چه کسی می داند که یک سری سوزن کوچک و بیهوده که تنها برای درست کردن لباس هستند یا حتی سوزن های کوچک که تنها برای آمپول زدن استفاده می شوند، بتوانند روزی تبدیل به یک مدل چشم نواز گردند؟

“دامین هرست” هنرمندی است که با استفاده از سوزن های جراحی، سوزن بخیه، تیغ، قلاب های ریز و دیگر موارد جراحی یا سوزن های خانگی 17 شهر را به طور کامل شبیه سازی کرده است که از میان آن ها می تواند به نیویورک، پکسن، مسکو، لندن، پاریس و … اشاره کرد.

او مدل های جالب خود را برای شرکت در یک مسابقه هنری در برزیل آماده کرده است و برای ساخت هر کدام از آن ها چندین ماه زمان صرف کرده است. در این مدل های سعی شده تا جزئیات تا حد امکان رعایت شود و حتی بعضی خصوصیت های شهرها نیز در آن رعایت شده است.

این فرد که به عنوان ثروتمندترین هنرمند دنیا شناخته می شود پیش از این نیز دست به کارهای جالب زده بود که مهمترین آن ها پوشاندن جمجمه انسان با الماس های گران قیمت بود. در ادامه می توانید تصاویر جدیدترین هنر او را مشاهده نمایید.

      شهری از جنس سوزن و تیغ damien-hirst-cityscapes شهری از جنس سوزن و تیغ damien-hirst-cityscapes9 damien-hirst-cityscapes5 شهری از جنس سوزن و تیغ damien-hirst-cityscapes3

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

نظر خود را بیان کنید