تعبیر خواب سالک

دیدن سالک در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن سالک در خواب چیست؟

تعبیر سالک
سالک در خواب مقداری پول و مال کهنه و مانده و اندوخته تعبیر شده.
این را جای دیگر هم توضیح داده ام ولی تکرار آن خالی از فایده نیست. در خواب و تعبیر آن استنباط خود خواب بیننده اصل و اساس قرار می گیرد و این استنباط باید درحین خواب حاصل گردد نه در بیداری و فردای شبی که خواب دیده اید.
در مورد همین سالک مثال می زنم.
مثلا در خواب می بینید که زخمی بر گونه یا ساعد و ساق شما به وجود آمده. اگر در همان خواب استنباط و ادراک حاصل شود که آن زخم سالک است برای تعبیر همان استنباط شما یعنی سالک ملاک داوری قرار می گیرد و چنانچه در خواب ندانید آن زخم چیست اما فردای شبی که خواب دیده اید فکر کنید که دوش در رویا بر گونه و ساعد خویش دیدم احتمالا سالک بوده به هیچ وجه تشخیص شما محل اعتبار نیست و آن زخم به فرض که سالم هم باشد یک زخم عادی تعبیر می شود.
پس اگر در خواب زخمی بر صورت یا ساعد و ساق خویش ببینید و بدانید که سالک است به طور مطلق مال اندوخته ای است که سبب دردسر و زحمت می شود.
مثل پولی که به امانت نزد کسی گذاشته باشند و این پول زمان زیادی بماند و صاحبش برای باز پس گرفتن آن اقدام نکند. این پول اندوخته جهت امانت دار دردسر و زحمت به وجود می آورد چون نمی تواند از آن استفاده کند و در مقابل مجبور است مراقب و پاسدار آن باشد که دزد نبرد. همین طور است قالی و لباس گران قیمت که نزد کسی یا جائی امانت نهاده باشند.
یکی از معبران نوشته وام نپرداخته یا طلب کهنه و نگرفته نیز به صورت سالک نموده می شود که بر گونه وام دار در خواب پدید می آید.

تعبیر خواب «سالک» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «سالک» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

نظر خود را بیان کنید