مجله آلامتو

علت سرماخوردگی طولانی مدت چیست؟

چرا بهبود سرماخوردگی طولانی میشود؟
(امتیازی ثبت نشده است)

دوره طبیعی سرماخوردگی معمولاً بین ۳ تا ۴ روز است و پس از آن درمان می شود اما اگر پس از مدتی بهبودی حاصل نشد باید به دنبال عواملی گشت که موجب طولانی شدن این مدت شده است.

گاهی سرماخوردگی افراد ۲۰ روز و گاهی یک ماه طول می کشد و در این شرایط باید به یک پزشک مراجعه کرد.

علت طولانی شدن مدت سرما خوردگی

به گزارش آلامتو به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ ضعف جسمانی در کنار بیماری هایی مانند دیابت، نارسایی کلیه و سینوزیت باعث می شود تا سرماخوردگی و یا هر ویروس دیگری مدت بیشتری در فرد بماند.

مصرف میوه هایی حاوی ویتامین C به خصوص مرکباتی مانند لیموشیرین ، پرتقال و نارنگی همچنین انواع سبزیجات نقش مهمی هم در درمان و هم در پیشگیری از بروز سرماخوردگی دارد.

مهمترین بیماری زمینه ای که موجب می شود مدت ابتلای فرد به سرماخوردگی طولانی تر شود سینوزیت است.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

2 دیدگاه

  1. مهلا چراتی در

    ععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل یییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی ببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووود

نظر خود را بیان کنید