امروزه با پیشرفت فن­آوری و زیاد شدن سامانه های هوشمند در سراسر جهان به ویژه ایران، انجام بسیاری از کار های روزمره از حالت سنتی خود خارج شده و به صورت آنلاین و هوشمند انجام می شوند. برای مثال می توان به سفارش آنلاین غذا یا همان سفارش اینترنتی غذا، سفارش آنلاین کالای دیجیتال مثل موبایل و تبلت، سفارش آنلاین تاکسی و حتی سفارش آنلاین پیک موتوری و گل اشاره کرد.

یکی از ویژگی های جذاب و البته مهم سرویس های سفارش آنلاین غذا مثل ریحون، امکان سفارش بعد 12 شب است. یعنی حتی زمانی که بیشتر رستوران های شهر تعطیل هستند و شما نیاز به یک غذا خوشمزه با کیفیت مناسب دارید؛ سرویس های شبانه روزی ریحون به کمک شما می آید.

گفتنی است که رستوران های با تنوع غذای زیادی هستند که از طریق سرویس سفارش غذا ریحون، از 12 شب تا 4 صبح سفارش می پذیرند و غذا های با کیفیت مناسب را به کاربران ارایه می دهند.

به طور کلی، برای تهیه غذا چند راه وجود دارد؛ اول این که به صورت حضوری به رستوران مورد نظر مراجعه کرده و همانجا غذا را سفارش دهید؛ راه حل دوم این است که با داشتن شماره تلفن رستوران مورد نظر و همچنین داشتن منوی رستوران، می توان به صورت تلفنی سفارش داد؛ و اما راه حل سوم که از هر دو راه حل دیگر هم آسان تر است و هم سریع تر، سفارش غذا به صورت آنلاین است. حالا سوال اینجاست که چرا سفارش غذا به صورت آنلاین سریع تر و آسان تر است. نکته اول این است که شما دیگر نیازی به داشتن منو و شماره تلفن تمام رستوران های اطراف خود ندارید؛ چرا که همه آنها به همراه عکس غذا ها و قیمت در سامانه های سفارش آنلاین غذا مجود است و شما با چند کلیک ساده، می توانید غذای مورد نظر خود را به آسانی سفارش دهید؛ نکته دوم این که دیگر نیازی به پرداخت به صورت نقدی به پیک رستوران یا استفاده از کارت اعتباری در محل نیست؛ چرا که می توانید هزینه غذا را به صورت آنلاین پرداخت کنید. از سوی دیگر اگر ارسال غذای شما به هر دلیلی با تاخیر مواجه شود، نیازی به تماس با رستوران و پیگیری شخصی نیست؛ چرا که شما تنها با کلیک روی یک دکمه، به تیم پشتیبانی سامانه سفارش آنلاین غذا  ریحون، تاخیر دریافت غذای خود را اعلام کرده و تیم مورد نظر، در کمترین زمان ممکن، مشکل شما را پیگیری کرده و پس از نتیجه گیری، با شما تماس می گیریند.

به طور کلی، وجود سامانه های سفارش آنلاین غذا، ایده بسیار خوبی است؛ چرا که هم در وقت کاربران صرفه جویی می شود، هم

 انتخاب غذا به کمک منوی آنلاین آسان تر می شود. از سوی دیگر سفارش و پرداخت غذا به صورت آنلاین، بدون شک آسان تر از حالت عادی بوده و زمان کمتری را از کاربر می گیرد.

به خاطر داشته باشید که به کمک اپلیکیشن های سامانه های سفارش آنلاین غذا مثل ریحون، می توان آسان تر از مرورگر و تنها با چند کلیک، غذای مورد نظر را انتخاب کرده و آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. همچنین رستوران های سراسر شهر هم می توانند برای بهبود این فرایند و همچنین اضافه شدن به لیست این کلی، وارد عمل شده و با سامانه ها همکاری مشترکی داشته باشند.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

نظر خود را بیان کنید