مجله آلامتو

پس از گذشت چند سال کنسرت محمد اصفهانی در اصفهان برگزار شد، ابتدا قرار بود این کنسرت در تیرماه برگزار شود، اما به دلیل نزدیک بودن ماه مبارک رمضان و یا هر دلیل دیگر به شهریور ماه موکول شد.

 

به تعویق افتادن چند ماهه این كنسرت شور و حال مردم را از اجرای محمد اصفهانی از بین نبرد و آنها را از حاشیه به دور نگه داشت، اما این همه داستان نبود و دو شب برگزاری این کنسرت در تالار رودکی اصفهان، برگزارکنندگان این کنسرت اختلافات مالی خود را تا آخرین شب اجرا کشاندند و این اختلافات تا حدی پیش رفت که یک ربع قبل از شروع کنسرت و با وجود استقبال پر شور مردم اصفهان، صدابردار وسایل خود را جمع و قصد ترک تالار رودکی را کرد و کنسرتی که قرار بود ساعت 21 شروع شود، در آخرین شب با یک ساعت تاخیر اجرا شد.
محسن نوید‌‌پور، یکی از برگزار کنندگان این کنسرت گفت: برای هماهنگی‌های كنسرت محمد اصفهانی با مشارکت مجید احدزاده در تهران به عنوان مسؤول هماهنگی‌ها و شرکت آوای نوین اصفهان با مدیریت بنده مجوز برگزار شد.
وی در مورد اختلافاتش با مجید احدزاده اظهار کرد: من و احد‌زاده در برگزاری و اجرای کنسرت شریک بودیم و قرار بود که هزینه‌ها برابر محاسبه شود ولی در شب آخر، او در پرداخت هزینه کوتاهی کرد و متاسفانه كنسرت تعویق افتاد و بنده مساله را ختم به خیر کردم.
نویدپور افزود: از احدزاده شکایت کردم زیرا حدود 90 درصد از هزینه‌ها را بنده پرداخت کردم و حق و حقوقی که از بنده پایمال کرده است را توسط قانون خواهم گرفت.
وی اختلافاتش با محمد اصفهانی را که در برخی رسانه‌ها مطرح شده است، کذب محض خواند و گفت: محمد اصفهانی قبل از شروع کنسرت حقوقش را گرفته است و خوشبختانه همه چیز از طرف محمد اصفهانی خوب پیش رفت.
مدیر شرکت آوای نوین اصفهان تصریح کرد: کنسرت از نظر نور‌ پردازی و صدابرداری هم به خوبی پیش رفت و برای حواشی که در شب آخر اتفاق افتاد متاسفم.
کنسرت محمد اصفهانی در روزهای نهم و دهم شهریورماه در تالار رودکی اصفهان برگزار شد.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین

نظر خود را بیان کنید