تعبیر خواب ماهی ساردین

دیدن ماهی ساردین در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن ماهی ساردین در خواب چیست؟

تعبیرخواب ماهی ساردین چیست

ماهی ساردین را اگر از دریا گرفته باشید پول و نعمتی است که به زحمت و در محیطی غیر از محیط زندگی خودتان به چنگ شما می افتد.

علت این است که ساردین ماهی مخصوصی است که در نقاطی مخصوص از دریا و در فصول معین صید می شود لذا در خواب ضمن این که به پول و نعمت و بزرگی و عزت و جاه تعبیر می شود این اشاره را دارد که این بزرگی به زحمت و دور از محیط مالوف حاصل می گردد.

خوبی ماهی ساردین آزاد در این است که درسته باشد و سر و دم آن را نزده باشند. اگر چنین باشد وارث عملی سودبخش می شوید که برای شما هیچگونه ضرری ندارد.


اگر ساردین کنسروه و در قوطی باشد پولی است که بدون زحمت و اندوخته به دست شما می رسد.

اگر در خواب دیدید که خودتان ساردین صید می کنید، دست به کار بزرگی می زنید که امکان پیشرفت و ترقی در آن زیاد است و دیگران را نیز می توانید متنفع سازید.

اگر دیدید دیگری صید می کند همچنان نیکو است چون بیننده خواب شما هستید سود آن عاید شما می گردد.

اگر دیدید کنسرو ماهی ساردین باز کردید و خوردید و به دیگران تعارف نمودید مال خویش را هزینه می کنید و دیگران را نیز در بهره گیری از آن سهیم می کنید.

اگر کنسرو را باز کردید و فاسد شده بود غمی برای شما می رسد که در قبول آن ناچارید و غالبا خودتان موجد آن اندوه هستید ولی اگر دور ریختید از غم فراغت می یابید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب رودخانه

☺ تعبیر خواب «ماهی ساردین» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «ماهی ساردین» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

18 دیدگاه

 1. مریم

  سلام. من خواب دیدم ک توی خیابون از دست فروشی ک ماهی های تازه و درشتی داشت ماهی میخرم . بنظر شما تعبیر این خواب چیست؟ و یک سوال دیگه آیا سن افراد توی تعبیر خواب تاثیر داره؟
  (من ۱۶ ساله ام)

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعبیر خواب ماهی اینخواب برای شما خیر است و می تواند به معنای آن باشد که شما در اینده نه چندان دور چیزی خیر به دست خواهید آورد.
   سربلندو پیروز باشید

 2. قاسم

  سلام،خواب دیدم که رفتم لب رودخانه یا برکه سرسبز و ارام همراه همسرم،مشغول شدم به ماهی گیری بار اول که قلاب انداختم یه دونه بارومم یه دونه ماهی گرفتم خیلیم سریع،بار سوم که قلابو انداختم تو اب از همین نوک چوب ماهی گیری چسبیده بودن بهش وداشتم میکشیدم بیرون چسبیده بهم وپشت سرهم باینکه زنده بودن از هم جدا نمیشودن انگار چسبیده بودن به هم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب ممکن است این خواب به این صورت تعبیر یابد که شما در اینده نه چندان دور به چیزی دست خواهید یافت که در سایه ی مراقبت و کمک همسرتان خواهد بود اما نباید از تلاش مکرر ناامید شوید.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. مژده

  کنار یه رودخانه بودیم شوهر من از رودخانه چند ماهی گرفت ولی یکی از اون ماهی ها از دستش فرار کرد ولی دوباره آن را گرفت

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن صید ماهی در خواب نشان از کارهایی بزرگ است که در اینده انجام خواهید داد و از این رو این خواب برای شما و ایشان بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 4. مقدم

  سلام
  درخواب دیدم رفتم سر کار و از تو کیفم دو تا بسته در آوردم که فکر میکردم چیز دیگریست ولی دو بسته ماهی پاک کرده تکه شده بود و در یخچال رو باز کردم دیدم پر ماهی ست البته باید بگم محل کار کارگاه خودم و همسرمه و هفت کارگر هم داریم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند تعبیری خیر از کاری که در زندگی روزمره خود انجام می دهید باشد و به این معنا باشد که شما در حال خیر رساندن به دیگران از خیری روزافزون هستید که بسیار امری خیر و پسندیده است.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. وحیده

