راهنمای گردشگری شانگهای

شناخت شانگهای از دل برج های روزافزون آن

shanghai

در مورد شانگهای مقالات زیادی داشته‌ایم که شما را برای سفر به این شهر زیبا راهنمایی میکند با این وجود هرچقدر اطلاعات بیشتری درمورد شهر شانگهای داشته باشید بهتر میتوانید در سفر به این شهر از آن لذت ببرید.

شهر شانگهای

به گزارش آلامتو و به نقل از الی گشت؛ چه علاقه مند به سایت های تاریخی باشید و چه از دوست داران برج های مدرن و امروزی ، جاذبه های گردشگری بیشماری در این شهر وجود دارد. دیوار قدیمی شهر می تواند نقطه خوبی برای شروع باشد . با توجه به سنت ساخت شهرها در هسته و مرکز اصلی ، تمام شانگهای بر دور این دیوار بنا شده است . در میان دیوارهایش معبد شهر خدا را پیدا می کنید . این معماری سنتی چینی محل محبوبی برای گردشگران به شمار می رود و درست در کنار آن باغ های Yu به شما نشان می دهند که چرا اینطور است . این باغ های زیبا و مزین چیزی نیستند که شما از فشردگی شهر شانگهای توقع دارید ، آنها درواقع صدایی از آرامش چینی هستند . برج مروارید شرقی یادآور پررنگی از زندگی مدرن است . شما می توانید گردشی در این ساختمان عظیم داشته باشید و یا اگر به دنبال یک منظره تاثیرگذار از شهر می گردید ، در رستوران گردان آن غذا بخورید . مرکز اقتصاد جهانی شانگهای هم خیلی متفاوت نیست و تورهای مختلفی ارائه می دهد . شما می توانید با مقداری اضافه تر به بالای این ساختمان ۱۰۰ طبقه بروید و از یکی از مسحور کننده ترین مناظر شانگهای لذت ببرید .

همچنین بخوانید: بهترین مراکز خرید شانگهای

درباره چین بیاموزید

یک محل عالی برای شروع آموزش فرهنگی شما موزه شانگهای است . داخل آن مبلمان عتیقه و هنر سلسله های مختلف چین به نمایش گذاشته شده است . همچنین می توانید از صحبت های یک راهنما در حین بازدید خود استفاده کنید . هر موقع احساس کنجکاوی بیشتری در مورد شانگهای داشتید سری به مرکز هنری Propaganda Poste بزنید . در اینجا شما می توانید مشاهده کنید که چگونه هنر مردمی چین طی سالیان مختلف تغییر کرده است و یک سوغاتی مد روز را برای افراد خانه به منزل ببرید .

همچنین بخوانید: بهترین هتل های شانگهای

زندگی شبانه ی شانگهای

برای چشیدن طعم یک غذای اصیل شانگهای ، رستوران Lost Heaven را امتحان کنید . این رستوران کوچک و رومانتیک با نور کم و شمع هایی که در همه جا روشن شده اند محیط آرامش بخشی به شما پیشنهاد می کند . غذاها از ایالت Yunnan است و طعم اصیل آن از آشپزی اقلیت های قومی آنجا نشات می گیرند . برای مکانی خانوادگی تر می توانید سری به رستوران Sichuang در Zi Zhang Hong بزنید . اگرچه ممکن است دکوراسیون آن متفاوت به نظر برسد ولی غذاهای آن باز هم طعمی اصیل و ماهرانه دارد.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

نظر خود را بیان کنید