اماکن دیدنی و مناطق گردشگری سنگاپور

جاذبه های دیدنی سنگاپور که حتما باید از آن ها بازدید کنید؛

تور سنگاپور فقط مخصوص آن دسته از گردشگرانی است که میخواهند یک گردشگری بی نقص و هیجان انگیز را تجربه کنند.

به گزارش آلامتو و به نقل از الی گشت؛ سنگاپور یکی از تمیزترین و امن ترین کشورهای دنیاست. در این کشور نظم و ترتیب اهمیت خاصی دارد بطوریکه حتی درختانی که در خیبان اصلی هستند همگی در فاصله ۶ متری از هم کاشته شده اند. در اینجا مردم معمولا در اوقات فراغت خود یا به خرید مشغول می شوند و یا به رستوران می روند بخاطر همین وقتی هوا تاریک می شود خیابان ها خیلی شلوغ می شود. برای کسانی که به خرید علاقه دارند سنگاپو مثل بهشت می ماند چون پر از مغازه های کوچک و مغازه های بزرگ و لوکس است که همه اجناس مورد نیازتان را می توانید در این مغازه ها پیدا کنید. در این کشور مردم دیوانه غذا هستند پس می توانید همه جور غذاهای خوشمزه را در این کشور با قیمت مناسب امتحان کنید. خیابن ها پر از رستوران، کافه، فوت کورت ها و بوفه های مخصوص دستفروش هاست. غرفه های فروش غذا ۲۴ ساعته باز است و حتی ساعت ۳ صبح هم می توانید برای غذا خوردن جای خوبی را پیدا کنید. می خواهیم جاهای دیدنی سنگاپور را به شما معرفی کنیم با ما همرا ه باشید:

مرلیون سنگاپور

مرلیون نماد سنگاپور و موجود عرفانی است که نصف آن پری دریایی و نصف دیگر آن شیر است، سر شیر و بدن پری دارد، ارتفاع آن ۸.۶ متر است و در اسکله خلیج مارینا قرار دارد و روی آن به سمت دریاست.

اماکن دیدنی سنگاپور

فرودگاه بین الملیل چانگی سنگاپور

از بهترین فرودگاه های دنیاست و پروازهای بیشماری دارد که بخاطر کیفیت خدمات صدها جایزه گرفته است. این فرودگاه خدمات و امکاناتی مثل زمین بازی، باغ، باشگاه، هتل ترانزیت، اینترنت، اداره پست، کلینیک پزشکی، داروخانه، رستوران، استخر و … را به مسافران ارائه می دهد. فرودگاه سه ترمینال دارد که “اسکای ترین” مسافران را به صورت رایگان بین این سه ترمینال جابجا می کند و برای حمل و نقل مسافران به بیرون و یا داخل فرودگاه هم قطار، اتوبوس عمومی، تاکسی، اتوبوس دربست وجود دارد.

جاده باغ سنگاپور

برای کسانی که برای اولین بار به سنگاپور آمده اند یکی از اولین مکان هایی که باید ببینند جاده باغ است، همه گردشگران باید طول این خیابان را پیاده روی کنند. در طول دهه ۱۸۰۰ میلادی این خیابان پر از باغ های میوه و ادویه بود، در طی دهه ۱۹۷۰ میلادی تصمیم گرفتند که این خیابان را پر از مراکز خرید و مراکز تفریحی کنند بطوریکه الان یکی از مرکز خریدهای محبوب این کشور شده است.

اماکن دیدنی سنگاپور

گردشگاه های کنار آب

این گردشگاه ها به “دوریان” معروف است چون به میوه های خوشبوی خارگیل شباهت دارند در این گردشگاه ها، کارهای هنری مثل تئاتر و نمایش گالری های هنری نجام می شود.

رودخانه سنگاپور

در این رودخانه می توانید قایق بگیرید و مناظر زیبا و بکر کنار رودخانه و تفاوت ساختمان های قدیمی و آسمان خراش های جدید را به نظاره بنشینید.

مجسمه استمفورد رافلز

استمفورد رافلز در ۲۹ ژانویه ۱۸۱۹ وارد سنگاپور شد و حکومت استعماری خود را تا زمان استقلال سنگاپور در سال ۱۹۶۵ در این کشور ادامه داد. مجسمه او در اسکله قایق قرار دارد، جایی که او برای اولین بار از آنجا وارد خاک سنگاپور شد.

اسکله کلارک و اسکله قایق

در کنار رودخانه سنگاپور دو اسکله زیبای کلارک و قایق قرار دارند که برای گردش شبانه بسیار جای جذابی هستند و مغازه ها و رستوران های زیادی دارند.

اماکن دیدنی سنگاپور

مرکز خرید ویو سیتی

ویو سیتی بزرگترین مرکز خرید بندری است که صدها مغازه و رستوران و مراکز تفریحی دارد.

کامپونگ گلام سنگاپور

در کامپونگ گلام، مسجد سلطان قرار دارد که در سال ۱۹۲۸ ساخته شده است و بزرگ ترین مسجد سنگاپور است.

میدان سیم لیم سنگاپور

میدان سیم لیم بهترین محل برای خرید لوازم الکتریکی و برقی مثل دوربین، لپ تاپ، آی پد می باشد. در مرکز فونان هم مغازه های الکتریکی زیادی وجود دارد.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

نظر خود را بیان کنید