تور مالزی نوروز 97 جزو تورهای بسیار پر طرفدار در میان ایرانیان است. هر ساله میلیون ها گردشگر از مالزی بازدید میکنند که از این میان، بسیاری از توریست ها از کشورمان به تور مالزی نوروز می روند. کشور مالزی، به دلیل قرارگیری در نزدیکی خط استوا دارای آب و هوایی مطلوب در کل طول سال جهت بازدید از این کشور است.

میانگین دمای هوا در طول سال بین 23 تا 32 درجه ی سلسیوس متغیر است. میزان بارندگی در شهرهای مختلف مالزی متغیر بوده و اغلب بارندگی های شدید در بعد از ظهر رخ می دهند که بیش از یک تا دو ساعت طول نمی کشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید 8851080-021

تور نوروز مالزی

اما نگران بارندگی های شدید در تور مالزی نوروز 97 نباشید، شاید در طول اقامت یک هفته ای شما این اتفاق یک یا دو بار رخ دهد و از آنجایی که مدت زمان بارندگی چندان طولانی نیست، این مسئله اختلالی در برنامه ریزی گشت های شما وارد نمی کند. پس نگران نباشید و برنامه ریزی دقیق خود را برای لذت بردن از اقامت خود در کشور مالزی را انجام دهید.

کشور مالزی اغلب با نماد معروفش، یعنی برج های دوقلوی پتروناس شناخته می شود. جالب است بدانید این برج ها بلندترین برج های دوقلو در جهان می باشند. برج های دوقلوی پتروناس دارای 88 طبقه هستند، این دو برج از طریق پلی در طبقات 44 و 45 به یکدیگر متصل هستند.

تور نوروز مالزی

اتصال دو برج توسط این پل به دو دلیل عمده شکل گرفت. با این پل در میان دو برج، استحکام دو برج تقویت شده و علاوه بر آن رفت و آمد میان دو برج با سهولت بیشتری ممکن میشود. بازدید از این پل دو طبقه برای عموم آزاد است. لیکن برای بازدید از آن می بایست از پیش بلیط ورود به پل را تهیه کنید.

دقیقا در جوار برج های دوقلوی پتروناس، مرکز خرید شش طبقه ای به نام مرکز خرید Suria KLCC قرار گرفته است. اغلب برندهای معتبر دنیای مد در این مرکز خرید شش طبقه دارای شعبه هستند. اگر به قصد خرید به تور مالزی نوروز می روید، بازدید از این مرکز خرید را در برنامه ی خود قرار دهید.

تور نوروز مالزی

دیدنی های کوالالامپور بسیار اند. بطوریکه نمی دانید تفریحات خود از کجا شروع کنید و آنها را در کجا به پایان برسانید. معمولاً مسافران تور مالزی نوروز 97 که تنها شهر کوالالامپور را برای اقامت انتخاب می کنند به دنبال بازدید از معروف جاهای دیدنی کوالالامپور، و البته خرید از مراکز خرید بیشمار این شهر هستند.

معروفترین خیابان شهر، خیابان بوکیت بینتانگ است. معمولاً هتل هایی که در این ناحیه از شهر واقع شده اند، نرخ اقامت بیشتری نسبت به دیگر هتل ها دارند. البته اگر در این هتل های اقامت کنید، کاملاً درک خواهید کرد که چرا این هتل ها اندکی گران تر هستند. دسترسی به مراکز خرید معروف کوالالامپور از این نقطه از شهر بسیار ساده است.

تور نوروز مالزی

در درجه ی نخست باید بدانید که اغلب لوازم مورد نیاز خود را می توانید از این منطقه تهیه کنید چرا که بهترین مراکز خرید کوالالامپور، از جمله پاویلیون در این خیابان قرار گرفته اند. و اگر قصد خرید از دیگر مراکز خرید در دیگر نقاط کوالالامپور را دارید، براحتی و با استفاده از سیستم حمل و نقل شهری می توانید به دیگر نقاط شهر سفر کنید.

اما جذابیت های کشور مالزی به شهر کوالالامپور محدود نمی شوند. حتماً نام جزایر معروف لنکاوی و پنانگ را شنیده اید. این دو جزیره جزو پر طرفدارترین مقاصد گردشگری در سراسر جهان هستند. هر دوی این جزایر در قسمت شمال غربی کشور مالزی واقع شده اند.

تور نوروز مالزی

جزیره ی لنکاوی نسبت به جزیره ی پنانگ در قسمت شمالی تر و نزدیک به مرز تایلند قرار گرفته است. این جزیره ی زیبا و توریستی، منطقه ای آزاد بوده و به همین دلیل سالانه میزبان گردشگران داخلی و خارجی بسیاری است.

تفریحات جزیره ی لنکاوی شامل طبیعت گردی، استراحت در سواحل زیبای لنکاوی، غواصی در آب های زمردین دریاهای محصور کننده ی این جزیره، ورزش های آبی و ساحلی و البته اقامت در هتل های لوکس این جزیره است.

