تا کنون شایعات فراوانی درباره پروژه مشترک X Phone گوگل و موتورولا و احتمال عرضه آن در سال جاری میلادی شنیده ایم و همگی منتظر یک غافلگیری از سوی این کمپانی هستیم. اما روز گذشته یک فروم اندرویدی، شایعات بسیار جالب تری درباره این محصول منتشر کرد. البته این سایت در کنار محتمل و امکان پذیر بودن این اخبار، اشاره می کند که آنها را تنها از یک منبع دریافت کرده است.

این منبع ناشناس می گوید ایکس فون موتورولا یک تلفن هوشمند ۵ اینچی است که صفحه نمایش آن تا لبه های بدنه ادامه یافته است و تقریبا بدون هیچ حاشیه ای ساخته می شود. همین موضوع باعث می شود که در ظاهر، اندازه آن کمی کوچک تر از گلکسی اس سوم سامسونگ به نظر برسد.

گفته می شود که ایکس فون دیگر یک محصول نکسوسی و عضو این خانواده نیست. این تلفن همراه قرار است با برند جدیدی به بازار بیاید و داستان رقابت را داغ تر از هر زمان دیگر و از زبان خود نقل کند. این تلفن همراه به صورت مستقل و بدون وابستگی به هیچ اپراتور موبایلی توزیع خواهد شد.

از دیگر شنیده ها چنین بر می آید که ایکس فون اولین تلفن همراه اندرویدی است که قرار است از اندروید 5.0، پای لیموترش بهره ببرد. گفته می شود این دو محصول همزمان با هم در کنفرانس آینده توسعه دهندگان گوگل (Google O/I) رونمایی خواهند شد.

و در پایان اینکه، اگر چه قرار است این محصول یک نکسوسی نباشد، اما موتورولا به سختی در حال تهیه رابط کاربری جدیدی برای آن است که لذت و تعریف دقیق یک تجربه اندرویدی را با ظاهری شبیه به نکسوس برای کاربر به ارمغان آورد. آنها همچنین در حال تهیه تعدادی اپلیکیشن پیش فرض برای این محصول هستند، تا کارایی آن را تا حد ممکن بالا ببرند.

پیش بینی شما درباره این تلفن اسرار آمیز موتورولا چیست؟ موبایلی که قرار است اولین محصول سخت افزاری اتحاد گوگل و موتورولا باشد.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

نظر خود را بیان کنید