تعبیر خواب رفتگر

دیدن رفتگر در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن رفتگر در خواب چیست؟

رفتگر sweeper

اگر ببينيم رفتگري زباله هاي خانه ما را مي برد غم خواري مي يابيم که غم و اندوه ما را مي کاهد و …

مشکل گشايي مي آيد که مشکلات زندگي ما را از ميان بر مي دارد. اگر ببينيم رفتگر آمد ولي زباله هاي ما را برد تعبير خلاف آن است. اگر ببينم خودمان رفتگر شده ايم مشکلات ديگران را از بين مي بريم و غم زدايي و چاره جويي مي کنيم.

تعبیر خواب «رفتگر» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «رفتگر» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

4 دیدگاه

 1. زهرا در 1399/04/05در6:59 ق.ظ

  خواب دیدم یه پیر مرد رفتگر عاشقم شده
  چن تا بچه اومدن سمتم اذیتم کردن ، رفتگر با جارویی که
  تو دستاش بود اونارو زد و فراریشون داد
  بعد از این قضیه من از پیرمد خوشم اومد بعد اون جوونتر شد

  • یاسین صداقت در 1399/04/15در2:10 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که به این تعبیر می تواند باشد که شما در اینده ای نه چندان دور ممکن است شخصی در زندگی شما حاضر شود که مشکلات شما ار از بین ببرد و این خود به معنای ان است که خیری برای شما در راه است واین خواب سراسر خیراست و بدانید که ان اذیت هم در واقعیت ممکن است نمود عملی داشته باشد و این برای شما خیراست.
   سربلند و پیروز باشید

 2. عرفان در 1399/03/11در2:19 ب.ظ

  در خواب دیدم رفتگر شده ام و با یک گروه ۳ نفری آجر های کهنه را روی هم میچینیم ولی بعضی ها سعی در خراب کردن آن دارند و من با بر طرف کردن شیطنت آن ها آجر های چیده شده را نجات میدهم و در نهایت توسط جمعی که در ان جا بود مورد تشویق قرار گرفته میشویم

  • یاسین صداقت در 1399/03/16در11:19 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب رفتگر به این صورت است که اگر ببينم خودمان رفتگر شده ايم مشکلات ديگران را از بين مي بريم و غم زدايي و چاره جويي مي کنيد. و اینکه شما در اینده کار مفیدی انجام خواهید داد و اینکه در این مسیر افرادی هساتد که بر جلوی پای شما سنگ خواهند انداخت و اینکه بی فایده است و به سرانجام خواهد رسید و مایعه افتخار خود و اطرافیانتان خواهید شد .
   سربلند و پیروز باشید .

نظر خود را بیان کنید