تور نوروز مالزی

دانستن این نکته خالی از لطف نیست که گردشگران اجازه ی وارد کردن خودروی شخصی خود به جزیره را ندارند. از آنجایی که این جزیره جزو میراث جهانی یونسکو است، تلاش ها برای حفاظت از محیط زیست و اقلیم جزیره بسیار سختگیرانه پیگیری می شوند.

پس برای رسیدن به لنکاوی دو راه عمده وجود دارد. نخست استفاده از پروازهای داخلی مالزی است. شما براحتی با خرید یک بلیط داخلی به مقصد لنکاوی می توانید خود را به این جزیره برسانید. این روش راه پیشنهادی ما به مسافران تور لنکاوی است. چرا که وقت کمتری صرف سفر از کوالالامپور به لنکاوی می شود.

راه دیگر راه ترکیبی زمینی و دریایی است، به این ترتیب که خود را به ساحل ایالت کداح در شمال مالزی برسانید و از آنجا با یک کشتی یا قایق بزرگ به لنکاوی بروید. اگر زمان کافی برای ماجراجویی دارید این روش نیز می توان هیجان انگیز باشد.

تور نوروز مالزی

دیگر جزیره ی توریستی و پرگردشگر مالزی، جزیره ی تاریحی پنانگ است. این جزیره در شمال غربی مالزی واقع شده و از طریق یکی از طولانی ترین پل های آسیا به خاک مالزی متصل است. پل پنانگ اولین جاذبه ای است که در سفر خود به پنانگ خواهید دید. این پل یکی از سمبل های جزیره ی پنانگ نیز به شمار می رود.

تور نوروز مالزی

اغلب مسافران تور مالزی عید 97 و پنانگ، بواسطه ی جذابیت های تاریخی پنانگ به این جزیره سفر میکنند. ناگفته نماند که این جزیره تفریحات ساحلی و دریایی بسیاری را نیز به مسافران خود عرضه می کند. ساحل معروف باتو فرینگی محل قرار گیری هتل های معروف جزیره است. اغلب مسافران این ساحل و هتل هایی که در این ساحل قرار گرفته اند را برای اقامت برمی گزینند.

تور نوروز مالزی

صنعت هتل سازی در مالزی بشدت رو به گسترش است. با توجه به حجم بالای مسافران تور مالزی نوروز ، این کشور می بایست در صدد تهیه ی محل اقامت متناسب با این حجم از مسافران باشد. البته این امر تنها با تمهیدات دولت مالزی میسر نبوده و هتل داران نامی جهان در این میان نیز نقشی پررنگ داشته اند.

کافی است نگاهی به هتل های متمرکز در شهر کوالالامپور بیاندازید تا صحت این حرف برای شما آشکار شود. هتل هایی نظیر کنکورد، هتل هالیدی، هتل هیلتون، هتل شانگریلا و … همگی هتل های بین المللی و جزو پرطرفدارترین هتل های شهر کوالالامپور هستند.

تور نوروز مالزی

از دیگر نکاتی که برای سفر به مالزی باید بدانید، واحد پول مالزی است. واحد پول کشور مالزی، رینگت مالزی است. البته بهتر است برای تور مالزی نوروز 97 خود ابتدا به مقداری که نیاز دارید دلار آمریکا تهیه کنید و پس از رسیدن به خاک مالزی نسبت به تعویض پول نقد خود اقدام کنید.

تور نوروز مالزی

نرخ تبدیل ارز تومان به مالزی در حال حاضر معادل با 1100 تومان به ازای هر رینگت است. احتمال اینکه این نرخ در آینده متفاوت باشد وجود دارد.

دانستن نکاتی در مورد مذهب مردم مالزی نیز می تواند حائز اهمیت باشد. از جمعیت 31 میلیون نفری کشور مالزی، تقریباً 52 درصد مالایی بوده و تمامی این مالایی ها مسلمان تلقی می شوند. بنابراین تقریباً 15 میلیون نفر در مالزی دین اسلام دارند.

تور نوروز مالزی

نیمه ی دیگر جمعیت مالزی را مذاهبی نظیر هندوئیسم، بودائیسم، ادیان قدیمی چینی و سایر ادیان تشکیل می دهند. ساکنین مالزی در انتخاب دین آزاد اند و اقشار مختلف جامعه با گرایش های دینی متفاوت در صلح کامل در کنار یکدیگر زندگی میکنند.

در کشوری که مذاهب مختلف به رسمیت شناخته می شوند، بدیهی است که تعطیلی های مذهبی مربوط به هر کدام از این ادیان نیز رسمی هستند. برخی از مهم ترین روزهای تعطیل مالزی که بهتر است در تور مالزی نوروز 97 خود به آنها توجه داشته باشید عبارتند از: عید فطر، عید قربان، شب کریسمس، شب سال نوی میلادی و جشن سال نوی چینی.

