مجله آلامتو

Murat 131'den tır yaptı

گاهی اوقات آرزوها باعث می شوند تا انسان دست به انجام هر کاری بزند. این آرزوها گاهی کوچک هستند  به راحتی برآورده می شوند اما زمانی هم هست که آرزوهای بزرگی دارید که رسیدن به آن ها تلاش بیش از حد می خواهد و شاید هیچگاه هم به آن نرسید از این رو سعی می کنید آن را بنا به شرایط تغییر دهید.

“اسماعیل مسیگلو” یک راننده اتوبوس اهل ترکیه است که همیشه آرزو داشت تا یک کامیون شخصی داشته باشد ولی با توجه به شرایط زندگی و درآمد خرید همچین کامیونی برای اون هرگز مقدور نمی شد تا اینکه برای رسیدن به این آرزو تصمیم گرفت خودش دست به کار شود.

او برای برآورده کردن این آرزو تصمیم گرفت تا خودش یک کامیون از آهن قراضه و وسایل دست دوم تا حدی که توان مالی اش می رسد بسازد و حالا کامیونی قرمز و قانونی دارد که خودش در حیاط خانه ساخته است و نام آن را “IMES” گذاشته است.

diy-truck2

او حالا اولین نفری است که در ترکیه و شاید در دنیا یک کامیون تمام و کمال را خودش به تنهایی و تنها با استفاده از وسایل دست دوم ساخته است. او از سختی کار تنها تمسخر دوستان و آشنایان را یاد می کند که در طول این پروژه چند صد بار او را مسخره کرده اند.

او بدون هیچ نقشه و بدون هرگونه آموزش قبلی تمامی بدنه را تنها با چند ابزار ساده ساخته است. این خودرو که چندین ماه برای ساخت آن وقت صرف شده است تنها 2.800 دلار برای این آقای 30 ساله خرج برداشته است.

diy-truck3

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

نظر خود را بیان کنید