مجله آلامتو

تام کروز قصد دارد با هدایای گرانقیمت دل دخترش را به دست آورد.

سوری در حال حاضر تحت سرپرستی مادرش است و همراه با مادرش کیتی هولمز در نیویورک زندگی می کند اما بنا به گزارش ستون شایعات نیویورک پست ، تام کروز که گاه گاهی دخترش را ملاقات می کند خیلی دوست دارد که دخترش زندگی باشکوه و پر از تجملی که پدرش برای او مهیا می کند را همیشه به یاد داشته باشد و به همین دلیل هر بار که او را ملاقات می کند پول زیادی خرج می کند.

 

بنابر نوشته مجله استار ، تام در تاریخ ۱۷ ژوئیه برای اولین بار پس از جدایی از کتی ، دخترش را ملاقات کرد و مبلغ هنگفتی در حدود ۱۷۰۰۰ دلار برای او هزینه کرد.

یکی از دوستان تام گفت:«آنها در کنار هم اوقات بسیار خوشی را سپری کردند. تام هر چیزی را که دخترش بخواهد ، بلافاصله در اختیارش قرار می دهد.»

یکی از دوستان کتی گفت:” اگر با پدرت باشی هیچ وقت مجبور نیستی در فرودگاه منتظر هواپیما بنشینی !”

“پدر هرگز به تو نه نمی گوید اما مادر گاهی خواسته های تو را رد می کند. خودتان قضاوت کنید اگر شما یک کودک ۵،۶ ساله بودید کدام را ترجیح می دادید؟”

طبق گزارش های اخیرا، تام درصدد خرید خانه ای در نیویورک است تا بدین وسیله بتواند زمان بیشتری را با دخترش بگذراند.

تام به دنبال شروعی دوباره است و به همین دلیل در جستجوی خانه ای جدید است. او نمی خواهد دوباره به آپارتمان “ایست ویلج” جایی که با کیتی در آن زندگی می کرد، باز گردد.

او به دنبال مکانی خصوصی و آرام است ، جایی که مجبور نباشد برای رفت و آمد از لابی و از کنار مردم عبور کند.

او قصد دارد فضایی ایده آل و بزرگ ، همراه با محوطه باز مناسب برای سوری فراهم آورد. این فضا ممکن است یک آپارتمان لوکس در داخل شهر باشد و یا یک خانه اشرافی در حومه شهر.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

نظر خود را بیان کنید