات آنلایت هدفگذاری بهتری در جامعه تکنولوژی زده میباشد.

بدون شک ، اکثریت جامعه مدرن امروز تمایل به وصل بودن به اینترنت دارند. خرید از طریق اینترنت امروز مورد توجه است چرا که در این صورت توانایی مقایسه قیمت ها بینابین فروشگاه های مختلف سریعا ممکن است. اگر تمایل مردم بیشتر به آنلاین بودن است، پس بهتر است که تبلیغات نیز به صورت آنلاین صورت گیرد.

همیشه در دسترس است

تبلیغات آنلاین ۲۴ ساعت در روز و هفت روز در هفته در هر زمان قابل دسترسی در وب سایت شماست. این بدین معنی ست که شما میتوانید به صورت موثر فروش داشتی باشید حتی زمانی که در خواب هستید

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

نظر خود را بیان کنید