تعبیر خواب ماهی ساردین

دیدن ماهی ساردین در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن ماهی ساردین در خواب چیست؟

تعبیرخواب ماهی ساردین چیست

ماهی ساردین را اگر از دریا گرفته باشید پول و نعمتی است که به زحمت و در محیطی غیر از محیط زندگی خودتان به چنگ شما می افتد.

علت این است که ساردین ماهی مخصوصی است که در نقاطی مخصوص از دریا و در فصول معین صید می شود لذا در خواب ضمن این که به پول و نعمت و بزرگی و عزت و جاه تعبیر می شود این اشاره را دارد که این بزرگی به زحمت و دور از محیط مالوف حاصل می گردد.

خوبی ماهی ساردین آزاد در این است که درسته باشد و سر و دم آن را نزده باشند. اگر چنین باشد وارث عملی سودبخش می شوید که برای شما هیچگونه ضرری ندارد.


اگر ساردین کنسروه و در قوطی باشد پولی است که بدون زحمت و اندوخته به دست شما می رسد.

اگر در خواب دیدید که خودتان ساردین صید می کنید، دست به کار بزرگی می زنید که امکان پیشرفت و ترقی در آن زیاد است و دیگران را نیز می توانید متنفع سازید.

اگر دیدید دیگری صید می کند همچنان نیکو است چون بیننده خواب شما هستید سود آن عاید شما می گردد.

اگر دیدید کنسرو ماهی ساردین باز کردید و خوردید و به دیگران تعارف نمودید مال خویش را هزینه می کنید و دیگران را نیز در بهره گیری از آن سهیم می کنید.

اگر کنسرو را باز کردید و فاسد شده بود غمی برای شما می رسد که در قبول آن ناچارید و غالبا خودتان موجد آن اندوه هستید ولی اگر دور ریختید از غم فراغت می یابید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب رودخانه

تعبیر خواب «ماهی ساردین» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «ماهی ساردین» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

8 دیدگاه

 1. سحر در 1399/07/20در10:31 ب.ظ

  سلام
  زحمت میکشید خواب منو تعبیر کنید

  خواب دیدم که خونه ای که الان میشینیم قبلا برا خانواده ای بوده که میشناختیمشون ، براشون نامه اومد .
  نامه رو باز کردیم دیدیم یه دونه ماهی متوسط پخته بود که ازش خوردیم منو و مادرم و خواهرم

  • یاسین صداقت در 1399/07/21در7:38 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خبر خوبی برای شما دارد و اینکه از این خبر خوب و نیک رزقی برای شما و مادر و خواهرتان به شما خواهد رسید که نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. نازنين در 1399/06/29در2:30 ب.ظ

  من خواب ديدم دوست دختر قبلي دوست پسرم رو كشتم و اون تبديل به ماهي مرده شد
  ميشه تعبيرشو بگيد لطفا

  • یاسین صداقت در 1399/06/31در5:02 ب.ظ

   با سلام
   این خواب نشان خوبی برای شما ندارد و می تواند به این تعبیر باشد که شما نمی توانید گذشته ی ایشان را فراموش کنید و همین امر سبب خواهد شد که شما دست به خطایی بزنید که پایان آن از بین رفتن رابطه برای شما خواهد بود.
   سربلند و پیروز باشید

 3. فرشته در 1399/05/09در10:52 ق.ظ

  سلام من خواب ديدم كه پايين يك رودخانه ايستادم ماهي هاي خيلي زيادي هست ماهي ها رو با دستام صيد ميكنم ميدم به شوهرم ولي از دستش ميافته و كف سنگهاي رودخانه و زخمي ميشن و ميميرند ، لطفا تعبيرش و بهم ميگيد

  • یاسین صداقت در 1399/05/11در6:10 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این امر است که شما برای زندگیتان در تلاشید و احتمالا کمک خرج همسرتان هستید و درامدتان را به دست همسرتان میسپارید اما وی این درامد و خیر را به هدر میدهد. واگر شما
   شاغل نیستید به این صورت است که شما خیر و برکت را با تلاش خودتان حاصل خواهید کرد و یا جمع خواهید کرد و اما همسرتان ان را هدر خواهد داد.
   پس بیشتر مراقب باشید که سرمایه خودتان را فعلا به دست همسرتان نسپارید.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. كيان در 1399/03/26در10:58 ق.ظ

  در خواب ديدم كه توي اتاقي كه فكر ميكردم چيز وحشتناكي هست بخاطر صداهايش دست كردم و ماهيي دستم را گاز گرفت و ترسم ريخت ، تفسيرش چيست؟

  • یاسین صداقت در 1399/03/31در9:17 ق.ظ

   با سلام
   در این خواب باید بدانید که اشاره ای ممکن است به اینده باشد که در ان اینده برای شما خیری در نظر گرفته شده است اما لازمه ی رسیدن به ان هم در خواب شما نمایش داده شده است و به این صورت می تواند باشد که باید از موضوعی که بر سر راه شما قرار خواهد گرفت نترسیدو بدانید که کلید شما تلاش است که همان تعبیر خواب ماهی ساردین است.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید