تعبیر خواب ترمز

دیدن ترمز در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن ترمز در خواب چیست؟

ترمز car-brake

ترمز را در خواب بدون اتومبيل نمي توان ديد. چنانچه در خواب ببينيم سوار اتومبيلي هستيم که ترمز آن مي گيرد نشان خطر نيست بلکه گوياي وحشتي است که …

از آينده داريم. ترمز نماينده قدرت اراده و توان خويشتن داري ما در خواب است. اگر خواب ديديم که ترمز ماشين ما نمي گيرد نشان آن است که اراده ما سست مي شود و در تصميم گيري ها دچار ترديد و هراس مي شويم که البته خوب نيست. اگر در خواب ديديم که ترمز ماشين خود را تعمير مي کنيم خوب است چون خواب ما مي گويد که در آينده اي نزديک به بازسازي شخصيت خود مي پردازيم.

تعبیر خواب «ترمز» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «ترمز» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

2 دیدگاه

 1. خواب دیدم از خیابان رد میشدم ماشینی با سرعت زیاد امد و از چند سانتی متری من رد شد واز باد ماشین افتادم رمین . ممنونم از کمک شوا

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از حالت روحیتان دارد که شما توان روبرویی با مشکلات را ندارید و اینکه در اینده با مشکلی روبرو خواهید شد و باید خودتان را برای حل این مشکل اماده کنید .
   سربلند و پیروز باشید .

نظر خود را بیان کنید