با رشد چشمگیر میلیونرهای روس، انگلیس برای جذب گردشگران ثروتمند این کشور فرش قرمز پهن می‌کند.

paris

به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا، مقامات صنعت گردشگری انگلیس که کشورشان یکی از مقاصد برتر گردشگری اروپا محسوب می‌شود، قصد دارند با رشد چشمگیر تعداد میلیونرهای روس در سال‌های اخیر، این کشور را به یکی از مقاصد گردشگران ثروتمند روسیه تبدیل کنند.

به گزارش مسکو تایمز، از مدت‌ها قبل معرفی جاذبه‌های گردشگری انگلیس در قالب شعار جدید «به انگلیس سفر کنید، شما هم دعوتید» در شهرهای مختلف روسیه، به ویژه شهر مسکو، پایتخت این کشور آغاز شده که می‌تواند نقش بسزایی در جذب گردشگران ثروتمند روس به انگلیس داشته باشد.

در این راستا دولت انگلیس شرایط لازم برای رشد ۷۵ درصدی سفر گردشگران روس به انگلیس را فراهم کرده تا تعداد آنها را در قالب برنامه‌ای هفت ساله از رقم فصلی ۲۱۰ هزار گردشگر در سال ۲۰۱۲ به ۳۷۰ هزار گردشگر در سال ۲۰۲۰ برساند.

دولت انگلیس همچنین قصد دارد در قالب برنامه‌ای ‌١٠ ساله، درآمدهای این کشور از محل صنعت گردشگری را به ‌۱۸۸ میلیارد پوند در سال ۲۰۲۰ برساند و این کشور را به قطب نخست گردشگری اروپا تبدیل کند.

بر اساس آمارهای ارائه شده از سوی مسئولان صنعت گردشگری انگلیس، گردشگران روس از ولخرج‌ترین گردشگران خارجی محسوب شده و هر گردشگر روس به طور متوسط ۱۴۵۰ پوند در انگلیس خرج می‌کند.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

نظر خود را بیان کنید