مجله آلامتو

iran

یک سایت سوئدی در گزارشی کیفیت بد پیراهن‌های تیم ملی ایران برای رقابت‌های جام‌جهانی ایران را سوژه کرد و با عنوان از دست رفتن سوغاتی پیراهن مسی و منع ایرانی‌ها تعویض لباس به انتشار گزارشی به شرح زیر پرداخت:

بازیکنان تیم ملی ایران از تعویض لباس‌هایشان پس از مسابقه در رقابت های جام‌جهانی منع شده‌اند. لباس‌هایی که ممکن است بعد از رقابت‌های جام‌جهانی برای بازیکنان بسیار کوچک شود.

تیم ملی ایران در گروه F رقابت‌های جام‌جهانی باید با تیم‌های آرژانتین، بوسنی و هرزگوین و نیجریه بازی کند اما آماده‌سازی این تیم خیلی خوب پیش نمی‌رود؛ حداقل از لحاظ امکانات.

کوتاه شدن پیراهن‌ها بعد از شست‌و‌شو

رضا حقیقی  نتوانست از لباسش که توسط آل‌اشپورت، اسپانسر تیم ملی ایران تهیه شده بود، پس از شست‌و‌شو استفاده کند زیرا لباس وی با سایز لارج پس از شسته شدن به سایز متوسط تغییر کرد و برایش کوچک شد. این‌ها انتقاداتی است که علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال ایران از گوش دادن به آنها خودداری می‌کند.

کفاشیان مدعی شد که این بازیکن لباسش را با آب بسیار داغ شسته است. اکنون نیز رئیس فدراسیون فوتبال ایران در مقابل بازیکنان ایستاده است و در این باره گفته است: باید اقتصادی فکر کنیم.

فدراسیون فوتبال ایران بازیکنان ایران را از تعویض لباس‌هایشان پس از دیدارهای جام‌جهانی منع کرده است.

کفاشیان در این باره گفت: برای هر بازی لباس جدیدی به بازیکنان داده نخواهد شد. بازیکنان باید اقتصادی فکر کنند.

انتظار می‌رود فدراسیون فوتبال ایران حداقل 53 میلیون در جام‌جهانی کسب کند اما لیونل مسی و دیگر آرژانتینی‌ها در عوض بازی مقابل بازیکنانی چون اشکان دژاگه، علیرضا جهانبخش یا رضا قوچان‌نژاد را از یاد خواهند برد.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

نظر خود را بیان کنید