اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که از زیبایی های شب برای تفریحات خود بیشتر از روز لذت میبرید بهتر است با این 12 مقصد گردشگری آشنا شوید.

به گزارش آلامتو و به نقل از الی گشت؛ شب زیبایی ها ی خاص خودش را دارد، بعضی تفریحات جهان را فقط در شب می توانید انجام دهید با ما همراه شوید تا شما را با فوق العاده ترین فعالیت های شبانه آشنا کنیم:

بالون سواری در آلبوکرک مکزیک

در شهر آلبوکرک مکزیک از سال ۱۹۷۲ جشن های های بین المللی بالون سواری تشکیل می شود که نظرها را از سراسر جهان به سمت خود جلب کرده است. تماشای این بالن های درخشان در آسمان شب بسیار محسور کننده و رویایی است این جشن ها بعد از غروب آفتاب آغاز شده و با نمایش آتش بازی به پایان می رسد.

به امپایر استیت در منهتن، نیویرک آمریکا بیایید

امپایر استیت معروف ترین آسمان خراش منتهن نیویورک برجی است که می توانید از آنجا به تماشای چشم اندازهای پانارومایی از شهر زیبای نیویورک بنشینید. در طبقه ۸۶ این برج، افق چشمکزن منهتن و جاذبه های مشهور نیویرک دیده می شود. تماشای این چشم انداز در ساعت ۲ صبح وقتی شهر در آرامش شبانه خود قرار دارد لذتی وصف نشدنی است.

صبح زود به بازار لندن بروید

این بازار از ساعت ۳ صبح باز است و در صورتی که خیلی زود برسید خلوت است. بازار در سالن بازار ویکتورین قرار دارد که با سقف قوس دار، رنگ بندی زیبا و ظاهر هوشمند خود خط بطلانی است بر گذشته وحشتناک اش که محل اعدام عمومی بوده است

به باغ وحش سنگاپور بروید

اولین باغ وحش شبانه دنیا در لیست مکان هایی قرار دارد که حتما باید از آن دیدن کنید. به لطف نور پردازی های مخصوص و قفس های خاص این حیوانات می توانید کاملا از نزدیک این موجودات زیبا را تماشا کنید. رد پای این موجودات را دنبال کنید تا بفهمید ۹۰۰ حیوان این بغ وحش شب ها چه فعالیت های انجام می دهند.

به همنوایی نورها در هنگ کنک نگاه کنید

هر شب ساعت ۸ شب آسمان خراش های ۴۰ منطقه از هنگ کنک به صورت همزمان با چراغ های نئون چشمک زن و نور لیزر نور پردازی های متحرک زیبایی را انجام می دهند که تماشای آن ها واقعا رویایی است.

در هارار اتیوپی به کفتارها غذا دهید

هر شب در خارج شهر هارار، کفتارها یواشکی از لانه ها بیرون می آیند تا از دست مردم غذا بخورند غذا دادن به این موجودات زیبا هم از تفریحات شیانه مردم این منطقه است.

در لاپلند فنلاند با تماشای شفق شمالی حیرت زده شوید

در اوج زمستان وقتی این منطقه در خاموشی ۲۴ ساعته فرو می رود در اوج سرما و یخبندان زمستان و در تاریکی شب سر خود را بالا برده و نورهای مسحور کننده شفق شمالی را به تماشا بنشینید

در کوچه های باریک پکن چین خود را گم کنید

کوچه های پر پیخ و خم و باریک چین که قدمتی ۸۰۰ ساله دارند شب ها واقعا حال و هوای رندگی می گیرند. مغازه ها و غذاخوری ها در اینجا تا پاسی از شب باز است

تماشای سفره ماهی ها در هاوایی آمریکا

با نور چراغ قوه در داخل آب آن ها را می بینید که در یکجا جمع شده و به شما نگاه می کنند و انگار با نور اشعه چراغ هیپنوتیزم شده اند.

در تایپه تایوان در بازار شبانه شیلین تا می توانید غذا بخورید

تایوانی ها به غذا اهمیت زیادی می دهند اگر از اسنک های خوشمزه بزرگترین بازار شبانه تایپی میل کنید پی به این واقعیت می برید. در این بازار می توانید بهترین غذاهای آسیایی را امتحان کنید.

در اردن به تماشای پترا در زیر نور ستارگان بنشینید

جمعیت زیادی جلوی هزاران نور کوچک شمع در کنار مجسمه پترا می نشینند که بسیار آرامش بخش است.

در بانکوک تایلند مسابقه کیک بوکیسنگ تایلندی را تماشا کنید

این مسابقات هر شب در تایلند انجام می شود و اگر عاشق ورزش های اکشن هستید به استادیوم بروید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

نظر خود را بیان کنید