شهر کمتر شناخته شده ولگوگراد برای میزبانی مسابقات جام جهانی فوتبال روسیه خود را مهیا ساخته است و با اینکه مسابقه‌ای از سری مسابقات تیم ملی کشور عزیزمان در این شهر برگزار نخواد شد، شاید مقصد برخی از گردشگران ایرانی نیز باشد. به همین خاطر خالی از لطف ندانستیم که هتلهای این شهر نیز به شما عزیزان معرفی نماییم.

هتل Volgograd

هتلهای لوکس ولگوگراد:

هتل Volgograd: هتل ۵ ستاره با خدماتی همچون رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان، مرکز ورزشی، Spa، تهویه مطبوع، کارمندان چند زبانه، خشکشویی، اتاق جلسات و کنفرانس، حمل و نقل فرودگاهی است. این هتل به سومین هتل لوکس و اولین هتل خدمات Spa ملقب است با هزینه اقامت شبی ۶۴ تا ۸۹ دلار می باشد.

هتل Hampton by Hitlon: هتلی ۴ ستاره با خدمات رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان، مرکز ورزشی، تهویه مطبوع، کارمندان چند زبانه، خشکشویی، اتاق جلسات و کنفرانس، حمل و نقل فرودگاهی به همراه صبحانه است. این هتل اولین هتل لوکس شهر با هزینه اقامت شبی ۵۱ تا ۷۴ دلار می باشد.

هتل Park Inn: هتلی ۴ ستاره با خدماتی همچون رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان، تهویه مطبوع، کارمندان چند زبانه، خشکشویی، حمل و نقل فرودگاهی به همراه صبحانه است. این هتل دومین هتل لوکس با هزینه اقامت شبی ۴۶ تا ۷۰ دلار می باشد.

هتل Hilton Garden Inn: هتلی ۴ ستاره با خدماتی همچون رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان، تهویه مطبوع، مرکز ورزشی، کارمندان چند زبانه، خشکشویی، اتاق جلسات و کنفرانس، حمل و نقل فرودگاهی به همراه صبحانه است. این هتل چهارمین هتل لوکس با هزینه اقامت شبی ۴۹ تا ۶۷ دلار می باشد.

هتل Tsaritsinskaya Sloboda: دومین هتل خدمات Spa با نمایی ساحلی در این شهر با خدمات رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان، استخر، Spa، تهویه مطبوع، خدمات کودکان، کارمندان چند زبانه، خشکشویی، اتاق جلسات و کنفرانس، حمل و نقل فرودگاهی و درون شهری به همراه صبحانه است. هزینه اقامت شبی ۶۴ تا ۹۰ دلار می باشد.

هتل Gold ولگوگراد

هتل Gold ولگوگراد

مناسبترین هتلهای ولگوگراد:

هتل Gold: هتل ۳ ستاره و منتخب گردشگران سال ۲۰۱۷ با خدمات اینترنت رایگان، رستوران، کارمندان چند زبانه، تهویه مطبوع و حمل و نقل فرودگاهی است. این هتل ملقب به دومین هتل لوکس و اولین هتل خانوادگی و رومانتیک نام گرفته است و هزینه این هتل شبی ۸۳ تا ۴۸۵ دلار می‌باشد.

هتل Alexander House: هتل ۴ ستاره با خدمات رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان، اتاق جلسات، تهویه مطبوع به همراه صبحانه است که اولین هتل ارائه خدمات متناسب با هزینه دریافتی در این شهر با هزینه اقامت شبی ۱۴ تا ۴۵ دلار می باشد.

هتل Yuzhniy: هتلی ۳ ستاره با خدمات پارکینگ و اینترنت رایگان، حمل و نقل فرودگاهی، خشکشویی، اتاق جلسات، تهویه مطبوع و مرکز ورزشی که هزینه اقامت آن شبی ۴۵ تا ۶۷ دلار می‌باشد و دومین هتل در ارائه خدمات متناسب با هزینه دریافتی لقب گرفته است.

هتل Start: هتلی ۲ ستاره با خدمات پارکینگ و اینترنت رایگان، رستوران، خدمات کودکان، خشکشویی، اتاق جلسات، تهویه مطبوع و مرکز ورزشی به همراه نمای ساحلی است که هزینه اقامت آن شبی ۳۸ تا ۴۹ دلار می‌باشد و سومین هتل در ارائه خدمات متناسب با هزینه دریافتی لقب گرفته است.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

نظر خود را بیان کنید