مجله آلامتو

تماشا: روز گذشته رجانیوز، حرف هایی از علی دارابی، معاون سیما را منتشر کرد. در این خبر اشاره ای به اینکه این سخنان در چه جلسه یا نشستی مطرح شده، نشده است اما از آنجا که در این سخنان، درباره امکان جلوگیری از پخش سریال «کلاه پهلوی» صحبت شده، خبری جالب توجه است.

«کلاه پهلوی» سریالی است با بودجه کلان در دسته آثار الف ویژه تلویزیون محسوب می شود و تقریبا 10 سال برای ساخت آن زمان گذاشته شده است. این حرف های دارابی را بخوانید:

– در جلسه ای با حضور عوامل سریال «کلاه پهلوی» عنوان شد که اگر این سریال به همین شکل ادامه پیدا کند، اجازه پخش نخواهد داشت؛ البته این کار در زمان مسئولان قبلی بسته شده، ولی مسئولیت پخش آن با بنده است.

– ممیزی هایی وجود دارد که امکان پخش بعضی از مسائل را به ما نمی دهد. بعضی از اشخاص، در حالی که در شبکه های مختلف حضور دارند، از ممنوع التصویر بودن خود گلایه دارند.

– مسائل و مشکلات مختلفی وجوددارد که ما نمی توانیم آنها را بگوییم. ما زیر نظر رهبری هستیم و هیچ شبکه ای بدون نظر ایشان تشکیل نمی شود.

– در مناظراتی که برای انتخابات قصد برگزاری آن را داریم، خیلی از افراد حاضر نیستنددر مقابل هم قرار بگیرند. خط قرمز ما برای دعوت به مناظرات این است که از جریان انحرافی و فتنه کسی در تلویزیون حضور نداشته باشد، اما کسانی که نقش برجسته ای در فتنه نداشتند و توبه کرده اند، منعی برای حضور ندارند.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

نظر خود را بیان کنید