مجله آلامتو

قطعاً نیازی به تعریف پاور بانک نیست و این روزها هر کسی اهمیت داشتن یک پاور بانک را به خوبی میداند؛ اما با این وجود در بسیاری از موارد افراد قادر به انتخاب پاور بانک مناسب نیستند که این امر سبب شده است، برخی در هنگام خرید این دستگاه ضروری به اطلاعات منتشر شده از سوی فروشنده شک کنند. البته نبود دانش کافی در انتخاب یک پاور بانک خوب و با کیفیت بین عموم جامعه، باعث شده است بازار لوازم جانبی تلفن همراه در ایران جای خوبی برای فروش محصولات بی‌کیفیت و غیراستاندارد باشد؛ از همین رو قصد داریم در این نوشته کوتاه به شما مشخصات یک پاوربانک خوب را معرفی کنیم.

گارانتی داشته باشد.

این روزها یک پاور بانک خوب و باکیفیت توسط شرکت‌های مختلف یا خود کمپانی سازنده گارانتی می‌شود. متاسفانه لوازم جانبی بی‌کیفیت و غیراستاندارد در بازار آزاد کم نیستند؛ از همین رو پیشنهاد میکنیم پاور بانکی را خریداری کنید که حتما گارانتی داشته باشد.

اندازه مناسب

پاور بانک‌ها انواع مختلفی دارند که هر کدام به صورت تخصصی برای رفع نیاز گروهی از کاربران این دستگاه‌ها طراحی و تولید شده‌اند؛ اما یکی از مهم‌ترین شاخصه‌هایی که در طراحی نمونه‌های خوب و با کیفیت در نظر گرفته شده است، قابل حمل بودن است. پاور بانکی را انتخاب کنید که بتوانید آن را به راحتی و بدون دردسر با خود حمل کنید.

سرعت انتقال انرژی را بسنجید.

پاور بانک‌های با کیفیت و خوب دارای میزان آمپر مناسب هستند که این شاخصه با علامت A بر روی خود دستگاه یا بسته‌بندی آن قابل اندازه‌گیری است. میزان آمپر یک پاور بانک استاندارد بین ۱ تا ۳.۵ است. عدد آمپر نشان‌دهنده سرعت انتقال انرژی از پاور بانک به باتری تلفن همراه شما است.

کیفیت ساخت بالا

یادتان باشد که کیفیت را فدای قیمت نکنید! یک پاور بانک خوب بدنه مقاوم دارد و به قطعات آن به راحتی از هم جدا نمی‌شود. قبل از خرید پاور بانک مورد نظرتان آن را از نظر متریال‌های استفاده شده در ساخت و طراحی بدنه بررسی کنید.

حجم انرژی قابل ذخیره را بررسی کنید.

پاور بانک‌های جدید قابلیت ذخیره انرژی قابل قبولی دارند. برای اینکه متوجه شوید که پاور بانکی که خریداری می‌کنید متناسب با باتری تلفن همراه یا دیگر گجت‌های شما است، ابتدا نوع باتری بکار رفته دستگاه مورد نظرتان را بررسی کنید و با یک حساب سرانگشتی میزان دفعاتی که میتوانید با استفاده از پاور بانک آن را به صورت کامل شارژ کنید را بدست بیاورید. بررسی حجم انرژی قابل ذخیره در پاور بانک، مهم‌ترین شاخصه و معیاری است که شما در انتخاب یک پاور بانک خوب و با کیفیت باید در نظر بگیرید.

شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه یوجی سو (یوجیسو یا همان Yujiso) انواع لوازم الکتریکی شامل پاور بانک‌های با کیفیت در ابعاد و طراح‌های مختلفی پیدا کنید. منتظر دیدار شما در فروشگاه یوجی سو هستیم.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

نظر خود را بیان کنید