  سلام خسته نباشید

  قبل از خواب نیت کرده بودم که ببینم سرنوشت من با دوست پسرم به کجا ختم میشه و این خواب رو دیدم:
  خواب دیدم پدرم که فوت کردن اومدن خونمون و من دارم با دوست پسرم حرف میزنم و چون صحبتم طول میکشه بابا بلند میشه که بره در حالی که ناراحته، منم از پشت سر بابا میرم میگم که بابا برو ولی برگرد من ناهار ماهی برات درست میکنم، میرم یخچال رو باز میکنم ماهی یخ زده بر میدارم و میزارم بیرون که یخش باز بشه، از طرفی هم موقع بدرقه ی بابا یک تیکه ی خیلی بزرگ ماهی یخ زده جلو در خونه میبینم و میگم اینم خوب شد برای ناهار آماده میکنم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این که پیش از خواب خود نیتی کرده اید می تواند بر خواب شما تاثیر بگذارد و سبب شود که خوابی مناسب با آن در ناخوداگاه شما تولید شود و از این رو تعبیر این خواب نمی تواند ان چنان که باید و شاید دقیق باشد.
   اما برای دانستن تعبیر ضمنی آن به تعبیر خواب خوردن ماهی هم نگاهی بیندازید.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. سحر

  سلام
  زحمت میکشید خواب منو تعبیر کنید

  خواب دیدم که خونه ای که الان میشینیم قبلا برا خانواده ای بوده که میشناختیمشون ، براشون نامه اومد .
  نامه رو باز کردیم دیدیم یه دونه ماهی متوسط پخته بود که ازش خوردیم منو و مادرم و خواهرم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خبر خوبی برای شما دارد و اینکه از این خبر خوب و نیک رزقی برای شما و مادر و خواهرتان به شما خواهد رسید که نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. نازنين

  من خواب ديدم دوست دختر قبلي دوست پسرم رو كشتم و اون تبديل به ماهي مرده شد
  ميشه تعبيرشو بگيد لطفا

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب نشان خوبی برای شما ندارد و می تواند به این تعبیر باشد که شما نمی توانید گذشته ی ایشان را فراموش کنید و همین امر سبب خواهد شد که شما دست به خطایی بزنید که پایان آن از بین رفتن رابطه برای شما خواهد بود.
   سربلند و پیروز باشید

 8. فرشته

  سلام من خواب ديدم كه پايين يك رودخانه ايستادم ماهي هاي خيلي زيادي هست ماهي ها رو با دستام صيد ميكنم ميدم به شوهرم ولي از دستش ميافته و كف سنگهاي رودخانه و زخمي ميشن و ميميرند ، لطفا تعبيرش و بهم ميگيد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این امر است که شما برای زندگیتان در تلاشید و احتمالا کمک خرج همسرتان هستید و درامدتان را به دست همسرتان میسپارید اما وی این درامد و خیر را به هدر میدهد. واگر شما
   شاغل نیستید به این صورت است که شما خیر و برکت را با تلاش خودتان حاصل خواهید کرد و یا جمع خواهید کرد و اما همسرتان ان را هدر خواهد داد.
   پس بیشتر مراقب باشید که سرمایه خودتان را فعلا به دست همسرتان نسپارید.
   سربلند و پیروز باشید.

 9. كيان

  در خواب ديدم كه توي اتاقي كه فكر ميكردم چيز وحشتناكي هست بخاطر صداهايش دست كردم و ماهيي دستم را گاز گرفت و ترسم ريخت ، تفسيرش چيست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در این خواب باید بدانید که اشاره ای ممکن است به اینده باشد که در ان اینده برای شما خیری در نظر گرفته شده است اما لازمه ی رسیدن به ان هم در خواب شما نمایش داده شده است و به این صورت می تواند باشد که باید از موضوعی که بر سر راه شما قرار خواهد گرفت نترسیدو بدانید که کلید شما تلاش است که همان تعبیر خواب ماهی ساردین است.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید