فال ماه تولد فال عشق با اسم حروف ابجد فال تناسب اندام
فال شخصیت شناسی فال گروه خونی فال چای فال شمع
فال عدد شانس فال رنگ شانس فال قهوه فال رنگ چشم
فال سفر فال شغل آینده فال ورق فال شب یلدا

پزشک خانواده

مدیر گروه گسترش شبکه های مرکز بهداشت استان یزد ضمن بیان این مطلب در پاسخ به این که  تهیه داروی تجویز شده توسط پزشک خانواده از چه داروخانه هایی امکان پذیر است و مبلغ پرداختی برای تهیه دارو چقدر است ؟” اظهارکرد: هزینه دارو در مراجعه به پزشک خانواده مربوطه رایگان است.

دکترمحمدمهدی بحری افزود: هزینه دارو در مراجعه به پزشک متخصص و فوق تخصص مانند شرایط فعلی خواهد بود در مراجعه مستقیم به پزشک خانواده، متخصص و فوق تخصص کليه هزينه هاي دارويي به عهده بيمار خواهد بود.

وی با اشاره به  هزینه ارائه خدمات تزریقات و وصل سرم در مطب پزشک خانواده  تصریح کرد: هزینه تزریقات و سرم تراپی در مراجعه به پزشک خانواده رایگان است.

مدیر گروه گسترش شبکه های مرکز بهداشت استان یزد در پاسخ به این سوال که ” آیا خدمات آزمایشگاهی  و رادیولوژی مشمول برنامه پزشک خانواده در مناطق شهری می باشد؟ به چه محل هایی می توان مراجعه کرد؟ ” خاطرنشان ساخت: اگر نسخه بيمار توسط پزشك خانواده، متخصص و فوق تخصص به آزمايشگاه و تصويربرداري طرف قرارداد و در قالب نظام ارجاع، ارجاع شده باشد، 80 درصد هزينه در بخش دولتي و 70 درصد هزينه در بخش خصوصي (طبق تعرفه توافقي) به عهده سازمان های بیمه خواهد بود.

وی همچنین افزود: اگر بيمار جهت دريافت خدمات آزمايشگاهي و تصويربرداري به مراکز غير طرف قرارداد مراجعه کند پرداخت صدرصد هزينه ها به عهده وي خواهد بود زیرا در خارج از نظام ارجاع، کليه هزينه هاي آزمايشگاهي و تصويربرداري به عهده بيمار می باشد.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

نظر خود را بیان کنید