South Africa

برای آن دسته از گردشگرانی که عاشق طبیعت و حیات وحش هستند آفریقای جنوبی یکی از دیدنی ترین مقاصد گردشگری خواهد بود.

به گزارش آلامتو و به نقل از الی گشت؛ آفریقای جنوبی به دلیل وجود تعداد زیادی شکارگاه تحت کنترل (game reserve)، یکی از بهترین مقاصد گردشگری برای سافاری است وچون گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد، اغلب مساله بر سر این است که برای سافاری کجا برویم. اگر به آفریقای جنوبی سفر می کنید و قصد دارید فقط دو روز برای سافاری وقت بگذارید، پیشنهاد می کنم به یک لژ سافاری خصوصی، در یک شکارگاه خصوصی بروید، چون از این طریق شانس بیشتری برای دیدن انواع مختلف حیوانات دارید. در لژهای خصوصی موجود در شکارگاه های خصوصی فرصت بیشتری برای آفرود وجود دارد و شما شکار بیشتری می بینید.

با ما همراه باشید تا با شکارگاه های محبوب آفریقای جنوبی آشنا شوید:

شکارگاه سابی سندز (sabi sands) و تیمباواتی (timbavati)، دو شکارگاه محبوب من هستند. هر دوی این شکارگاه ها در نزدیکی مرز پارک کروگر قرار دارند و شکارها آزادانه بین این دو منطقه جابه جا می شوند. شهرت شکارگاه سابی سندز بیشتر به خاطر گربه های بزرگی است که در این قسمت زندگی می کنند، بنابراین اینجا بهترین محل برای دیدن تعداد زیادی شیر و پلنگ است.

تعداد کمی لژ در تیمباواتی و سابی سندز وجود دارند. میزان لوکس بودن آن و قیمت ها، بستگی به امکانات مورد نظر شما دارد. سابی سندز لژهای بسیار لوکسی مانند سینگیتا و لاندولوزی دارد، اما لژهای ارزان تری مانند آراتوسا نیز وجود دارد. از جمله خدمات مشترک بین تمامی لژها، سافاری های فوق العاده ای است که برگزار می شود. در تیمباواتی می توانید گزینه های ارزان تر، همراه با سافاری و امکانات بسیار خوب پیدا کنید. در تیمباواتی لژهای مورد علاقه من، موتسواری و کامباکو هستند. اگر می خواهید یک سافاری عالی در یک منطقه عاری از مالاریا داشته باشید، شکارگاه مادیکو، بهترین گزینه در شمال غربی آفریقای جنوبی است که با بوتساوانا هم مرز است. منطقه مادیکو از نظر طبیعی بسیار شبیه پارک کروگر است. یکی دیگر از مزایای این شکارگاه این است که تنها ۳ ساعت با ژوهانسبورگ فاصله دارد. سافاری در مادیکو تجربه بسیار خوبی است، لژهای مورد علاقه من مادیکو هیلز و ایمپودیمو هستند. اگر دوست دارید گونه زیبا و در معرض خطر سگ وحشی آفریقایی را ببینید، حتما سری به این منطقه بزنید.

امیدوارم این مطلب به شما در پیدا کردن جای مناسب برای سافاری در آفریقای جنوبی کمک کرده باشد. فرقی نمی کند که به کدام شکارگاه می روید، در همه آنها یک سافاری فوق العاده را تجربه خواهید کرد. به خاطر داشته باشید این مکان ها، محبوب ترین شکارگاه های خصوصی در آفریقای جنوبی هستند و لازم است پیش از سفر، لژ مورد نظرتان را رزرو کنید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

نظر خود را بیان کنید