تور نوروز مالزی

بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که در برخی از این ایام کشور مالزی بشدت مملو از مسافران خارجی می شود. پس اگر قصد خرید تور مالزی نوروز را در یکی از تاریخ های ذکر شده دارید، حداقل از یک ماه پیش برای بستن پکیج تور مالزی عید 97 مورد نظر خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

از عمده ترین دلایل محبوبیت تور مالزی نوروز 97 نسبت به دیگر تورها، عدم نیاز به دریافت ویزا برای ورود به خاک کشور مالزی است. کشور مالزی جزو معدود کشورهایی است که اتباع ایرانی می توانند بدون نیاز به ویزا به آن وارد شوند. ناگفته نماند که ورود به مالزی برای ایرانیان، بدون مالزی تنها برای 14 روز امکان پذیر است و چنانچه برای مدت زمان بیشتری قصد اقامت در مالزی را دارید، می بایست نسبت به اخذ ویزا اقدام کنید.

تور نوروز مالزی

بهترین روش برای وارد شدن به مالزی از ایرن از طریق خرید بلیط مالزی و سفر هوایی به این کشور است. پروازهای به مقصد مالزی بصورت روازنه و هفتگی از فرودگاه بین المللی امام خمینی انجام میگیرد. از این میان، پروازهای خطوط هوایی ماهان و ایرآسیا بواسطه ی مستقیم بودنشان بیشترین طرفدار را دارند.

تور نوروز مالزی

شایان ذکر است که پروازهای ماهان و ایرآسیا با پروازی 8 ساعته مسیر هوایی میان ایران و مالزی را طی می کنند. پروازهای بین المللی دیگری نیز در مسیر میان ایران و مالزی فعالیت می کنند. از این میان میتوان به پروازهای اماراتی، قطری، عمانی و تایلندی اشاره کرد.

کیفیت برتر پروازهای بین المللی دیگر نسبت به پروازهای ماهان و ایرآسیا بر کسی پوشیده نیست، لیکن این نوع پروازها دارای زمان ترانزیت بین مبدا و مقصد می باشند. بسته به کشور ایرلاین، این زمان ترانزیت در یی از کشورهای امارات، قطر، عمان ترکیه و یا کشورهای دیگر هستند.

تور نوروز مالزی

پیشنهاد می شود برای گشت و گذار خود در طی سفر به مالزی از پیش برنامه ریزی های لازم را انجام دهید یا در نخستین روز سفر خود به مالزی این کار را بر عهده ی تور لیدر خود قرار دهید. همانگونه که در ابتدای متن نیز اشاره شد مکان های دیدنی و جذابیت های توریستی مالزی بسیار اند.

پس پیش از تور مالزی نوروز 97 خود نقاط دیدنی مالزی را بشناسید تا بتوانید بیشترین بهره را از زمان خود در مالزی ببرید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر همکاران ما در آژانس گردشگری سفری دیگر، آماده ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما عزیزان هستند.

تور نوروز مالزی

 از دیگر دلایل محبوبیت تور مالزی نوروز ، نزدیک بودن این کشور به دو کشور توریست پذیر تایلند و سنگاپور می باشد. بنابراین اگر پیش از رفتن به تور مالزی ویزای کشورهای تایلند و سنگاپور را اخذ کرده باشید، می توانید از توری ترکیبی بهره ببرید و همزمان از چند کشور بازدید کنید. راه های سفر به کشورهای تایلند و سنگاپور از کشور مالزی، هم از طریق دریایی و هم از طریق مرز زمینی، هم چنین از طریق سفر هوایی امکان پذیر است.

تور نوروز مالزی

 بسته به میزان هزینه ای که در نظر دارید در تور مالزی خود صرف کنید، می توانید از میان هتل های مالزی با درجه کیفیت مختلف انتخاب کنید. معمولاً هتل ها از درجه کیفی سه ستاره شروع شده و تا پنج ستاره های عالی ادامه می یابند. طبعاً هزینه ی اقامت در این هتل ها بسیار متفاوت خواهد بود. بنابراین در انتخاب هتل خود در تور مالزی عید 97 دقت و وقت لازم را به خرج دهید تا زمان بینظیری را در مالزی بگذرانید.

تور نوروز مالزی

در این متن سعی شد به تمامی آنچه در مورد تور مالزی نوروز ، تورهای ترکیبی مالزی از جمله تور کوالالامپور-لنکاوی، تور کوالالامپور-پنانگ، تور کوالالامپور-سنگاپور و تور کوالالامپور-تایلند، نیاز دارید پرداخته شود. معرفی هتل ها و مناظر دیدنی مالزی در شهرهای کوالالامپور، لنکاوی و پنانگ خود نیازمند مطالب جداگانه است.

در پست های دیگر با ما همراه باشید تا اطلاعات کامل در مورد تور مالزی نوروز 97 را کسب کنید.

شماره تماس ما برای کسانی نیازمند دریافت اطلاعات بیشتر هستند شماره تلفن ثابت 88851080 است.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

نظر خود را بیان کنید