هتل های ارزان و لوکس در سامارا روسیه

اقامت در سامارا هنگام بازی های جام جهانی روسیه

شهرهای زیادی خود را برای میزبانی جام جهانی فوتبال روسیه آماده می کنند. برخی از آن‌ها مثل شهر سامارا خیلی شناخته شده نمی باشند. هرچند که تیم ملی کشورمان در ورزشگاه این شهر مسابقه‌ای برگزار نمی‌کند اما به هر حال خالی از لطف نیست که اگر زمان بین مسابقات ایران در روسیه به دنبال شهری برای تفریح می گشتید به سامارا بیایید و اول از همه نیز یک هتل مناسب برای خود پیدا کنید. برای انتخاب متناسب حتماً راهنمای هتلهای این شهر را بخوانید.

هتل Holiday Inn سامارا

هتل Holiday Inn سامارا

هتلهای لوکس سامارا:

هتل Holiday Inn: هتلی ۴ ستاره با خدماتی همچون استخر آب گرم، استخر سربسته، رستوران،  اینترنت رایگان، مرکز ورزشی، Spa، کارمندان چند زبانه، خشکشویی، اتاق جلسات و کنفرانس و  نگهداری کودکان است. این هتل اولین هتل لوکس شهر با هزینه اقامت شبی ۶۰ تا ۸۶ دلار می باشد.

هتل Renaissance: هتلی ۴ ستاره که دومین هتل لوکس شهر بوده و خدمات استخر سربسته،   رستوران، اینترنت رایگان، مرکز ورزشی، Spa، کارمندان چند زبانه، خشکشویی، اتاق جلسات و کنفرانس، حمل و نقل فرودگاهی، نگهداری از نوزادان و به همراه صبحانه را دارا می‌باشد. هزینه اقامت آن شبی ۵۴ تا ۵۶ دلار می باشد.

هتل Graf Orlov: هتل ۴ ستاره با خدمات رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان، مرکز ورزشی، تهویه مطبوع، حمل و نقل فرودگاهی و درون شهری به همراه صبحانه است. این هتل سومین هتل لوکس با هزینه اقامت شبی ۷۳ تا ۹۰ دلار می باشد.

هتل Ost West Club: هتل ۴ ستاره و چهارمین هتل لوکس شهر محسوب شده که خدمات رستوران، اینترنت رایگان، مرکز ورزشی، Spa، تهویه مطبوع و خشکشویی را برای مسافران ارائه می‌دهد. هزینه اقامت شبی ۶۰ تا ۹۴ دلار می باشد.

هتل Hampton by Hilton: هتل ۳ ستاره که خدمات رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان، مرکز ورزشی، اتاق کنفرانس، تهویه مطبوع و خشکشویی به همراه صبحانه را برای مسافران ارائه می‌دهد. هزینه اقامت شبی ۶۰ تا ۸۷ دلار می باشد.

هتل Ibis سامارا

هتل Ibis سامارا

هتلهای ارزان و مناسب سامارا:

هتل Dubki: هتلی ۳ ستاره با خدمات پارکینگ و اینترنت رایگان، رستوران،خشکشویی، تهویه مطبوع، اتاق کنفرانس، حمل و نقل فرودگاهی، استخر و زمین تنیس است که هزینه اقامت آن شبی ۳۰ تا ۴۸ دلار می‌باشد و به همین دلیل به عنوان اولین هتل ارائه دهنده خدمات متناسب به هزینه دریافتی ملقب شده است.

هتل Ibis: هتلی ۳ ستاره با خدمات پارکینگ و اینترنت رایگان، رستوران،خشکشویی، کارمندان چند زبانه و تهویه مطبوع که هزینه اقامت آن شبی ۳۷ تا ۵۳ دلار می‌باشد و به همین دلیل به عنوان دومین هتل ارائه دهنده خدمات متناسب به هزینه دریافتی ملقب شده است.

هتل Rossiya: هتل ۳ ستاره با نمای از رودخانه با خدمات اینترنت رایگان، حمل و نقل فرودگاهی، رستوران، خشکشویی، اتاق کنفرانس، مایکروویو، نگهداری از نوزادان و مرکز ورزشی با هزینه شبی ۳۷ تا ۵۵ دلار می‌باشد.

هتل Green Line: هتل ۳ ستاره با نمایی از ساحل با خدماتی همچون رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان، تهویه مطبوع، کارمندان چند زبانه، خشکشویی، اتاق جلسات و کنفرانس، حمل و نقل فرودگاهی، نگهداری از نوزادان و خدمات کودکان به همراه صبحانه است. این هتل سومین هتل ارائه خدمات به ازای هزینه دریافتی است که برای اقامت در آن شبی ۴۷ تا ۶۵ دلار باید هزینه کرد.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

نظر خود را بیان کنید