تعبیر خواب تشت

دیدن تشت در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن تشت در خواب چیست؟

اگر زن در خواب تشت ببيند طبيعي است و اگر مرد ببيند غير طبيعي است و در خواب مي تواند تعبير داشته باشد. داشتن تشت در خواب توقع و طمع است و به قولي دندان گردي است…

اگر زني در خواب ببيندکه تشتي نو دارد کسي به ياري او مي شتابد و در اداره امور خانه به او کمک مي کند. اگر ببيند که تشتي کهنه دارد دست تنها مي ماند و از کار خسته مي شود و احتياج به استراحت دارد. اگر مردي ببيند که تشت دارد و آن تشت خالي است به چيزي طمع مي بندد و به تصاحب آن تحريص مي شود. تشت براي مرد انتظار و توقع بي موردو بي جاست به خصوص اگر خالي باشد و بيننده خواب احساس کند که متعلق به او مي باشد.اگر مرد يا زني ببيند که در خواب تشتي دارد و اين تشت از دستش افتاد و صدا کرد کاري مي کند که بد نامي و رسوائي به بار مي آورد. اگر تشت چرخيد و از او دور شد براي انجام کاري به دشواري مي افتد. اگر زني ببيند که در خواب تشتي دارد و آن تشت سوراخ است در خانواده و خانه اش مشکلي به وجود مي آيد و اگر مردي ببيند که تشتي دارد که سوراخ است کاري ميکند که نتيجه نمي گيرد و فقط خستگي به تنش مي ماند.

تعبیر خواب «تشت» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «تشت» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

2 دیدگاه

 1. رها در 1399/01/01در8:25 ق.ظ

  سلام سال نو مبارک
  یک ساعت مانده به تحویل سال خواب دیدم از یه مدرسه که نمی شناختم و مدرس اونجا بودم (شغلم در بیداری استاد دانشگاه هستم) بعد از تدریس که می خواستم از مدرسه بیام بیرون دو تا تشت از مدرسه ورداشتم آوردم خونه و از مامانم پنهان میکردم و گذاشتم توی کمدم. البته کمدم هم خیلی شلخته بود و داشتم مرتب میکردم
  ممنون از بزرگانی شما

  • یاسین صداقت در 1399/01/02در2:41 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر تشت در خواب برای زن معمولا نیکو است و د رخواب شما احتمالا بدین معنا است که شما در کارهای همان محل که در ان مشغول به کار هستید دچار مشکلی شوید و کسی یا کسانی به شما کمک خواهند کرد که از این مشکل رهایی یابید و ممکن است این کس و یا کسان را ماردتان نتواند قبول کند ولی تشت در خواب برای زن اگر نو باشد به معنای کمک رسان در مشکلات است.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید